Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

,,Drewniana" pochwa u kobiet. Problemy w seksualności

Pragnę omówić seksualny wzorzec na który zwróciła mi uwagę pewna istota z wzorcami socjopaty a przy okazji mocno też ,,puszczalska”. Jako że nie mam praktyki w podobnej tematyce i nie prowadziłem ,,w terenie” naukowych badań, mogę jedynie posłużyć się dostępną wiedzą ogólną.
Przepracowuję wszystkie wzorce związane z problemami seksualnymi mężczyzn i odpowiednio kobiet. Nie siedzę i nie wymyślam co by tu jeszcze powiedzieć, ale praktycznie każdy pojawiający się temat oddaję Bogu w modlitwie do rozkodowania z prośbą, aby Bóg uczynił z tym co zechce. Odpowiedzi dostaję rozmaite w postaci zmian w życiu codziennym, oraz jako wiedzę niejednokrotnie oczywistą, bywa że jeszcze nie opisaną. Bo wzorzec drewnianej pochwy jest chyba dla wszystkich oczywisty.
Jednak wpisanie terminu w internetowej wyszukiwarce przywołuje informacje o całkowicie innych kwestiach a mianowicie:
-Drewnianych przedmiotach i min. o kulkach używanych przez kobiety min. w celach leczniczych.
-Drewnianych pochwach na żołnierskie miecze.

Jednym z licznych wzorców mocno blokujących seksualność ludzi oraz Dusz jest karma wiedźmy. Dotyka również mężczyzn jacy bezżennie żyją w celibacie. Przeczytajmy uważnie art.,,Wiedźma i jej kapelusz. Wzorce obciążeń.” Link a szczególnie zamieszczony pod nim komentarz [z dnia March 01 2014 17:19:57],,Jeśli np z jakimś kijem od szczotki wykona się te ćwiczenie, to łatwo możemy zrozumieć przyczynę wielu kobiecych problemów w seksie i kłopoty z orgazmem.”
To tylko jeden przykład przyczyny kłopotów, a jest ich całe mnóstwo. Zapewne większość problemów opiera się na podobnym mechanizmie, gdzie z jednej strony samego seksu jest za mało, jak u wiedźm żyjących w samotności, a z drugiej narządy seksualne znajdują się w ciągłym ,,ruchu”, bo ktoś lansuje pomysł, że ,,to” się nie zmydla.
Kiedy jednak coś jest nadużywane, to w jednostce rodzi się niechęć i opór przed kontynuacją danej praktyki. Ale w nieprzytomności utrzymywanej na rozmaite sposoby, Dusza i jej ziemskie osobowości zamiast pracować nad kasacją Intencji np. alfonsa/królowej pszczół/ boskiej matki/ prostytutki/homo../zoo…itp. blokują sobie narządy seksualne, znieczulają je rozmaitymi technikami, rezygnując z jakości doznań na rzecz ogromnej ich ilości. Powstaje wówczas echo odlegle i całkiem nieoczekiwane, ale zupełnie gdzie indziej. Podobnie jest np. z jedzeniem cukierków, czekolad. Im więcej się ich je tym bardziej się ich pragnie, ale jeszcze psują się zęby oraz trzustka i wątroba. Mogą powstać zaparcia, hemoroidy.
Przy wzorcu kobiecej ,,drewnianej” pochwy, nie reaguje ona prawidłowo na seksualne bodźce. Jest jak zrobiona z drewna i możliwe, że zapewnia stronom takie ,,drewniane” doznania. Jak już wspomniałem nie prowadziłem badań a tylko domyślam się nieprawidłowości w pracy mięśni pochwy. Możliwe, że skurcz i rozkurcz nie następują prawidłowo po sobie, bo pochwa np. jest trwale za mocno ściśnięta, lub przez jakąś blokadę jest zbyt rozluźniona i nie ma możliwości się zacisnąć/rozkurczyć. Podobne znieczulenia-blokady-napięcia ud przy samych pachwinach kobiet, zazwyczaj mają związek z uprawianą kiedyś prostytucją.
Statystki pokazują że np. w USA ok 1/3 kobiet nie ma orgazmu pochwowego. Tak naprawdę to spora grupa kobiet, nawet mężatek uprawiających systematycznie seks w ogóle nie ma orgazmu, albo doświadcza ich niezbyt często. Link

Tematy powiązane ukazujące inne powody blokad w kobiecym seksie.
,,Boska matka. Intencje do przepracowania” Link
,,Boskie Matki w Hinduizmie. Bogini Matka w starożytności” Link
,,Bezwłose prostytutki, ogolone na łyso. Wzorzec zachowań. Karma Duszy” Link
,,Kobieta modliszka. Test badający wzorce obciażeń” Link
,,Palenie papierosów, szydełko i swetry robione na drutach. Aspekty braku seksu kobiety i mężczyzny” Link Wzorzec drewnianej pochwy może być przyczyną homoseksualizmu u części męskiej populacji. Kiedy to Dusza kobiety udręczona brakami spełnień [orgazmów] w seksie z mężczyznami, wybiera bycie gejem, bo wówczas te orgazmy swobodnie doświadcza. To, że istota wikła się niewspółmiernie do potencjalnych seksualnych orgazmowych zysków, początkowo nie stanowi dla wielu kłopotu. Niektórzy wynajdują jeszcze ,,bonusy” w postaci np. braku ciąży, braku marudzącej jędzy w domu, intelektualne rozmowy na wysokim poziomie itp.

Tematy powiązane.
art. ,,Chłopcy W Rajtuzach. „Link
art. ,,Homoseksualizm. Kluby ,,duchowe” dla gejów, lesbijek” Link

Przy okazji gejów. Hm. zastanówmy się jakie doznania ma mężczyzna z taką drewnianą kobietą? Czy to go zachęca do utrzymania relacji z nią, małżeństwa? Czy może na poziomie Duszy nie widzi czegoś podobnego do bolesnej wszak w tym miejscu strugaczki ołówków?

A kwestia seksualnego zastępstwa mężczyzny innymi sposobami o jakich pieśń mówi słowami tymi:
,,Gdybym była bardzo biedna,
to bym miała chłopca z drewna.
Nie wołałby jeść i pić,
dobrze by nam było razem żyć.”.........

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: