Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Czas i przestrzeń. Modlitwa

Proszę otwórz teraz Boże moje serce oraz duszę. Proszę o całkowitą ochronę dla mnie i dla mojej duszy.
Zaakceptowałem to, że Bóg jest wszechobecny, wszechmocny, że włada czasem, zarządza przestrzenią oraz energiami. Proszę Boże powstrzymaj i skasuj wszystkie negatywne wpływy, w czasie i przestrzeni oraz poza czasem i przestrzenią, jakie zaistniały w moich 21 czakramach głównych, czakrach pobocznych, w 12 ciałach aurycznych. Zaakceptowałem to, że Bóg jest faktycznym sprawcą stworzenia i unicestwienia, wprowadzającym również niewidzialny czynnik czasu w przestrzeń materialną oraz w światy astralne. Boże jesteśmy Tobie z duszą wdzięczni za wskazanie nam prostej drogi abyśmy osiągnęli doskonałość w czasie i przestrzeni oraz poza czasem i przestrzenią.
Szanujemy z duszą wszystkie Twoje boskie wpływy na czas i okalającą mnie przestrzeń. Jesteśmy z duszą wolni od kombinowania z czasem i przestrzenią.

Proszę Boże powstrzymaj i skasuj wszystkie negatywne wpływy, w czasie i przestrzeni oraz poza czasem i przestrzenią, jakie zaistniały w mojej kundalini i promienia mojego światła, punktach akupunkturowych oraz meridianach.
Podporządkowaliśmy się z duszą Bogu dawcy życia i boskim wpływom wywieranym na nas w czasie i przestrzeni. Jestem Bogu wdzięczny za zrozumienie i za możliwość czerpania przyjemności z bezzwłocznej materializacji moich wzniosłych i czystych pragnień.W imieniu całej ludzkości proszę Boże powstrzymaj i skasuj wszystkie negatywne wpływy, w czasie i przestrzeni oraz poza czasem i przestrzenią, jakie na nas i na Ziemię wywierają żywi ziemscy bogowie, bogowie energetyczni, półbogowie, asurowie i guru.
Zaakceptowałem to, że Bóg jest niezwyciężoną potęgą wiecznego czasu, materialnej i energetycznej przestrzeni. Jeśli wolą Twoją Boże jest zmienić mnie, poprzez wpływy czasu i przestrzeni, to niech tak się stanie. Zaakceptowałem to, że boskie wpływy wywierane w czasie i przestrzeni, na mnie i na moją duszę zawsze są korzystne, dobroczynne, bezpieczne. Jesteśmy z duszą wolni intencji od kombinowania z czasem oraz z przestrzenią. Zaakceptowałem to, że wola Boga jest dla mnie ważniejsza niż wpływ czasu i ograniczenia przestrzeni. Proszę Boże powstrzymaj i skasuj wszystkie negatywne wpływy, w czasie i przestrzeni oraz poza czasem i przestrzenią, jakie zaistniały w moich na moich skrzydłach oraz ich ciałach aurycznych
Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie dary i błogosławieństwa dawane mi w czasie i przestrzeni oraz poza czasem i przestrzenią.
Zaakceptowałem to, że Bóg poprzez czas i przestrzeń zarządza wszystkim, nawet mną i moją duszą. Zaakceptowałem mądrość oraz pełne zrozumienie nadchodzące wraz z upływem czasu po medytacji i słowach modlitwy. Oddałem Bogu wszystkie moje potrzeby i misje dotyczące kombinowaniem z czasem oraz z przestrzenią.W imieniu całej ludzkości proszę Boże powstrzymaj i skasuj wszystkie negatywne wpływy, w czasie i przestrzeni oraz poza czasem i przestrzenią, jakie na nas i na Ziemię wywierają twórcy piramid, właściciele reiki oraz twórcy innych praktyk inicjacyjnych.
Rozumiem i zaakceptowałem to, że każda materialna rzecz, a nawet cała rzeczywistość ma swój okres rozkwitu, trwa przez pewien czas, a potem z woli Boga zaczyna się rozpadać w czasie i przestrzeni. Światłości jestem wdzięczny za uwolnienie mnie i mojej duszy, w czasie i przestrzeni oraz poza czasem i przestrzenią od wszystkich skutków użycia boskich mocy do destrukcji oraz zniszczeń.
Fragmenty.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: