Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Homoseksualizm. Kapłan gwałciciel- uwolnienie od jego wpływu.

Proszę otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą moją istotę i niech nastanie dzień wiary.
Boże dawco życia, jesteśmy z moją duszą wdzięczni, za całkowite oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich naszych intencji, nawyków, transów, potrzeb podkładania się kapłanowi gwałcicielowi, kapłanowi homoseksualiście. Boże dawco życia, jesteśmy z moją duszą wdzięczni, za całkowite oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich naszych intencji, nawyków, transów, potrzeb poszukiwania kapłanów gwałcicieli, kapłanów homoseksualistów.
Boże dawco życia, jesteśmy z moją duszą wdzięczni, za całkowite oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich naszych intencji, nawyków, transów, potrzeb dotyczących pociągu i chęci do utrzymywania znajomości z kapłanami gwałcicielami, kapłanami homoseksualistami.
Boże dawco życia, jesteśmy z moją duszą wdzięczni, za całkowite oczyszczenie i uzdrowienie wszystkich naszych intencji, nawyków, transów, potrzeb dotyczących pociągu i chęci, nawyków do uciekania od prawdy o sobie i otaczającym świecie, ludziach w bałwochwalstwo, w homoseksualne doświadczenia z kapłanami gwałcicielami, kapłanami homoseksualistami.
Boże stwórczej Miłości, jesteśmy z moją duszą wdzięczni, za całkowite rozkodowanie i skasowanie wszystkich naszych intencji, nawyków, transów, potrzeb dotyczących osiągania boskości za pomocą kapłanów gwałcicieli, kapłanów homoseksualistów.
Boże stwórczej Miłości, jesteśmy z moją duszą wdzięczni, za całkowite rozkodowanie i skasowanie wszystkich naszych intencji, nawyków, transów, potrzeb dotyczących bycia kapłanem, naśladowania kapłanów.
Boże stwórczej Miłości, jesteśmy z moją duszą wdzięczni, za całkowite rozkodowanie i skasowanie wszystkich naszych intencji, nawyków, transów, potrzeb dotyczących bycia kapłanem uzależnionym od kapłanów gwałcicieli, kapłanów homoseksualistów.
Boże stwórczej Miłości, jesteśmy z moją duszą wdzięczni, za całkowite rozkodowanie i skasowanie wszystkich naszych intencji, nawyków, transów, potrzeb dotyczących bycia ofiarą kapłana narkomana, alkoholika, czy kapłanów gwałcicieli, kapłanów homoseksualistów .
Boże stwórczej Miłości, jesteśmy z moją duszą wdzięczni, za całkowite rozkodowanie i skasowanie wszystkich naszych intencji, nawyków, transów, potrzeb dotyczących oddalania się od Boga na skutek działalności kapłana narkomana, alkoholika, czy kapłanów gwałcicieli, kapłanów homoseksualistów.
Boże stwórczej Miłości, jesteśmy z moją duszą wdzięczni, za całkowite rozkodowanie i skasowanie wszystkich naszych intencji, nawyków, transów, potrzeb dotyczących z walczenia z kapłanami gwałcicielami, kapłanami homoseksualistami.
Boże stwórczej Miłości, jesteśmy z moją duszą wdzięczni, za całkowite rozkodowanie i skasowanie wszystkich wpływów wywieranych na nas przez kapłana narkomana, alkoholika, czy kapłanów gwałcicieli, kapłanów homoseksualistów.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda:

Polecamy następujące produkty:

Samoocena - RSR
Leszek Żądło
Dotyk kwantowy
Richard Gordon
Sztuka dokonywania cudów
David Spangler