Wróć do listy artykułów

Munin Szaman

Uchwyć się dobra, które pochodzi z Twojego wnętrza

Chcemy, by świat był lepszy i oczekujemy, że ktoś lub coś okaże nam odpowiednio dużo dobra. Próbujemy ulepszyć nasze życie i mamy nadzieję, że pewnego dnia zjawi się człowiek, który sprawi, że to się stanie.
Szukamy dobra wszędzie, tylko nie w sobie. Często nie zdajemy sobie sprawy, że sami jesteśmy zdolni do czynienia dobra i do bycia źródłem dobra oraz mocy dla pozytywnych zmian w naszym życiu i świecie.
Mamy możliwość osiągnięcia wizji pozytywnego obrotu spraw. Kiedy poszukasz w sobie dostatecznie głęboko, znajdziesz tam człowieka zdrowego, bogatego, mającego spełniający związek i harmonijne relacje z innymi, oświeconego i wyposażonego w zdolności paranormalne. Problem w tym, że nie wiemy, co się w nas kryje. Bardziej interesuje nas świat zewnętrzny.
Nie dajemy szansy temu pozytywnemu człowiekowi w nas do manifestacji. Cała historia nieszczęścia w naszym życiu jest historią odchodzenia od siebie i ulegania zjawiskom zewnętrznej rzeczywistości.
Nieważne jakie wydarzenia miały miejsce, jak bardzo cierpieliśmy, jakie wypadki nastąpiły – wszystko ma tę samą przyczynę, jaką jest brak wewnętrznej świadomości.
I każde prawdziwe uzdrawianie ma tę samą zasadę: to zwrot o 180 stopni do własnego wnętrza.
Oczywiście wymyśla się różne systemy zbawiania człowieka i świata, ale jeżeli nie opierają się one na odkrywaniu dobroci w sobie, ostatecznie stają się kulą u nogi a nawet kolejnym ogniwem łańcucha niezadowolenia.
Afirmacje są jednym ze sposobów na to, by doświadczać swojego wewnętrznego dobra, innym są wizualizacje. Połóż lub usiądź wygodnie i otwórz się, zacznij tworzyć swobodnie, jakby od niechcenia, bez wysiłku obrazy związane z twoim powodzeniem. Możesz dodać do tego słowa i powtarzać związane z nimi afirmacje. Bardzo dobrze działa słowo “jestem”, np. “jestem bogaty”.
Wzmacniaj doświadczenie wewnętrznego dobra poprzez te czy inne praktyki. Codziennie wykonuj coś przez kilka lub kilkanaście minut, co pozwoli ci zachować świadomość wewnętrzną w stanie przebudzenia, dzięki czemu pozostaniesz otwarty na to, kim naprawdę jesteś a przez to na to, do czego naprawdę jesteś zdolny.
Zamiast czekać, że ktoś coś za nas zrobi, zacznijmy pozytywną pracę nad sobą. Staniemy się dzięki temu panami siebie, będziemy graczami a nie piłkami, centrami a nie satelitami swoich żyć.
Nie czekajmy na szczęście, sami zacznijmy je kreować.
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, kursy i warsztaty: muninszaman.blogspot.com

 
Munin Szaman - zdjęcie
  Munin Szaman: