Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Uwalnianie się od symboli rozmaitych zwierząt, ptaków, gadów oraz innych stworzeń . Modlitwa

Zrobiono mi kilka zdjęć w czasie 5 min. Na jednym ramieniu miałem myślokształt zapamiętanego ptaka, a na kolejnym zdjęciu już innego ptaka. To zmotywowało mnie do oddania Bogu wszystkich podobnych zapamiętanych zwierząt ziemskich i astralnych.

Tekstu nie powinny przerabiać jeszcze osoby posiadające gospodarstwa rolne ze zwierzętami i ci wszyscy którzy trzymają w domu psy, koty i inne zwierzęta. Można wówczas z tematem pracować, ale osobne ochronne modlitwy potrzebne są dla wszystkich domowych zwierząt.

Boże proszę otwórz teraz moje serce.
Przyjąłem chętnie jasną bożą Miłość w miejsce wszystkich obecnych i zatrzymanych kiedyś we mnie symboli rozmaitych zwierząt, ptaków, gadów oraz innych stworzeń przyrody. Przyjąłem chętnie jasną bożą Miłość w miejsce wszystkich obecnych i zatrzymanych kiedyś we mnie symboli rozmaitych energetycznych i astralnych jaszczurów, węży, sów, jastrzębi oraz innych podobnych stworzeń przyrody.
Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości przekonanie, że mogę z duszą utracić tak wiele oddając Tobie Boże wszystkie moje energetyczne, astralne i materialne zwierzęta, ptaki i inne stworzenia przyrody zasilane z moich własnych energii. Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości wszystkie moje własne energetyczne, astralne i materialne zwierzęta, ptaki i wszystkie stworzenia przyrody zasilające jeszcze inne istoty, inne cywilizacje, inne dusze. Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości wszystkie moje własne energetyczne, astralne i materialne zwierzęta, ptaki i inne stworzenia hodowane w moich domach i w moich gospodarstwach. Przyjąłem chętnie jasną bożą Miłość w miejsce wszystkich obecnych i zatrzymanych kiedyś we mnie energii oraz duszyczek rozmaitych zwierząt, ptaków, gadów oraz innych stworzeń przyrody ich symbolikę oraz wszystkie ich dusze. Kocham z moja duszą wszystkie boże zwierzęta oraz ich dusze – daję im wszystkim miłość mego serca. Nie muszę ich jednak karmić i zasilać moimi energiami bo od tego jest Bóg i jego boża Miłość.
Przebaczyłem sobie to, że ja i moja dusza musieliśmy pilnować tak wiele wcieleń i lat, rozmaitych naszych energetycznych i astralnych jaszczurów, węży, sów, jastrzębi, psów oraz innych podobnych stworzeń a także ich wszystkich wibracji i połączeń. Przebaczyłem to, że moja dusza i jej awatarowie oraz ja sam mieliśmy kręgosłup, narządy i wszystkie komórki ciała oparte na zwierzęcej konstrukcji.
Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości tkwiący we mnie oraz w mojej duszy cały mocny fundament poglądów i przekonań jakie energetyzowały i zasilały z moich energii rozmaite energetyczne i materialne zwierzęta, ptaki, gady, płazy, owady oraz inne istoty przyrody. Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości cały mój ból i cierpienie związane z trzymaniem i tworzeniem w moim sercu, duszy oraz w umyśle rozmaitych energetycznych i materialnych zwierząt, ptaków, gadów oraz innych stworzeń przyrody ich symboliki oraz dusz. Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości wszystkie moje rany ,boleści i skaleczenia związane z trzymaniem i tworzeniem w moim sercu, duszy i w umyśle rozmaitych energetycznych oraz materialnych zwierząt, ptaków, gadów oraz innych stworzeń przyrody ich symboliki i duszyczek . Przebaczyłem sobie to, że przejmowałem od zwierząt fizycznych i energetycznych ich ograniczenia a nawet ciężkie choroby.

Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości wszystkie energetyczne i materialne zwierzęta, ptaki, gady, płazy, owady i inne istoty przyrody zasilające siebie moimi energiami, energiami mojej własnej duszy, energiami mojego serca. Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby związane ze wzmacnianiem i ściąganiem do siebie węży astralnych, astralnych jaszczurów i innych wielu ras zwierząt astralnych oraz ziemskich. Przebaczyłem to, że moja dusza i jej awatarowie uważali siebie za bóstwa zwierzęce, za bogów zwierzęcych, za bóstwa totemiczne. Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby związane z zasilaniem, ze ściąganiem do siebie astralnych archaniołów i grupy beliala poprzez energetyczne i materialne zwierzęta, ptaki, gady, płazy, owady i inne istoty przyrody. Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości wszystkie materialne oraz energetyczne zwierzęta, ptaki, gady, płazy, owady i inne istoty przyrody mające wkodowaną swoją symbolikę w moich tkankach, narządach i w organach mojego ciała fizycznego, w całej mojej istocie.
Przebaczyłem sobie to, że ja i moja dusza, ufając zwierzętom żywym i zwierzętom energetycznym pozwalaliśmy im wyżerać moje energie, osłabiać moją witalność.
Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby związane z zasilaniem, ze ściąganiem do siebie bogów astralnych, półbogów, żywych bogów, asurów i guru poprzez wszystkie materialne oraz energetyczne zwierzęta, ptaki, gady, płazy, owady i inne istoty przyrody. Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości całe wypieranie się przez duszę pamięci o energetycznych i astralnych jaszczurów, węży, sów, jastrzębi oraz innych podobnych stworzeń przyrody obecnych w moim sercu, duszy i w moich energiach.

fragmenty

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: