Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

W oczekiwaniu na dziecko

Kiedy rodzimy się tu w świecie przejawionym ważnym staje się umiejętność i dar wchodzenia bez bólu w nowe życie, nowe sytuacje, nowe związki. Wielogodzinne, porodowe mocowanie się z mamusią, przekreśla niektórym łatwość dalszego życia. W stosownym czasie takie istoty stają się rodzicami dla własnych dzieci, obarczając je złymi wzorcami działania.
Karmicznie powiązani jesteśmy z wieloma liniami rozwoju, z jednostkami o różnym etapie rozwoju. Możemy przyciągnąć — jako nasze dziecko — każdą formę cielesną, każdy umysł jaki chce lub musi się wcielić. Może to być geniusz dawny i obecny, może też przejawić się jego przeciwieństwo i istota kaleka. Kiedy pojawia się w nas wola i chęć posiadania potomstwa, zawsze możemy do siebie i naszego życia przyciągnąć istotę najlepszą, duszę tak czystą jak to jest możliwe, istotę pełną boskiego Światła i Miłości. Takie też się rodzą.
Skoro jakaś dusza, istota Światła i Miłości pragnie przejawić się na planie materialnym możemy ją powitać jako właśnie taką „Istotę boskiego Światła i Miłości”. Uczyńmy to podobnymi słowami wobec każdego przychodzącego, każdej duszy spragnionej doświadczania materii:

Jestem wdzięczny Tobie Boże, że  skuteczne otwarcie mojego własnego serca na przyjęcie mojego dziecka .
Witaj ....... / Adamie, Ewo, synku, córeczko/ ukochane dziecko nasze. Witaj ....... dziecko nasze, przyjacielu od serca, przyjacielu Miłości. Witaj ......., wiemy o Tobie to, że jesteś przyjacielem Światła i Miłości. Wiemy o Tobie .......... to, że kochasz Boga Twórczą Siłę Miłości. Witamy Ciebie ....... i radujemy się Tobą, Twoją obecnością z uwagi na to całe dobro, jakie wnosisz sobą w świat przejawiony, w nasze cudowne życie. Akceptujemy Ciebie ....... ufnie i z radością. Wiemy o Tobie .......... to, że jesteś przyjmowany chętnie i z radością w każdej grupie istot światła, istot radości, miłości i szczęścia. Akceptujemy Ciebie ....... i przyjmujemy Twoje wewnętrzne światło jakim nas obdarzasz, jakim promieniujesz na cały świat. Akceptujemy Ciebie ........ ponieważ wszystkie Twoje wizualizacje, Twoje materializacje zdarzeń i przedmiotów zawsze są niewinne, bezpieczne i zawsze też wnoszą światłość i miłość w świat przejawiony, w życie naszej rodziny. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........, za Twoją hojność którą przejawiasz tak chętnie i tak łatwo. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........, za bezpieczeństwo i niewinność jakimi przepełnione jest Twoje życie i to wszystko co doświadczasz zawsze i wszędzie. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........ za to, że zawsze masz zdrową duszę, zdrowy umysł, zdrowe- witalne ciało. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........ za to, że łatwo i chętnie, bezpiecznie i niewinnie współpracujesz z innymi istotami, oraz z Bogiem Twórczą Siłą Miłości. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........ za to, że jesteś wolny od przyciągania, od tworzenia negatywnych energii, negatywnych emocji, negatywnych istot. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........ za to, że Ty istota Światła i Miłości zawsze i wszędzie jesteś wolny, od przyciągania do siebie istot mroku, istot ciemności, strzyg i dzieci Beliala. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........ za to, że jest wolny od wszelkich misji, od ślubowań, od przyrzeczeń. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........ za to, że jest wolny od chorób, od wszelkich schorzeń ciała, duszy i umysłu. My Twoi rodzice akceptujemy Ciebie ........ za to, że tak łatwo i tak chętnie przyjmujesz wszystkie boskie dary i wszystkie boskie błogosławieństwa. My Twoi rodzice .... z miłością i życzliwością przyjmujemy fakt poczęcia Ciebie naszego ukochanego dziecka.
Modlitwy i wizualizacje możemy także przeprowadzić na naszą rzecz i dla naszego dobra. Rozbudowany tekst dobrze jest samemu dla siebie czytać, lub nagrać by chociaż przez kwadrans odsłuchiwać go z uwznioślającą muzyką taką jak: „Msza” J.D. Zelenki, czy „Hymny Koronacyjne” Haendla. Pomoże nam samym pomimo tego, że z niejednego pieca chleb już zjedliśmy. Dekret pomoże nam samym ( naszym dzieciom) w łatwym wchodzeniu w nowe związki, nowe sytuacje. Sami będziemy mogli łatwiej, bezpieczniej angażować się do nowych, niewinnych zadań w grupie przyjaznych nam istot.
Istoty Światła i Miłości. Pokrewny termin ,,Synowie Światłości” używano na Atlantydzie. Po wielu latach arcykapłan Izraela przypomniał sobie kim jest, by na pustyni stworzyć wraz z grupą innych Synów Światłości, ortodoksyjny odłam religii żydowskiej- zwany Esseńczykami. E. Cayce z tego środowiska wywodził Jezusa i jego najbliższych. Odnoszenie do siebie w modlitwach pojęcia ,,Istota Światła i Istota Miłości” może przybliżyć więcej wiadomości z owej dziedziny a także wiedzę o przeciwieństwie jakim dla ,,Synów Światłości” stanowili Synowie ciemności. Dostępne dla wielu staną się również informacje, o tym kim jest Belial, jego dzieci, oraz w jaki konkretny sposób ich wpływy sięgają materialnego świata.
 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: