Ishi

Moje opinie

Widzisz opinie 1 - 3 (z 3).

Dłonie pełne światła - Barbara Ann Brennan   Dłonie pełne światła - Barbara Ann Brennan
4 gwiazdki Ciekawe kompedium wiedzy o uzdrawianiu
Ishi, 25 września 2006
"Dłonie pełne światła" Barbary Ann Brennan to jedna z najbardziej ciekawych pozycji dotyczących uzdrawiania, aury i czakramów jakie są na polskim rynku. Barbara pracowała jako fizyk dla NASA i innych instytutach naukowych, gdzie "znalazła współzależność niektórych parametrów fizykalnych w pomiarach energii biopola i aury człowieka". Autorka dzieli się doświadczeniami ze swojej praktyki uzdrowicela, opisuje mechanizmy występujące w aurze i sposoby powstawania chorób i ich uzdrawiania. Każdy rodział kończą pytania i tematy do przemyślenia. Książka stworzona została jako podręcznik, dla wszystkich, których interesuje pogłębienie swojej wiedzy w temacie.

Pozycja ta posiada twardą oprawę, jest bardzo ładnie wydana, zawiera kolorowe strony pokazujące kolory aury i energii.
Siedem duchowych praw sukcesu - Deepak Chopra   Siedem duchowych praw sukcesu - Deepak Chopra
5 gwiazdek Świetna, inspirująca, łatwa do zastosowania
Ishi, 3 sierpnia 2006
Świetna i inspirująca lektura. Chopra przekazuje kilka łatwych do zastosowania praw, które pomagają żyć bardziej świadomie i pełniej.
Ciało mentalne - Arthur E. Powell   Ciało mentalne - Arthur E. Powell
4 gwiazdki Mnóstwo wiedzy o ciałach i planach subtelnych
Ishi, 3 sierpnia 2006
Cała seria książek Powella o ciałach subtelnych: eterycznym, astralnym, mentalnym i przyczynowym nie ma sobie równych w tym temacie. Książki są ciekawe, poszerzające świadomość i wiedzę. Na początku odniosłem wrażenie, że seria jest zbyt "mentalna", ale potem doceniłem tę wiedzę. Powell opisuje ciekawe zjawiska i wydaje mi się, że warto, aby każdy zainteresowany rozwojem duchowym te pozycje zgłębił.
 
Ishi - zdjęcie
  Ishi: