Jak żyć długo i zdrowo - Michał Tombak

Jak żyć długo i zdrowo

Nasza cena: 32,55 zł
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Medycyna niekonwencjonalna

Może Cię również zainteresuje

Opis

Doktor habilitowany Michał Tombak ukończył wyższe studia na wydziale biologii i chemii w Moskwie. Jest absolwentem Amerykańsko – Rosyjskiej szkoły Hipnozy i Bioenergoterapii. Napisał kilka popularnych książek, poświęconych zdrowiu i uzdrawianiu, m.in. bestseller “Jak żyć długo i zdrowo”. Przez wiele lat był dyrektorem Naukowego Centrum Zdrowia w Moskwie. Należy do światowej elity specjalistów od naturalnych metod leczenia.

Autor książki stworzył całościowy system dbania o własne zdrowie. Nie ma tu diety-cud, są tylko cudowne i proste przepisy na jego pielęgnowanie i ratowanie. Nie ma też tu rygorystycznych przepisów liczenia kalorii, są proste i zgodne z naturą zasady odżywiania. Autor wyraźnie zaznacza, że zdrowie to nie tylko jedzenie, jak chce wielu twórców diet-cud. Zdrowie to przede wszystkim ścisły związek tego co jemy, z tym jak oddychamy, jak dbamy o własne ciało i psychikę. Książka zawiera niezwykłe, nigdzie jeszcze nie publikowane recepty, które nie tylko pozwalają utrzymać pełnię zdrowia, ale dają też szansę na pozbycie się wielu trapiących nas dolegliwości.

  • Liczba stron: 226
  • Oprawa: broszurowa
  • Rozmiar: 14,4x20,5 cm
  • Numer ISBN: 978-83-911379-5-6
  • Rok wydania: 2013

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Wartościowa ksiażka o tym jak oczyścić swój organizm i żyć w nim zdrowo.
Autor: Etiuda - 17 sierpnia 2006
Świetna książka dla tych, którzy chcą żyć zdrowo i w zgodzie ze swym organizmem. Głównym mottem ksiazki jest : " W zdrowym ciele zdrowy duch". Autor podaje świetne przepisy na soki i przeciery oczyszczające z toksyn i załogów na oczyszczenie m.in watroby, nerek, jelit, żołądka, które bardzo łatwo można zrobić samemu z warzyw i owoców. Ksiązka uczy tez w jaki sposób dbać o swój kregosłup, jak prawidłowo oddychać by organizm był dobrze dotleniony. Naprawde warto przeczytać te książke bo przepisy i wskazówki zawarte w niej są bardzo proste i kazdy moze je zastosować z korzyścią dla siebie. Miałam jeszcze napisać jakieś minusy ale się ich nie doszukałam. :)

Ostatnio oglądane