Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Tatuaże a przykra karma ludzkiej Duszy

Tekst jest skopiowany ze strony http://modlitwainnanizwszystkie.pl/artykuly.php?id_artykulu=2360
Na trop powiązań karmicznych tatuaży wpadłem przed laty w saunie, oglądając ramię mężczyzny, siedzącego przede mną. Siny tatuaż dużej pajęczyny na jego barku był żywy. Coś w nim się poruszało. Poprosiłem kolegę, również widzącego energie, o wykonanie audytu. Zobaczył w pajęczynie, przemieszczającego się astralnego pająka. 
Od tamtej pory zwracam uwagę na tatuaże i możliwe odniesienia do chorób, karmy, uwikłań danego nosiciela. Ludzie poprzez tatuowanie się, ale i ich Dusze ujawniają tak w prost mapę własnych uwikłań, rozmaite pomysły i ich nawet przykre konsekwencje. Wystarczy mieć czujne oko i logiczne myślenie o kontekstach. Oczywistym jest, że ten sam symbol węża na tatuażu dowodzi obecności węży rakowych i docelowo choroby raka, ale może być też symbolem węży generalskich, lub dawniejszej inkarnacji Duszy w żywe gady Link. 
-Symbol motyla lub nocnej ćmy, czerwonego kwiatu lubią nosić kobiety, obecnie parające się prostytucją, lub panie z karmą prostytutki. Podobnie można odczytać symbol wytatuowanej gejszy. 
-Cudze imię jako tatuaż, zwykle fundują sobie osoby młode. Przez analogię, oznacza to jednak zniewolenie a nie miłość. Przykładem jest psia obroża z imieniem, jaką noszą zwierzęta. Napis na psim medaliku``Misiek``, nie oznacza jego wolności, a pełne uzależnienie od właściciela. Tym bardziej, że na odwrocie jest numer pieska lub adres właściciela. Pamiętajmy, że tatuowane są również same zwierzęta, że wypalane mają symbole przynależności do właściciela.
-Tatuaż z symbolami chińskimi, lub wykonany w nieznanym języku może oznaczać np. ``kurczak na wynos`` i być żartem osoby wykonującej go w salonie. Mającym jednak odniesienie do karmy duszy, która kiedyś miała inkarnację w takiego kurczaka, lub w inną postać dopełniającą swój czas na czyimś tależu. 
-Tatuaż cyfr, lub liczb może być wspomnieniem z Niemieckiego obozu zagłady, gdzie numerowano ludzi, lub też dowodem pamięci, że się im takie numery nadawało Link. 
-Tatuaże zwierząt, roślin jednoznacznie dowodzą totemicznego ubóstwienia danej postaci, lub inkarnacji Duszy w konkretne wcielenie.
-Tatuaże symboli religijnych np. krzyża powszechne w Egipcie, odnoszą się zwykle do kultu jakiegoś bóstwa.
-Tatuaże aniołów, elfów, smoków ze skrzydłami, lub samych skrzydeł pokazują matrycę ludzkiej Duszy Link.
-Zegar może oznaczać, że czas dany od Boga, lub czas wyznaczony Duszy na jakieś działania dobiegł już końca. 
-Symbol dowolnej broni np. noża, karabinu, miecza itp. to wspomnienie inkarnacji żołnierza, czyli socjopaty zabijającego bliźnich, zwykle dla pieniędzy. Jest to również odniesienie do bycia homoseksualistą. Jest to również zapowiedź, jaką broń mogą szykować nieprzyjeciele. 
-Symbol pszczoły oznacza karmę Duszy w owady miodne, a w tym w trutnia tracącego penisa, ale oznacza również obciążenia tzw. Matki Boskiej Link. 
-Symbol królika oznacza braki seksu, braki orgazmów doświadczanych we dwoje Link. 
-Symbol czaszki, kościotrup oznacza karmę pomocnika śmierci np. kata, oprawcy z obozów śmierci, rzeźnika, hycla, żołnierza, Saccabadory, itp Link.
Zastanawia mnie, jak chętnie Dusze ujawniają najbardziej skrywane tajemnice. Dziwne jest, że w bogactwie wzorców nie ma chętnych, do noszenia tatuażu gumbasa Link.  Przy okazji warto też wspomnieć o kolczykach wkładanych w nietypowe miejsca jak sutki, język i nie tylko. To również jest dowodem pomieszania. Kolczyk w klitoris przypomina nieco metalową kołatkę, lub dzwon umieszczany przed wejściem np. do sklepu, do grodu, lub w mury zakonu. Czy kolczyk w tym miejscu nie oznacza, że bramy otwarte są dla wszystkich chętnych? Na zasadzie ``kołaczcie, a będzie wam otworzone``.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: