Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Mleko Boskiej Matki a choroba raka piersi. Wzorce obciążeń duchowych.

Wpisując w wyszukiwarce internetowej hasło ,,Mleko boskiej Matki” Link znajdziemy ok. 2mln. stron WWW z odnośnikami i tematycznymi informacjami. W tej publikacji nie chodzi mi o ,,Liebfraumilch” półsłodkie białe niemieckie wina, ale o wzorce obciążeń dotykających kobiety, których Dusze przyjęły kiedyś kodowania w Boskie Matki. A dziś doświadczają tego negatywne skutki.
Szerzej wzorce i kodowania Boskich Matek omawiam w kilku art.
1],,Kursy, szkolenia na boginię, oraz jak później się od tego uwolnić”Link
2],,Bogini Matka w starożytności” Link
Przypomnieć warto, że w Nepalu Boskich Matek jest tak wiele, że ustanowiono ich gradację i żyją tam min.:
—Krajowa Boska Matka
—Wojewódzkie Boskie Matki
—Powiatowe Boskie Matki
—Miejsko—gminne Boskie Matki. W innych krajach występują oficjalnie w mniejszych ilościach. W np. Czechach są 2, w RFN 1 osoba.
Po śmierci Boskich Matek ich dusze inkarnują ponownie w zgodzie z Prawami Boga i własną wolą.
W wielu religiach promuje się kult tych postaci, łamiąc przy okazji drugie przykazanie Dekalogu. Każdy Polak wiele razy słyszał od kapłana-,,idź do Boskiej Matki, ona cię przytuli do swej matczynej piersi.” Dociekliwy czytelnik zapyta teraz, w czym tu tkwią wzorce choroby raka?
Zobaczymy je w bałwochwalstwie oraz w jego skutkach, odłożonych w czasie na wiele lat, a często na wiele inkarnacji nieśmiertelnej Duszy.
Aby lepiej uświadomić sobie przyczynę, należy uważnie przeanalizować nie jedną czy nawet nie dwie Boskie Matki, ale ich większą ilość. Przepracować tematyczne intencje, łącznie z wzorcami pokrewnymi.
Duchowa praca Boskich Matek polega głównie na przytulaniu i na podawaniu m.in. kobiecej piersi tym panom, który szukają takiej właśnie drogi zbawienia. Przez promotorów kapłanów ta pierś nazywana jest piersią Matczyną.
Dociekliwy czytelnik zapyta teraz ponownie o sens tego wzorca. Otóż rzecz cała dzieje się zawsze pomiędzy nieśmiertelnymi Duszami zainteresowanych osób. Jednak skutki dotykają również osobowości takich Dusz.
Trzeba nam również wiedzieć, że rak lewej piersi to często jest skutek aborcji córki. Rak prawej piersi to skutek aborcji syna i niekoniecznie z danego ziemskiego wcielenia kiedy osoba choruje.
Rak piersi jako skutek karmy Boskich Matek pojawia się przez promocję negatywnych wzorców duchowych i zwyczajne duchowe mamienie, duchowe oszukiwanie naiwnych, poszukujących swego zbawienia na skróty.

Komunia z bóstwem jest fizjologiczna i wygląda tak, że Dusza kobiety podaje swoją pierś Duszy męskiej, w celach ,,oświeceniowych”. Jakby nie patrzeć jest to jednak typowy damsko-męski akt seksualny.
Ma tu miejsce również psychomanipulacja tematyką Duchową i terminem ,,Bóg”. Wiele Dusz męskich jest zwodzonych i zakłada, że dana Boża Matka to nie jest tylko tytuł odnoszący się do funkcji społeczno-religijnej, ale jest to postać, która urodziła najwyższego jedynego Boga. Są na to setki dowodów z historii religii Wschodu i Zachodu.
Jedną ze znanych św. relikwii były ampułki z mlekiem Boskiej Matki.
A skoro wyobrażenia i dogmaty przyjmuje się jako prawdę, to w powszechnej opinii Boża Rodzicielka wiele może i jej mleko ma moc zbawczą, z uwagi na pokrewieństwo i wpływy na Boga. No cóż …. zejdźmy na ziemię.
Mężczyzna znajdujący się przy kobiecej piersi, zazwyczaj wie co należy czynić.
Tymczasem to co otrzymuje doustnie, jest jedynie pseudo duchowymi nisko wibracyjnymi energiami. Można powiedzieć, że jest to też użycie boskich mocy do destrukcji i do blokowania innym Duszom prostej drogi do Boga.
Dusze kobiet z wzorcami Boskich Matek mogą mieć w swoich piersiach, pewien zapas ciemnych energii opisanych tutaj.Link Podają je doustnie swoim wielbicielom i to, oraz zapas zmagazynowany w piersi, rodzić może chorobę raka.
Pamiętajmy, że cała seksualność, poczęcie, poród, ciąża nie tylko u ludzi, objęta jest nieustanną Bożą opieką i kontrolą. Manipulacje w tej sferze niosą troski, niespełnienia i cierpienie. Głośne medialnie profilaktyczne obcinanie sobie piersi przez niektóre kobiety mieści się w kanonie obciążeń. Zawsze można powiedzieć, że się nie podało wielbicielom piersi własnej, ale silikony. A jeszcze Bogu i bliźnim wykazać wielkie poświecenie zawodowe, gdzie wszystko co ważne oddane zostało dla ,,sprawy”. Problem z nieprzytomnym postrzeganiem rzeczywistości u Dusz rozmaitych Boskich Matek polega m.in na tym, że nie wszystko się wówczas ogrania i umyka fakt, że raka można mieć na wiele sposobów.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda:

Polecamy następujące produkty:

Mudry i gesty leczące
Emma Gonikman
Rytuały więzi małżeńskiej
Kerry Riley, Diane Riley