Wróć do listy artykułów

Leszek Żądło

Kreacja

Kreując sobie cokolwiek, stwarzasz sobie karmę. Ale nie bój się tego. Dopóki nie znajdziesz się w stanie świadomości nieuwarunkowanej, korzystaj z możliwości kreacji. Pamiętaj tylko, że twoje kreacje powinny służyć przede wszystkim odwróceniu negatywnych tendencji karmicznych, które tkwią w twoim umyśle. Kreuj sobie więc nie rzeczy, a pozytywne, konstruktywne mechanizmy funkcjonowania. Dzięki nim wszelkie rzeczy i sytuacje pojawiają się wtedy, gdy są naprawdę potrzebne.
Najsprawniejszym i najbardziej efektywnym sposobem radzenia sobie w życiu jest poddanie się intuicyjnemu prowadzeniu.

Musisz zauważyć, że ten świat funkcjonuje z doskonałą precyzją. Kiedy zaczniesz tak samo funkcjonować, wtedy otworzy się twoja droga do realnej wolności w zakresie tworzenia i działania. Takie otwieranie się następuje zwykle małymi kroczkami i jest tym skuteczniejsze, im chętniej jesteś w stanie zrezygnować z twoich wymagań, z twoich oczekiwań, z twojej kontroli czy manipulacji. Największą wolność i moc kreacji osiągniesz wówczas, gdy w pełni zaakceptujesz Najwyższe Dobro i prowadzenie z poziomu Wyższego Ja.

Naucz się ufać Wyższemu Ja, gdyż ono zapewnia ci to, co najlepsze. Gwarantuje ci również pełną i doskonałą ochronę, jeśli tylko chcesz z niej korzystać. Kiedy będziesz korzystać z pomocy Nadświadomości i kiedy przekonasz swoją podświadomość o prawdzie zgodnej z intuicyjnymi inspiracjami, zaczniesz się spodziewać, że w twoim życiu może być tylko lepiej. A skoro to akceptujesz, to tak się dzieje.

Właśnie, chcę, żebyś to dobrze zrozumiał: większości ludzi nie wystarczy otworzyć się na inspiracje z poziomu intuicji. Domyślam się, że i tobie przyda się przekonywania podświadomości o tym, że świat funkcjonuje zupełnie inaczej, niż ci się to dotychczas wydawało. Prawa duchowe działają bowiem bez komplikacji, bez oporów. Moc ich działania polega na miłości i akceptacji Najwyższego Dobra.

Twoje kreacje stają się doskonałe, gdy spodziewasz się ciągle czegoś lepszego, a jednocześnie jesteś zadowolony z dotychczasowych efektów swych kreacji i ze swego życia. Niezadowolenie nie przyspieszy kreacji, nie zmotywuje twej podświadomości do lepszych działań. Może ją natomiast przekonać, że to wszystko jest do niczego. Kiedy w to uwierzysz, pozbawisz się możliwości świadomego kreowania sobie lepszych warunków życia. Nie pozbędziesz się jednak mocy kreacji. Ona rzeczywiście w twym życiu będzie działać, lecz poza twoją świadomością, a jednak zgodnie z programem, którym karmisz Niższe Ja: zniechęceniem, poczuciem bezsensu, niewiarą i niecierpliwością. Czy chcesz, żeby tak wyglądało twoje życie?

Czy jesteś w stanie zauważyć swą doskonałość i zaakceptować ją? Jeśli nie, nie wyjdzie ci większość twych kreacji. A jeśli nawet się udadzą, nie będziesz z nich zadowolony lub poprzestaniesz na małym.

Człowiek otwarty ma świadomość, że to, z czego chce korzystać, JUŻ TERAZ ISTNIEJE I JEST w zasięgu jego możliwości. Koncentruje się więc na tym, co jest, a nie na stwarzaniu tego, czego nie ma.

Dlatego w procesie kreacji lepszych warunków życia i doskonalszych związków z innymi ludźmi, trzeba się koncentrować na poznawaniu prawdy poprzez własną, samodzielną praktykę medytacyjną.

To jedno z głównych zastrzeżeń, jeśli chodzi o korzystanie z techniki wizualizacyjnej. Ona działa, a jej skutki bywają długotrwałe.

 
Leszek Żądło - zdjęcie
  Leszek Żądło:

Polecamy książki i płyty Leszka Żądło:

Afirmacje życia
Leszek Żądło, Renata Rybacka, Roman Rybacki
Prenatalne sesje regresingowe
Leszek Żądło
Samouzdrawianie Metodą Huny
Leszek Żądło