Wróć do listy artykułów

Munin Szaman

Samoedukacja warunkuje bezpieczeństwo

Jeżeli chcemy poprawić jakość jakiejś dziedziny życia, potrzeba nam na jej temat wiedzy. To wcale nie jest głupi pomysł, by pójść do biblioteki i wypożyczyć wszystko na dany temat lub przejrzeć Internet i kupić coś profesjonalnego. Ale tu ważne jest kierowanie się intuicją.
Edukacja zapewni ci dobrobyt. Edukacja sprawi, że zaczniesz zarabiać dwa, trzy albo i dziesięć razy więcej, niż teraz, przynosząc korzyści wielu tysiącom ludzi. Edukacja pomoże ustabilizować i uzdrowić twój związek. Edukacja jest istotnie ważna dla zdrowia. Można mnożyć zalety edukacji.
Edukacja warunkuje poziom bezpieczeństwa. Edukacja to nabywanie wiedzy. Wiedzę dzieli się na teoretyczną i praktyczną, tj. wiadomości i umiejętności.
Zacznij się edukować. Sprawdź z czym masz problem i sięgnij po informacje. Dowiedz się “co cię boli” i nabądź wiadomości i umiejętności, które pomogą to zmienić.
Siedząc bezczynnie i czekając na cud pogrążasz się jeszcze bardziej. Jeśli ciągle nie uczysz się czegoś niezbędnego dla życia, twój mózg zaczyna słabnąć. Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Życie jest szkołą “od kołyski aż po grób”, a ezoterycy wiedzą, że nawet potem.
Dzisiaj mamy różne kursy, które mogą nam pomóc. Ja ze swojej strony dzielę się pewnymi rzeczami, ale zachęcam sięgać po różne szkolenia, w zależności od potrzeb.
Jeśli cierpisz w sferze pieniędzy, zacznij się na 100% edukować w tej sferze. Czytaj, oglądaj, słuchaj, idź na szkolenia, POZNAWAJ – TYLKO POZNANIE GWARANTUJE NIEPRZYPADKOWE SKUTKI. Brak poznania to chaos, przez który się stresujesz.
Ucz się rzeczy praktycznych, których potrzebę widzisz i odczuwasz. Nie trać czasu na to, z czego nie będziesz korzystać (choć edukacja na studiach może pomóc ogólnie się rozwinąć, ale nie musi, zależy od osoby).
Zrób listę i wypisz to, czego potrzebujesz w danej sferze, odnosząc się do swoich problemów. Jeśli prowadzisz firmę i masz cienką sprzedaż, sięgnij po książki i nagrania z tej dziedziny. “Zbuduj sobie wyspę” miał powiedzieć Budda.
Edukacja stanowi o wszystkim. Od dziecka uczymy się, co prawda nie zawsze mądrych rzeczy. Jako ludzie dorośli możemy jednak naprawić, skorygować swój charakter i zdolności.
Podejmijmy decyzję o samoedukacji już dzisiaj, zacznijmy od teraz. Bo niby na co mamy czekać? Na mannę z nieba?
Jeśli w jakiejś sferze życia odnosisz porażkę to dzieje się tak zasadniczo dlatego, że czegoś nie wiesz i podstawową sprawą, by poradzić sobie z tą sytuacją jest się tego dowiedzieć.
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, muninszaman.blogspot.com.

 
Munin Szaman - zdjęcie
  Munin Szaman: