Droga do zdrowia - Michał Tombak

Droga do zdrowia

Nasza cena: 27,26 zł  (cena rynkowa: 29,12 zł, oszczędzasz 6% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Medycyna niekonwencjonalna

Może Cię również zainteresuje

Opis

O sposobach na długie i zdrowe życie napisano bardzo wiele. Mnożone są diety cud, zachwalane niezwykłe preparaty uzdrawiające i odmładzające. Wszystkich łudzi się w ten sposób, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś cudownego środka. Tymczasem na nasze zdrowie, tak jak na trapiące nas choroby, pracujemy latami.

To właśnie filozofia jest motywem przewodnim niniejszej książki.

Michał Tombak wyraźnie zaznacza, że zdrowie to ścisły związek tego, co jemy z tym, jak oddychamy, jak dbamy o nasze ciało i psychikę. Najciekawszy wnosek z tej książki zawiera się w znanej myśli: nasz zdrowie jest w naszych rękach.

Przepisy autora umożliwiają poprawę zdrowia przez wykorzystanie naturalnych, łatwo dostępnych składników, bez tak charakterystycznego dzisiaj arsenału chemicznego. Książka zawiera niezwykłe, nigdzie jeszcze nie publikowane recepty, które nie tylko pozwalają utrzymać pełnię zdrowia, ale dają też szansę na pozbycie się wielu trapiących nas dolegliwości.

  • Liczba stron: 287
  • Oprawa: broszurowa
  • Rozmiar: 13x20 cm
  • Numer ISBN: 83-911379-2-9
  • Rok wydania: 2002

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek rewelacyjna lektura
Autor: karolina ... - 27 kwietnia 2007
Warto sięgnąć po kilka porad do tej książki żeby uświadomić sobie, że nasze zdrowie, sprawność fizyczna, choroby wszelkiego rodzaju, wygląd zewnętrzny, to wszystko zależy od naszego trybu życia. Autor w pewnym stopniu psychologicznie podchodzi do czytelnika. Odrobina wiary w siebie a możemy wielu negatywnym wpływom otoczenia stanąć naprzeciw oraz uodpornimy organizm na wiele chorób. Przedstawione sposoby są zadziwiająco ciekawe, zachęcające i proste w zastosowaniu dla każdego. Jedno co pewne to żaden opisany sposób nikomu nie zaszkodzi a zdecydowanie efekt uzyskamy odwrotny.

Ostatnio oglądane