Wróć do listy artykułów

Leszek Żądło

Wizualizacja z różową energią miłości

Do technik, które pomagają stworzyć określoną rzecz, lub sytuację w świecie materialnym, należy wizualizacja. Tu podaję przykład silnej wizualizacji z różową energią miłości:
Usiądź w spokojnym miejscu, wejdź w stan relaksu i zamknij oczy. Skoncentruj swą uwagę na centrum czoła (w „trzecim oku”). Dokonaj „uziemienia” się – wyobraź sobie, że Ziemia stanowi dla ciebie doskonałą podstawę, że cię wspiera.
Wyobraź sobie przed sobą kogoś (lub coś), kogo (co) kochasz w sposób bezwarunkowy. Zobacz tę rzecz, lub osobę w swoich myślach. Pozwól sobie odczuć do tego stworzonego obrazu miłość, całą bezwarunkową miłość, jaka tylko jest możliwa. Pozwól, by Bóg wypełnił cię tak wielką miłością, jak tylko to jest możliwe. Wyobraź sobie, że twój czakram serca (znajduje się pomiędzy piersiami) zaczyna się otwierać. W miarę jego otwierania się wyobraź sobie różowe światło wypływające z niego. Pomyśl, że symbolizuje bezwarunkową Boską Miłość. Teraz niech różowe światło wypełni całe twoje ciało i niech całe ciało wibruje tą Boską Miłością. Jeśli na to pozwolisz, będziesz przyjemnie zdziwiony, jak łatwo to się dzieje. Teraz niech to różowe światło wypełni całą twoją aurę, niech cię otoczy. Cały czas koncentruj uwagę na gromadzeniu i zwiększaniu tego uczucia Boskiej Miłości, bez najmniejszego wysiłku z twojej strony. Gdy czujesz się wypełniony, skoncentruj się na tym, co chcesz uzyskać, na swoim wybranym obrazie.
Teraz wyobraź sobie rzecz, czy sytuację, którą chcesz stworzyć w swoim życiu. Wyobrażaj sobie jak najbardziej plastycznie, do czego ci będzie służyć, jak ci pomoże w życiu, jak ci ułatwi czy uprzyjemni życie. Pozwól, niech do tej stworzonej w wyobraźni rzeczy, czy sytuacji, popłynie strumień różowej energii. Wyobraź sobie, że cały obraz tego czegoś wypełnia się różową energią Boskiej Miłości.
Po wypełnieniu obrazu odetnij połączenie swojej energii z tą wizją. Niech wypełniona różową energią odpłynie, jak balonik, do Centrum Wszechświata.
Podziękuj i zaufaj.
Jeśli jesteś otwarty, jeśli zasługujesz, jeśli doceniasz, wówczas Centrum Wszechświata na pewno da ci to, co sobie wyobraziłeś. Poczuj więc, że zasługujesz, że jesteś otwarty i że doceniasz to, co chcesz osiągnąć. Poczuj wdzięczność za to, że przez wizualizację i wyobrażenie sobie tego przedmiotu, czy sytuacji, możesz wprowadzić w swoje życie wiele niezwykłych zmian. Ciesz się z takiej możliwości z wdzięcznością.
Na koniec wyobraź sobie przed sobą śliczny kwiat zakorzeniony w ziemi. To, o co prosiłeś, umieść w kwiecie i wyobraź sobie, że wybucha złotym (słonecznym) światłem dając ci to, o co prosiłeś, w znacznie większej ilości (i lepszej jakości!).
Uwaga! – przed każdą tego typu wizualizacją zapytaj w modlitwie Boga (Wyższego Ja) czy to, co chcesz uzyskać, będzie korzystne dla Ciebie i dla innych! To ważniejsze, niż ci się teraz może wydawać.

 
Leszek Żądło - zdjęcie
  Leszek Żądło:

Polecamy książki i płyty Leszka Żądło:

Regresing
Regresing (kaseta)
Leszek Żądło
Przejawianie kobiecości
Anna Atras, Leszek Żądło
Prosperująca Świadomość
Leszek Żądło