Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Haluksy a karma wiedźmy

Artykuł przekopiowany został ze stronyhttp://modlitwainnanizwszystkie.pl/artykuly.php?id_artykulu=2520. Jest próbą wyjaśnienia karmicznych przyczyn anomalii stóp, zwanych haluksem. Objawem jest jakby boczny szósty palec lub jego zalążek, wyrastający z podstawy samego palucha. Lekarze znawcy kości oraz stóp ustalili, że jeśli ktoś ma drugi palec dłuższy niż paluch, to stopa nie może wybić się właściwie na nim. Próbuje wybić się na za długim drugim palcu, a ciało stwarza sobie boczną podporę stopy w formie haluksa.
Objaw ten dotyka głównie kobiety, z racji słabszych genetyczne wiązadeł stóp. Nie ukrywam tego, że poprzez wieloletnią pracę z modlitwami skierowanymi do Boga widzę ludzkie Dusze, oraz wzorce karmicznych uwikłań. Latem 2013 roku pojawił się wysyp kobiet, których Dusze miały stopy ptasie. Stopy typowe z kurzymi lub wronimi palcami. Ilustracja druga jest nieco przewrotna, bo obcasy butów- kurze palce, skierowane są w tył, dla zachowania równowagi kobiety, która by je nosić chciała. Buty te, poza wszystkim, są bardzo kobiece.

Po upływie jakiegoś czasu dusze kobiece zaczęły maskować swoje kurze stopy, i w roku 2017 trzeba się dobrze przyjrzeć, aby je zauważyć. Chyba, że dusza kobiety i ona sama nie ukrywa zainteresowania wiedźmią naturą i inicjacjami.
Jak można zweryfikować karmę własnej Duszy i ustalić czy się już posiada takie wiedźmie kodowania, inicjacje? Przewińmy w dół spis artykułów poświęconych kobiecości, aż do słowa wiedźma i przeczytajmy wszystkie im poświęcone http://modlitwainnanizwszystkie.pl/kategorie.php?id_kategoria=10.
Wzorzec chaty na kurzej stopie, czy miotła wiedźmy nie są jedynie ludowymi bajkami.
W świecie Dusz, nie tylko takie pomysły są widoczne. W odpowiednim czasie Dusze usiłują wprowadzić to wszystko, co im się umyśliło, w życie własnych ziemskich osobowości, w świat przejawiony.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: