Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Moja własna armia. Test

Osób które NIE posiadają własnych armii jeszcze nie spotkałem. Pozbycie się mojej armii zajęło kilka lat.
Uściślając temat to wojskowe armie nie były moje, ale pochodziły z wcieleń mojej duszy w których je posiadała lub zbudowała. Jeśli ktoś już dochrapał się władzy to wierna armia służyła do jej utrzymania, do walki z wrogiem wewnętrznym a niekiedy z zewnętrznym. Zobaczmy jak obecnie, swoich wiernych pretorianów politycy prawicy wysyłają do walki z narodem. Każdy temat jest doskonały, aby oponentom grupowo poszarpać cholewki oraz czakry serca. To już nie czasy na polityczne egzekucje w stylu Dantona, ale mocne chęci są widoczne. Do wparcia służą podlegające im bezmyślne armie, jako że na wojnach pierwsza ginie prawda.

Należy dobrze zrozumieć czym jest taka własna armia, skąd się wzięła, kto w niej służy i za jaką cenę. Bo przecież armie mają wodzowie, państwa, narody, a skąd u murarza, pielęgniarki czy pana nauczyciela bierze się jakaś podlegająca im armia?

Proponowany test ma zadanie wydobyć na jaw programy i poglądy, które doprowadziły do takiego stanu, jaki jest obecnie. Można wstępnie rozpoznać w czym tkwi sedno przekonań oraz powód trzymania armii przy sobie.
Test jest typowym psychologicznym badaniem. W spokojnej chwili, bierzemy głęboki oddech i zapisujemy sobie PIERWSZĄ odpowiedź jaka się nasunie po przeczytaniu pytania. Nie oceniamy logiki odpowiedzi w trakcie samego ich zapisywania. Zrobimy to później. Uzyskane informacje będą pomocne w ustaleniu afirmacji oraz działań, niezbędnych do uwolnienia się od szkodliwych wzorów myślenia.

Moja armia jest mi wierna bo….?
Moją armię utworzyłem z …....?
Moja armia wspiera mnie najbardziej w walce z….?
W mojej armii podoba mi się najbardziej…?
Moją armię mam energetycznie podczepioną do….?
Dla mojej armii chciałbym głównie…?
Chwała i sukcesy mojej armii są mi potrzebne dla(aby)..?
Mając moją armię, to ja nawet Bogu mogę....?
Moją armię utworzyłem w …....?
Mojej armii płacę......?
Należę do armii innych ludzi i jestem u nich energetycznie poczepiony do….. ?
Mając moją armię, to nie muszę już odpowiadać za…?
Dla armii poświęciłbym..?
Do cudzych armii astralnych poszedłem przez/aby ….?
Kiedy działam w cudzych armiach to najbardziej denerwuje (wręcz wk-ia) mnie…?
Oddałbym moją armię, ale ….....

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: