Klucz do tajemnic umysłu - regresing w praktyce - Leszek Żądło

Klucz do tajemnic umysłu - regresing w praktyce

Nasza cena: 25,19 zł
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Regresja

Może Cię również zainteresuje

Opis

Niektóre słowa wchodzą do powszechnego użytku, pomimo że są nowe i brzmią obco. Tak się stało ze słowem regresing, które określa jedna z najbardziej niezwykłych, a jednocześnie wyjątkowo skutecznych, terapii regresywnych. Jedyną jej wadą jest to, że nie nadaje się dla wszystkich.

Szukając swojej ścieżki poznałem wiele metod pracy nad sobą, ale ponieważ żadna nie pasowała mi do końca, to korzystając z najlepszych wzorców stworzyłem własną – autorska metodę, która została nazwana Regresing®.

Do dziś – po 15 latach istnienia – z regresingiem spotkało się tysiące osób, a wiele z nich skorzystało na nim praktycznie. Regresing nie został stworzony jako ostatnia deska ratunku, jednak wielu go tak traktuje.

Regresing to skuteczna metoda:
  • wspomagania samouzdrawiania,
  • rozwiązywania problemów życiowych,
  • uwalniania się od napięć psychicznych,
  • uzdrawiania stosunku do przeszłości,
  • odwoływania się do pamięci poprzednich wcieleń,
a przede wszystkim:
  • praktyka duchowa ułatwiająca odnoszenie sukcesów w każdej dziedzinie życia.

Jej skuteczność polega na uruchomieniu naturalnych, tkwiących w umyśle, sił uzdrawiania bez użycia hipnozy. Tym, co odróżnia regresing od innych terapii regresywnych, jest możliwość opanowania sztuki uzdrawiania obciążeń chorobowych i psychicznych wywodzących się z różnych okresów istnienia. Wśród nich są choroby podobno nieuleczalne.

Regresing jest metodą dość uniwersalną, gdyż nie ogranicza się do uzdrawiania wybranych wycinków pamięci różnych okresów istnienia. Dodatkowe zalety regresingu, to duża skuteczność polegająca na przyspieszeniu procesów samouzdrawiania, oczyszczania podświadomości oraz możliwość prowadzenia zajęć w grupach. Przy pewnym doświadczeniu metodę tę można stosować sobie samemu.

Zapraszam do lektury tej niezwykłej, fascynującej książki.

  • Numer ISBN: 83-915167-6-8
  • Rok wydania: 2004
  • Komentarz: Wydanie I (III w historii książki) poprawione

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane