Wróć do listy artykułów

Basia Mieloch

Zajęcia Basi Mieloch

”To prawdziwy cud widzieć, jak człowiek budzi się, zdejmuje maski, pozbywa się chorób, lęków, rozkwita, nabiera mocy, otwiera swoje serce na czyste uczucia, uświadamia sobie wartość i istotę swojego istnienia, staje się lepszym dla siebie i innych.”

”To prawdziwy cud widzieć, jak człowiek uzmysłowiwszy sobie swój własny potencjał mocy, zaczyna tkać swoje życie z miłością i radując się, tworzy życie piękne, prawdziwe, spełnione, pełne sukcesów.”

”....dlatego z tak wielką pasją i radością, nieprzerwanie od kilkunastu lat, służę pomocą innym ludziom, prowadzę warsztaty, których tematyka koncentruje się wokół zagadnień dotyczących wewnętrznego uzdrowienia i rozwoju osobistego i duchowego. Program zajęć organizuję tak, aby inspirował w odnalezieniu prawdy o sobie, w odkryciu uśpionych talentów, w rozbudzeniu radości i pasji życia.”

Warsztaty:

Każde spotkanie posiada swoją myśl przewodnią, koncentrującą się wokół wybranej dziedziny życia, bądź pewnego aspektu naszych działań. Tak więc, do sfery często poruszanych zagadnień należą relacje z otoczeniem, z rodzicami, związki miłości, seksualność, prosperująca świadomość, poczucie własnej wartości, zdrowie, cele priorytetowe, asertywność, nawiązywanie kontaktu z wewnętrznym dzieckiem, otwartość, bezpieczeństwo, odpowiedzialność etc. Jako, że cały program warsztatów dostosowany jest do potrzeb i do zainteresowań uczestników, istnieje zawsze możliwość zaproponowania tematu, który nas szczególnie interesuje.

”Zajęcia, jako że ich celem jest twórcza zabawa w odkrywanie tego co w sobie najlepsze, mogą stać się jedną z piękniejszych przygód życia. Program jest intensywny i zawiera w sobie całą gamę różnorodnych, sprawdzonych, skutecznych, bezpiecznych technik wspomagających gruntowne oczyszczenie podświadomości. Na warsztatach stosuję narzędzia, pokazując, jak z powodzeniem z nich korzystać w codziennym życiu.”

”Zapewniam wystarczający zasób pożytecznej wiedzy teoretycznej na temat zasad działania – funkcjonowania każdej części umysłu ( świadomej , podświadomej i nadświadomej ), o jego uniwersalnych prawach, mocy twórczej i możliwościach, jak i praktycznej, co jest bazą dla samodzielnej, skutecznej pracy.”

Basia Mieloch posiada bogaty zakres umiejętności, wiedzy, z których korzysta prowadząc zajęcia, dzięki czemu są one ciekawe i bogate w ćwiczenia, tj. twórcze wizualizacje – które tworzy w oparciu o własne pomysły i doświadczenie – odwołujące się do wyobraźni, poszerzające jej granice, wyrabiające zdolność koncentracji. Ponadto stosuje różne techniki relaksacji, medytacje, modlitwy oczyszczające i uzdrawiające intencje dotyczące różnych tematów, kontemplacje, afirmacje – wspierające ugruntowanie własnej wartości, pozytywne nastawienie do siebie, życia, świata a także: psychodramy, psychozabawy, sesje oddechowe, prenatalne, elementy muzykoterapii, rebirthing, regresing niehipnotyczny według metody L. Żądło.

Basia o swojej pracy:

Moja praca, którą wykonuję z miłością i z wielkim entuzjazmem, to przede wszystkim inspirowanie, motywowanie, pokazywanie najłatwiejszych rozwiązań i sposobów w bezpiecznej transformacji. Proponowane przeze mnie ćwiczenia, a także metody są pomocne w uświadomieniu sobie pierwotnych przyczyn przeróżnych stanów lękowych, blokujących emocji, wzorców, mechanizmów, intencji, nawyków, ograniczeń, trudności, problemów, konfliktów wewnętrznych.

Co najważniejsze, pokazuję jak łatwo, bezpiecznie, a przede wszystkim skutecznie można uwolnić się od wszelkich wymienionych stanów odwołując się do własnej intuicji. Uczę jak zamienić to, co negatywne w pozytywne, pożyteczne, wartościowe i służące dobru najwyższemu oraz jak osiągnąć harmonię ciała umysłu i ducha.

W pracy z ludźmi stawiam na ich własną samodzielność i inwencyjność, na ich intuicję, nie daję gotowych odpowiedzi na wszystkie pytania, ale gorąco zachęcam, prowokuję, inspiruję do odnalezienia ich w sobie.

Aktywne uczestnictwo w warsztatach pozwala na ugruntowanie w sobie nawyku samoobserwacji, uważności i autorefleksji. Świadomy i uważny uczestnik jest w stanie po serii warsztatów (liczba dowolna, zależna od indywidualnych potrzeb) z powodzeniem stosować techniki, proponowane przeze mnie w samodzielnej pracy. Zyskuje bowiem rzetelną wiedzę, solidne podstawy na temat tego, jak łatwo i skutecznie można pozbyć się własnych ograniczeń, uzależnień, urojeń, zaślepień, stresu psychicznego, fizycznego, emocjonalnego i duchowego.

Może zyskać głębszą świadomość siebie, swoich możliwości, swojej mocy, dzięki czemu może kreować swoje życie tak, aby było ono prawdziwym arcydziełem, aby przeżyte było pięknie w poczuciu godności, spełnienia – samorealizacji.

Może także nauczyć się nowego stylu życia opartego na życzliwości, szacunku, zgodzie, harmonii, przebaczeniu, wierze i zaufaniu do potężnej siły i mocy Miłości.

Wiem, że KAŻDY bez względu, na to w jaki sposób się przejawia i jaki jest stan jego ciała i ducha, ma w sobie moc dokonywania wszelkich zmian w życiu i kształtowania swego życia tak jak tego pragnie.

Zapraszam więc serdecznie wszystkich tych, którzy z czystymi intencjami myślą o własnym rozwoju osobistym i duchowym, tych którzy chcą na trwałe wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu, podwyższyć swoją samoocenę, podnieść jakość swego życia, wprowadzić ład, harmonię i porządek wewnątrz siebie, a tym samym wznieść się na wyższy poziom świadomości.

Informacja o zajęciach prowadzonych przez Basię Mieloch w roku 2007/2008

 • 22-23 września temat: Dobry związek z samym sobą
 • 27 październik – 4 listopada Wczasy ( 9 dni ) Czakroterapia – samouzdrawianie
 • 17-18 listopada temat: Wolność od poczucia winy i chęci karania siebie
 • 15-16 grudnia temat: Jak osiągnąć zgodę i harmonię w relacjach z otoczeniem
 • 19-20 stycznia temat: Zaufanie do siebie i wiara w nowe możliwości
 • 16-17 lutego temat: Miłość i szacunek do swojego ciała
 • 1-9 marca Wczasy temat: Jak wyznaczać cele i je osiągać
 • 12-13 kwietnia temat: Pewność i zdecydowanie w życiu
 • 1-4 maja ( 4 dni) temat: Praca z wewnętrznym dzieckiem
 • 7-8 czerwca temat: Zadowolenie i spełnienie w pracy
 • 1-13 lipca Wczasy temat : Sam wiem czego chcę i o co mi chodzi w związku
 • 2-10 sierpnia Wczasy temat: Niezależność i zaradność w życiu

Gdzie? – Wrocław, przedszkole nr 93, ul. Grochowa 15

Czas zajęć: sobota od 9:30 do 18:30, przerwa 12.30-13.30, niedziela od 9:00 do 17:30, przerwa 12.00-12.30 (do południa część teoretyczna + warsztaty, po południu sesja regresingu).

Koszt: 200 zł (dla studentów – 150 zł) Uwaga: Proszę wziąć ze sobą notatnik, długopis, śpiwór, luźny strój. Istnieje możliwość noclegu za dodatkową opłatą na kwaterach prywatnych.

Informacje i zapisy: Basia Mieloch, tel. 071 3632515, 663864888
e-mail: basia@pvd.pl

Ważne: Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach, zgłoś to 10 dni wcześniej. Wpłaty gotówkowej – 200 zł (150 zł) należy dokonać tydzień przed terminem zajęć na konto: 50102055581111132618600074 Barbara Janina Mieloch
ul. Bzowa 38/3 Wrocław

Wczasy Rozwoju Duchowego

Wczasy z praktykami duchowymi prowadzone przez Basię Mieloch z boską inspiracją.

TEMAT: CZAKROTERAPIA – SAMOUZDRAWIANIE

KIEDY: 27 PAZDZIERNIKA – 4 LISTOPADA ( 9 dni)

Rozpoczęcie zajęć o godz. 15 (sobota) kolacja godz.18.00
Zakończenie zajęć niedziela ok. godz.12,00
Zajęcia trwają po 6 godzin każdego dnia.

GDZIE:

Gospodarstwo Gościnne “Pod Bukiem” Agroturystyka Maria i Roman Wiertelak
Kąty Bystrzyckie 30
57-540 Lądek Zdrój
tel. +48 (74) 8146510
fax. +48 (74) 8146510

info@reikitarot.com
www.podbukiem.pl
http://www.podbukiem.euroadres.pl/

CENA: 1080 zł
W tym:
noclegi, warsztaty, regresing
3 wegetariańskie posiłki.

O ZAJĘCIACH

Czakra to centrum energii psychicznej w eterycznym ciele człowieka.
Każdy człowiek porozumiewa się ze światem zewnętrznym za pomocą 7 podstawowych czakr.

Czakry podstawy, podbrzusza, splotu słonecznego, serca, gardła, trzeciego oka, korony.
Wszystkie czakry odpowiadają za pobieranie, gromadzenie i i przekazywanie energii niezbędnej do życia.

Jeśli czakry są zablokowane, niezharmonizowane, zamknięte wówczas człowiek zaczyna mieć problemy ze zdrowiem, pieniędzmi, seksem , wyrażaniem emocji / uczuć, konflikty z otoczeniem. Czuje się wyobcowany , ma poczucie oddzielenia od Boga.

Jeśli czakry są otwarte i zharmonizowane wtedy jest zwiększony przepływ energii.
Człowiek doświadcza zdrowia, entuzjazmu, szczęśliwości, pogody ducha.

Odczuwa radość istnienia, żyje w zgodzie i harmonii z sobą i z innymi.
Ma łatwy dostęp do intuicji i umiejętność przekazywania mądrości i wiedzy.

Żyje ze świadomością jedności z Bogiem, wszechświatem.
Emanuje naturalną serdecznością, ciepłem, światłem i czystością.

Biorąc aktywny udział w zajęciach masz możliwość:

 • odblokować czakry
 • oczyścić czakry
 • uzdrowić czakry
 • zharmonizować czakry
 • otworzyć się na swobodny, naturalny przepływ energii życia
 • przywrócić równowagę wewnętrzną
 • wzmocnić pozytywną energią swoją aurę / pole energetyczne oraz oczyścić intencje dot. zdrowia, zgody, ciepła, ufności, swobody mądrości , szczęśliwości.

Na zajęciach:

 • afirmacje, tworzenie dekretów
 • testy skojarzeń, liczne procesy, psychozabawy, praktyczne ćwiczenia w parach i grupach
 • praca z ciałem i energią
 • twórcze wizualizacje
 • sesje oddechowe
 • relaks
 • chromoterapia / uzdrawianie kolorami
 • muzykoterapia
 • modlitwy oczyszczające i uzdrawiające intencje
 • medytacje z tematem i dynamiczne
 • regresing niehipnotyczny (aut. L. Żądło)

Na wczasach:

Czeka na Ciebie wiele miłych niespodzianek, atrakcji, cudownych przeżyć w pięknej scenografii.
Masz możliwość delektować się smacznymi, kolorowymi potrawami.
Masz możliwość wypocząć w pięknym miejscu, w miłym towarzystwie ( swoim ) i innych ludzi. Przyjedź i doświadcz wszystkiego, co uczyni Cię zharmonizowanym, otwartym, świadomym, lepszym dla siebie i innych.

Uwaga: Na wczasy proszę wziąć koszulki w kolorach czerwonym, pomarańczowym, żółtym, zielonym / różowym, niebieskim, granatowym, fioletowym lub białym, luźny strój, śpiwór lub karimatę, przybory do pisania.

PAMIETAJ, aby wziąć analizę rozwoju duchowego (jeśli posiadasz) !!!

Ważne!
Jeśli jesteś zdecydowany i pewny wziąć udział we wczasach to zgłoś swój udział :
tel.(071) 363-25-15 kom. 663 864 888
lub email: basia@pvd.pl

Obowiązuje kolejność wpłat. Ilość miejsc ograniczona !!!

Zaliczkę w kwocie 400 zł, prześlij najpóźniej do 25 sierpnia 2007r. Zaliczka jest bezzwrotna!!!
na konto: 50102055581111132618600074
Barbara Janina Mieloch
ul. Bzowa 38/3 Wrocław

Bardzo proszę, by na tydzień przed wczasami przesłać do mnie resztę należności za wczasy.

Podczas wczasów, za dodatkową opłatą oferuję również indywidualne konsultacje, zabiegi chirurgii fantomowej oraz sesje regresingu.

Serdecznie zapraszam, Basia Mieloch

Roman Nowak zaprasza na sesje masażu oraz zabiegi chiropraktyki – za dodatkową opłatą.
Na wczasach istnieje możliwość odbycia inicjacji Reiki I, II i III stopnia, które przeprowadzi Mistrz Reiki Renata Łopatka. Zgłoszenia proszę nadsyłać do Renaty. Ceny kursów wg cennika na tej stronie.
Na wczasach będzie także możliwość skorzystania z zabiegów Reiki, sesji tarota terapeutycznego i sesji regresingu przeprowadzanych przez Renatę. – za dodatkową opłatą.

 
Basia Mieloch - zdjęcie
  Basia Mieloch: