Anatomia duszy - Caroline Myss

Anatomia duszy

Nasza cena: 33,60 zł  (cena rynkowa: 36,75 zł, oszczędzasz 9% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (6 opinii)

Produkt należy do kategorii: Ciała energetyczne

Może Cię również zainteresuje

Opis

Nowe poprawione wydanie bestsellera ”Anatomia duszy” jest nowym spojrzeniem na człowieka jako na jedność ciała, umysłu i duszy. Wskazuje, jak możemy świadomie decydować o naszym zdrowiu, a także sami rozpoznawać chorobę i skutecznie ją pokonywać. Autorka prowadzi nas przez siedem poziomów zdobywania siły wewnętrznej, odwołując się do hinduskiego systemu siedmiu czakr, do siedmiu sakramentów chrześcijańskich i siedmiu kabalistycznych sefir.

Omawiając każdy z tych poziomów i odwołujšc się do licznych przykładów z własnej praktyki terapeutycznej oraz różnych sytuacji życiowych, pozwala nam zrozumieć anatomię naszej duszy i dotrzeć do naszej energii psychicznej i emocjonalnej oraz ją zrównoważyć. Dzięki temu osiągniemy dojrzałość duchową i będziemy mogli przejść władzę nad naszym zdrowiem, zachowaniami, decyzjami, uczuciami – naszym całym życiem. Nikt wcześniej tak wyczerpująco i dogłębnie nie zbadał i nie opisał duchowo-energetycznej budowy organizmu człowieka. Mądrość zawarta w tej książce jest kluczem do poznania siebie oraz rozbudzenia zdolności widzenia energii własnej i innych. Dzięki tej książce możesz nauczyć się korzystać ze swojej intuicji wprowadzając w życie cudowną rzeczywistość uzdrawiania.

Fragment wstępu

Rzadko zdarza się nam spotkać kogoś wyjątkowego, kto radykalnie zmienia nasz sposób patrzenia na świat i na samych siebie. Właśnie dzięki tej książce poznacie taką nadzwyczajną osobę. Caroline Myss, autorka i diagnostyk medycyny intuicyjnej, intryguje, prowokuje i inspiruje czytelnika swoimi poglądami na temat duchowości oraz osobistej odpowiedzialności człowieka za własne zdrowie. Niektóre wnioski zawarte w jej pracy wydadzą ci się tak bardzo zgodne ze zdrowym rozsądkiem, że będziesz się dziwić, dlaczego sam do nich nie doszedłeś. Inne spostrzeżenia Caroline pobudzą cię emocjonalnie i psychicznie i sprawią, że zechcesz na nowo przemyśleć obraną przez siebie ścieżkę duchową.

Zapoznałem się z filozofią Caroline około dziesięciu lat temu. Jej proste, niezwykle sugestywne przesłanie głosi, że każdy z nas przyszedł na świat po to, aby wykonać ściśle określone zadanie, wypełnić święty kontrakt i nauczyć się mądrze, odpowiedzialnie i z pełną miłością korzystać z własnej mocy wewnętrznej. Przez tysiące lat w społeczeństwie dominował pogląd, że siła demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje kompletnie. Władza i kontrola, pieniądze i seks stwarzały sztuczne poczucie siły. W opublikowanym niedawno artykule poświęconym Johnowi F. Kennedy’emu podkreślano, że miał on aż nadto pieniędzy oraz doświadczał pełnego zaspokojenia w sferze seksu, ale nie posiadał władzy. Autor artykułu trywializował pojęcie władzy, podtrzymując powszechnie panującą iluzję, że JKF junior mógł sobie tę władzę w jakiś sposób kupić, wydając elitarne czasopismo. Jeżeli ty również masz takie wyobrażenie o władzy i sile, przygotuj się na to, że lektura tej książki będzie dla ciebie mocnym wstrząsem, bo Caroline ukazuje tu o wiele głębszą wizję prawdziwej siły – siły ludzkiej duszy.

Na przestrzeni wieków żyło wielu utalentowanych mistyków i ludzi obdarzonych intuicją, którzy wyczuwali istnienie ośrodków siły w ciele człowieka. Pisali na ten temat Alice Bailey, Charles W. Leadbetter i Rudolf Steiner, ale nikt tak jak Caroline nie potrafił uchwycić i opisać głębi i istoty struktury elektromagnetyczno-duchowej człowieka. Nikt dotychczas nie ukazał tak klarownie anatomii naszej duszy. Książka ta buduje fundamenty medycyny dwudziestego pierwszego wieku.

Najważniejsze pytanie, jakie ludzie stawiają sobie od wieków, brzmi: “Co jest celem mojego życia?”. Caroline daje na to prostą i wyczerpującą odpowiedź. Celem człowieka jest żyć w sposób zgodny z jego duchowymi ideałami, w każdej chwili kierować się zasadą miłości bliźniego i każdą swą myśl traktować jak świętą modlitwę. To takie proste, ale wcale niełatwe!

Przez chwilę wyobraź sobie, że wchodzisz do pokoju pełnego ludzi i że od razu uświadamiasz sobie, iż nie czujesz się tu dobrze. Wyobraź sobie dalej, że potrafisz wsłuchać się w dialog przebiegający w podświadomości każdej z tych osób i że wiesz o energii oraz o stanie zdrowia każdej z nich. Co ważniejsze, znasz szczegóły dotyczącej twojej własnej energii, a także czynniki osłabiające twą siłę intelektualną, fizyczną, i emocjonalną. Mądrość zawarta w tej książce da ci narzędzia potrzebne do tego, abyś rozwinął umiejętność widzenia energii swojej i innych ludzi.

Fizycy kwantowi potwierdzili istnienie podstawowej wibracji stanowiącej istotę wszelkiego życia – wibracji, którą wyczuwajš ludzie obdarzeni podwyższoną intuicją. DNA człowieka wibruje z częstotliwościš 52-78 gigaherców (miliardów drgań na sekundę). Mimo że za pomocą przyrządów naukowych nie można jeszcze zmierzyć częstotliwości konkretnego człowieka ani rozpoznać przeszkód blokujących przepryw energii, to dwóch faktów z pewnością nie sposób podważyć. Po pierwsze, energia życiowa nie jest statyczna, lecz kinetyczna; rozprzestrzenia się wokół. Po drugie, osoby obdarzone silną intuicją, takie jak Caroline, potrafią tę energię określić, chociaż ani umysł, ani układ energetyczny człowieka nie poddają się dotychczas żadnym dokładnym metodom pomiaru. Prawdę mówiąc, w ciągu dwudziestu pięciu lat mojej pracy z ludźmi obdarzonymi intuicją, którą prowadziłem na całym świecie, nie spotkałem nikogo, kto miałby tak klarowny umysł i trafny osąd jak Caroline.

Caroline wsłuchuje się w subtelną energię naszego organizmu i odczytuje mowę naszej energetycznej istoty. Jej diagnozy nieodmiennie potwierdzają wpływ energii emocjonalnej, z przeszłości i obecnej, na nasze zdrowie fizyczne; Caroline odczytuje ślady głębokich i traumatycznych przeżyć, przekonania i postawy zmieniające częstotliwość drgań naszych komórek i naruszające spójność naszego układu energetycznego. Czyta w naszej duszy, która w końcu stanowi naszą prawdziwą siłę.

  • Liczba stron: 366
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 15x21 cm
  • Numer ISBN: 83-87025-49-6
  • Rok wydania: 2005

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Warta uwagi
Autor: Sebastian Parzych - 14 lutego 2012
Książka znakomicie opisuje odziałowywanie czakr na nasze zdrowie. polecam jako najlepsza ksiązka tego typu w ksiegarniach. Język jest łatwy, łatwo jest się skoncentrować, ksiązka poparta wieloma przykładami z życia wziętymi
5 gwiazdek A ja jeszcze tego nie czytałem
Autor: NAZIR (Giżycko) - 19 kwietnia 2011
Czy książka jest satysfakcjonująca ?? Czy da się ją czytać lekko, czy trzeba mocno się koncentrować ?? Czy pisana jest prostym językiem, czy specjalistycznym ??

Warto ją kupić ??
5 gwiazdek Myss pisze ciekawie i niezwykle prosto o czakrach
Autor: Sylwia Kalinowska (Warszawa) - 23 kwietnia 2010
To najlepsza książka o czakrach, jaką czytałam.
Polecam ją wszystkim osobom, z którymi pracuję metodą Tippinga.
Bardzo pomaga w zrozumienia radykalnego wybaczania.
Polecam osobom początkującym w tym temacie oraz tym, którzy borykają się z różnymi schorzeniami. Można się dowiedzieć wielu zadziwiających rzeczy o swoim ciele.
Pozdrowienia, Sylwia Kalinowska (www.zlotabrama.pl)
5 gwiazdek Książka spoko
Autor: Różalski Grzegorz - 23 września 2008
Jeżeli interesujesz się tematyką duchowości i chciałbyś zgłębić wiedzę o swojej aurze, ta książka jest jak elementarz, powinieneś ją mieć jak pierwszą czytankę. Po pierwsze, opisuje dogłębnie charakterystykę naszego biopola, po drugie, napisana jest bardzo przystępnym językiem.Gorąco polecam
5 gwiazdek a ja szczerze polecam :)
Autor: Ewa Kaur (Dublin/ Warszawa/ Biłgoraj) - 18 grudnia 2007
co prawda nie przeczytałam do końca książki, ale co dla mnie jest niezwykle istotne, doskonale opisane są tam poszczególne czakry, ich rola, wpływ na życie itd itd, bardzo szczegółowa lektura pod tym względem. Jak Jasna wspomniała autorka łączy to z religią żydowską i chrześcijańską, co daje bardzo szeroki obraz całego człowieka, jako ciała i duszy.
5 gwiazdek Niezmiernie ciekawe polaczenie 3 systemow duchowych.
Autor: Jasna (Edynburg) - 29 września 2006
Co prawda nie czytalam jeszcze ksiazki, ale wlasnie wysluchalam nagrania z wykladow Caroline Myss pt 'Anatomy of the Spirit', ktore bardzo mi sie spodobaly. Niecodzienne polaczenie wiedzy o czakrach z sefirotami kabaly i sakramentami chrzescijanskimi (w bardzo uniwersalistycznym wydaniu) zaowocowalo zaskakujaco praktycznym spojrzeniem na jednosc ciala i duszy czlowieka. Proste prawdy, na ktore wskazuje autorka sa uniwersalne i wykraczaja daleko poza dogmaty religii. Na pewno niedlugo kupie te ksiazke.

Ostatnio oglądane