Wróć do listy artykułów

Munin Szaman

Zaklinanie Akua lani - opis praktyki pozyskiwania duchowego przewodnictwa

Zaklinanie Akua lani (“akua lani” – “boski duch”) pochodzi z Huny i można wykonywać je na różne sposoby i w różnych konkretnych celach. Da się stosować je ogólnie, aby połączyć się z tym, co nazywamy (sądzę, że niezbyt szczęśliwie) “Wyższą Jaźnią”, by uzyskać prowadzenie generalnie w życiu, jak i zaadresować praktykę szczególnym problemom.
Poniżej przedstawiam opis praktyki dla obu wariantów.

Ogólne Zaklinanie Akua lani

Zrób cztery głębsze oddechy
Wypowiedz "Jestem otwarty na odebranie przewodnictwa ze strony Akua lani" 
Powtarzaj "Jestem otwarty na odbiór" kilka razy
Spocznij w stanie otwartości aż poczujesz, że wystarczy

Szczegółowe Zaklinanie Akua lani

Zrób cztery głębsze oddechy
Wypowiedz "Jestem otwarty na odebranie przewodnictwa ze strony Akua lani w sferze pieniędzy (albo związku, zdrowia, rodziny, duchowości, w odniesieniu do danego problemu - modyfikuj praktykę dowolnie")
Powtarzaj "Jestem otwarty na odbiór" kilka razy
Spocznij w stanie otwartości aż poczujesz, że wystarczy

Można wykonywać Zaklinanie Akua lani kiedy chcemy i gdzie chcemy. Dobrze robi kierowanie w jej trakcie uwagi do wnętrza serca i brzucha.
Każdy z nas chce, by sytuacje w życiu “układały się” szczęśliwie, ale niewielu zdaje sobie z tego sprawę, że wszystko zależy od naszego kontaktu z własnym duchem – Akua lani to nasza własna istota duchowa, nasze centrum, nie zaś jakaś “obca inteligencja”.
Ta praktyka nie dotyczy bytów transcendentnych, ale tego, kim jesteśmy, czyli działa immanentnie.
Po praktyce możesz otrzymać wyraźne wskazówki od intuicji, doświadczyć spływającego światła, błogości, relaksu, otwartości w czakrze koronnej i czoła, innych zjawisk. Bądź ich świadomy, traktuj je jako wskazówki, że odniosła ona efekt, że otrzymałeś wsparcie.
Wg mnie Zaklinanie Akua lani to jedna z pereł Huny, czyli hawajskiego szamanizmu.
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, www.muninszaman.pl. Akademia Munina w Internecie, inne: www.akademiamunina.pl

 
Munin Szaman - zdjęcie
  Munin Szaman:

Polecamy następujące produkty:

Dotyk kwantowy
Richard Gordon
Samoocena - RSR
Leszek Żądło
Dar uzdrawiania
Gerald Loe