Wróć do listy artykułów

Leszek Żądło

Modlitwa dziękczynna za boże wsparcie w rozwoju

Dobry Boże, ja wiem, że mogę zawsze liczyć na Twoją pomoc, opiekę i ochronę, więc już teraz ufnie je przyjmuję. Wiem, że mi sprzyjasz i pomagasz w rozwoju oraz w każdej chwili życia.
Dobry Boże, jestem Ci wdzięczny za to, że uwalniasz mnie od wszelkich intencji, mechanizmów, wysiłków i przymusów powracania do pokus z przeszłości, nawet od tych, które wydawały się niezwykle kuszące. Dziękuję za to, że pomagasz mi, dobry Boże, uświadomić sobie na trzeźwo i przytomnie ich realną wartość i realne znaczenie, że uczysz mnie rozróżniać między tym, co cenne, a tym, co stanowiło tylko balast mych nadziei i urojeń, którego pożądałem. Wiem, dobry Boże, że wspierasz mnie, bym twórczo wykorzystywał solidne fundamenty mego rozwoju i mej samooceny, a bez żalu i tęsknoty porzucił to, co mnie ograniczało. I dziękuję za to, że w miejsce tego, z czego rezygnuję, dajesz mi to, co naprawdę cenne i wartościowe.
Dobry Boże, ja wiem, że Twoją mocą uwalniasz mnie od wszelkich koszmarów i ograniczeń z przeszłości, że wspierasz mnie w każdym dążeniu do realnej poprawy jakości mego życia, że wspierasz mnie i wspomagasz w rozwoju. Dziś wiem, że mogę z ufnością korzystać z Twej pomocy i Twego wsparcia, więc korzystam z tego.
Dobry Boże, Ty przecież wspierasz mnie, bym moje siły i energię przestał kierować ku sentymentom i pokusom przeszłości. Pomagasz mi, bym mój czas i moją energię angażował w poprawę jakości mego obecnego życia, mojej pracy, moich związków, bym z chęcią i ufnością angażował się w zapewnianie sobie lepszej przyszłości, która zaczyna się już teraz. Za To Ci jestem wdzięczny.
Dobry Boże! Doceniam to, że pomagasz mi, bym jak najszybciej i jak najgłębiej pojął sens mego życia, oraz realną moc Twej miłości i Twego wsparcia. Przyjmuję to z miłością i ufnością. Wiem, że przecież Ty mi życzysz, bym na tym, co najlepsze, budował moje życie i moją przyszłość.
Dobry Boże, ja wiem, że życzysz mi dobrze i jak najlepiej. Wiem też, że masz ogromną moc i nieograniczone możliwości. Wiem, że uwalniasz mnie od wszelkich pokus i sentymentów z przeszłości, które ograniczały mnie w rozwoju, które prowadziły do zaniżenia mej samooceny i jakości moich związków. Wiem też, że życzysz mi dobrze i uwalniasz od wszelkich intencji i programów, które wydając się atrakcyjne i godne pożądania, ograniczały moją twórczość i sprowadzały na manowce mnie bądź inne osoby. Za to uwolnienie jestem Ci niezmiernie wdzięczny.
Dobry Boże, wiem, że wspierasz mnie w podnoszeniu jakości mego życia i mej samooceny, więc korzystam z Twej pomocy każdego dnia. Dobry Boże, wiem, że każdego dnia ukazujesz mi to, co dla mnie najlepsze i najkorzystniejsze, więc korzystam z tego coraz chętniej i pełniej. Dobry Boże, wiem, że z Twoją pomocą wszelkie zmiany w moim życiu są dobre i korzystne, więc akceptuję je z ufnością i wdzięcznością.
Dobry Boże, już wiem, że życząc mi dobrze, ujawniasz mi mój boski potencjał, więc jestem chętny i gotowy korzystać z niego w każdej chwili życia.
Dobry Boże, staję się coraz bardziej świadomy, że oduczasz mnie patrzeć na siebie i świat oczami zwykłych, nieświadomych ludzi. Ty wspierasz moje dążenia do świadomego postrzegania rzeczywistości w jej najlepszych, najkorzystniejszych mechanizmach i przejawach, choćby wszyscy wokół mnie dostrzegali co innego. Dlatego jest mi coraz łatwiej orientować się w świecie i w rzeczywistości. Dobry Boże, tak się dzieje, bo przecież uczysz mnie patrzeć na mnie i na świat z Twojej doskonałej perspektywy! Już teraz wyrażam gotowość, by siebie i świat postrzegać jako doskonałą całość, pełną harmonii i miłości, bez względu na to, co postrzegają inni.
Dobry Boże, już wiem, że życząc mi dobrze, w każdej chwili otaczasz mnie i wypełniasz cudownymi wibracjami przyciągającymi powodzenie, szczęście, miłość, radość, bogactwo i sukcesy. Pozwalam Ci, dobry Boże, byś kierował moje myśli i uczucia tam, gdzie dominuje miłość, powodzenie, bogactwo i szczęście. Pozwalam Ci, dobry Boże, byś kierował moje kroki tam, gdzie spotykam ludzi pozytywnie nastawionych, wypełnionych i otoczonych wibracjami powodzenia, miłości, szczęścia i bogactwa.

 
Leszek Żądło - zdjęcie
  Leszek Żądło:

Polecamy książki i płyty Leszka Żądło:

Ukochane Dziecko Boga
Leszek Żądło
Regresing
Regresing (CD)
Leszek Żądło
Medytacje miłości
Leszek Żądło, Beata Augustynowicz
Szkoła Optymizmu
Leszek Żądło