Wróć do listy artykułów

Munin Szaman

Hua - prosta medytacja Huny (samouzdrawianie, relaks)

Ćwiczenie Hua polega na wykorzystaniu oddechu i wizualizacji. Słowo “hua” znaczy “nasiono” i “owoc”, chodzi tutaj o rezultat i efekt praktyki, którym może być rozluźnienie, uzdrowienie, czy inna pozytywna właściwość.
Jak wykonywać to ćwiczenie? Dobrze jest zamknąć oczy, aby zredukować zaburzenia. Podczas wdechu skup uwagę na pępku, podczas wydechu wyobrażaj sobie, że oddech przenosi się do miejsca w ciele, które chcesz wzmocnić, zrelaksować, uzdrowić. Stosuj jak długo uznasz za stosowne, powtarzaj ile razy zechcesz. Pomóc może wyobrażenie sobie oddechu jako kolorowego światła lub płynu.
Pamiętaj by pracować na luzie, jakby od niechcenia, nie wymuszając efektów, podobnie jak używasz maść – nie musisz się wysilać, by maść zadziałała, a wszelkie starania nie mają sensu, identycznie działa “inteligentna” energia. Pozycja ciała wygodna, oddech naturalny.
Hua to pewna kategoria praktyk z aktywną wyobraźnią, powyższe ćwiczenie jest przykładem.
Dzięki temu ćwiczeniu można wspomóc swoje ciało, poprawić samopoczucie.
Doświadczenie rozwija się z czasem, dlatego stosuj wszystko, co przynosi ci korzyść, nie zaś jedynie medytację Hua.
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, munin.szaman@gmil.com

 
Munin Szaman - zdjęcie
  Munin Szaman: