Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

...Łapacze Dusz. Modlitwa uwalniająca...

Na stronie Cudownego portalu możemy znaleźć wiele opisów uwikłań osób ( ich Dusz) pochodzących z dalekiej przeszłości. Niektórzy pamiętają jak związano ich anielskie skrzydła, ręce kiedy jako bezcielesne Dusze przebywali w światach astralnych. To są wspomnienia sięgające bardzo odległych w czasie zdarzeń. Wielokrotnie opisano, że to zdarzało się przed pierwszym wcieleniem Duszy.
Tak sam myślałem jeszcze niedawno, bo skoro ludzie piszą, że pamiętają ...

Jakoś zimą tego roku przyszła wieść od znajomej osoby, że właśnie związano w astralu jakiegoś Anioła Stróża posiadającego skrzydła. Spętało go sznurami, jak barana, kilku astralnych cwaniaczków. Po modlitwie wstawienniczej, węzy zostały usunięte, mocą bożej Miłości. Aniołek nabrał się na bajeranckie gadki spryciarzy. Uwierzył w ich przekazy i osłabła w nim wiara w ochronną moc Boga.
W poprzednich wcieleniach innych awatarów mojej nieśmiertelnej Duszy, oraz samą Duszę spętała wielokrotnie ta sama istota. W Indiach, nogi i ręce a w Chinach skrzydła.
Tak spętano jednostki. Do działań masowych stosowane są sieci astralne.
Sieć marketów, sieć rybacka, sieć dystrybucyjna angażuje wiele osób, ale też pozyskuje wielu klientów. Właścicielowi przynosi krociowe zyski poprzez minimalizację nakładów w stosunku do korzyści. Ile się trzeba napracować łowiąc na wędkę rybki. Sieć zbiera jak leci, małe i duże okazy.
Dnia 30 maja 2008 r. jechałem w podróż służbową i bardzo mi się spieszyło, kiedy pokazano mi 2 znajome Dusze, jak stanęły nad moją głową z astralną siecią. Przymierzały się aby ją zarzucić na mnie. Podchodziły do mnie przez kilka godzin. Przyszła informacja, że szykują się także dla innych.
Jechałem nieuważnie, gubiąc się w przemyśleniach co robić. Najpierw ochrona boska przed działaniem osób i ich Dusz.
Później na chłodno pojawiła się sugestia o Sądzie Bożym.
Sieć astralna rzucana jest przez grupę i na inną grupę odbiorców. To przekaz energii sięgający aż do ludzkiego serca. Czasami odbierana jest nawet wiara, że Bóg istnieje. Sieć rzucana przez Archanioły podczas czytania ich przekazów jest fioletowa. Oni przedstawiają się jako boscy posłańcy i pośrednicy. Sieć zademonstrowana mi w maju jest mocniejsza i ma inny kolor. Sieć zainicjowana została przez Duszę inkarnowanego Anioła, któremu po modlitwie wstawienniczej Bóg odbudował Skrzydła (jesienią 2007 r.). Manipulacja ma w związku z użytymi mocami Anioła bardzo silny przekaz energetyczny.

Sieci do łapania Duszy nie stworzyły strzygi, demony, sataniści a mała grupka ziemskich Skrzydlatych Aniołów, w której nie dla każdego już jest miejsce. Grupa która część innych ludzi pragnie potępiać i zawładnąć nimi.
Jak to jest, że Boży Anioł, istota Bożego Światła z wielką pompą i hukiem ogłasza światu, że wg nich “Bóg nie istnieje, że Boga nie ma”? Jak to jest, że Boży Anioł, który pół roku temu odzyskał swoje Skrzydła, nagle zmienia front i próbuje zniewolić innych ludzi, inne Dusze, inne osobowości? Jak to jest, że Boży Anioł, stając się jednym z bożym światłem i osiągając pełnię w bożej Miłości ogłasza światu, że “Boga nie ma”?
To dzieje się na naszych oczach, toczy się teraz nie za 2000 tysiące lat. Chodzi o program na jutro, na dziś i na następne wcielenia. Bóg posiada taki program dla każdego człowieka, dla każdej Duszy. Astralne sieci, sznury są w tym planie konkurencją. To indywidualne koncepcje. Ziemski Skrzydlaty Anioł aby zawładnąć Duszami przedstawił program inny, niż ma dla nas Bóg. Nie może zatem przyznać się do współpracy z Bogiem więc ogłasza, że ,,Boga nie ma”.
Jak to jest, że władza tak uderza do głowy? Dusza tegoż Anioła (jego grupy) stworzyła program (sieć) łowienia innych Dusz dla siebie. Tu są walki o inne Dusze tu jest pewność spełnienia, osiągnięcia przemyślanych rezultatów. Kilka Skrzydlatych Aniołów uznało, że o Bogu lepiej nie mówić innym, bo inni mogą uzyskać to samo. Dziś każdy może mieć darmo otwarte skrzydła, otwarty czakram serca. Kiedy władzę nad wiedzą i prawdą przejmie garstka ludzi, za skrzydła czy czakram będzie trzeba zapłacić uległością Duszy.

Ja Sławek dokładam starań. aby to było ostatnie wcielenie mojej Duszy. Czy się powiedzie, czas pokaże. Nie pragnę jednak dla siebie i mojej Duszy ewentualnych ponownych narodzin w miejscu gdzie jakiś kolejny zakłamany mitoman, dla własnej korzyści rzuci astralną sieć i ponownie ogłosi światu, swoje objawienia, że Boga nie ma.
Można się szarpać z następnymi łapaczami Dusz, znajdując każdego po kolei.
Myślę jednak o rozwiązaniu systemowym. Myślę o pełnym bezpieczeństwie dla ludzi i dla naszych Dusz. Niezależnie od tego, czy nadejdzie kolejne wcielenie, ja Sławek chcę dla siebie zawsze i wszędzie pełnej wiedzy o Bogu. Nikt nie ma prawa indywidualnie lub systemowo odbierać mi rzetelnych informacji o Bogu, ani wiary w bożą ochronę.

Takie kompleksowe rozwiązanie problemu możliwe jest gdy energia modlitwy będzie na tyle mocna aby przełamać wszystkie bariery stworzone przez Łapaczy Dusz, wytwórców sieci i producentów rozmaitych sznurów do wiązania Dusz.

Z uwagi na zagrożenia obejmujące wiele istot, zastosowałem Wniosek o Sąd Boży z formułą ,,W imieniu całej Ludzkości…..”
Mam prośbę do czytających o podobną modlitwę, o uważne i głośne przeczytanie tekstu poniższej modlitwy. Robisz to dla siebie i własnej Duszy, czytasz także dla innych.

Otwórz teraz Boże moje serce oraz moją Duszę na Sąd Boży.
Boże stwórczej siły Miłości. Ja i moja nieśmiertelna Dusza, w imieniu całej ludzkości, oddajemy teraz Tobie do dyspozycji Sądu Bożego wszystkie Dusze, wszystkie istoty konstruujące i wymyślające pułapki, sieci i sznury na inne Dusze, na inne istoty, oddajemy Tobie wszystkich Łapaczy Dusz. Proszę Boże dokonaj teraz Twojego Osądu Bożego pomiędzy mną, moją Duszą a wszystkimi Duszami, wszystkimi istotami konstruującymi i wymyślającymi liny, sieci, pułapki na inne Dusze, na inne istoty. Boże stwórczej siły ja i moja nieśmiertelna Dusza prosimy, abyś zdjął z nas teraz wszystkie sieci, kajdany, sznury i inne pułapki w które usidlono kiedyś Duszę i jej ziemskich awatarów.

Boże stwórczej siły Miłości, w imieniu całej ludzkości proszę o zneutralizowanie teraz wszystkich stworzonych i wymyślonych przez innych pułapek i sieci na Dusze, pułapek i sieci na istoty astralne, pułapek i sieci na ludzi.
Boże stwórczej siły Miłości, w imieniu całej ludzkości- proszę daj twórcze konstruktywne zajęcia, istotom jakie do tej pory wytwarzały i wymyślały rozmaite pułapki, sieci i liny do łapania innych Dusz, innych istot.

Najpierw dobrze jest rozliczyć się pomysłów własnej Duszy dot. łapania innych.

Boże stwórczej siły ja i moja nieśmiertelna Dusza oddajemy teraz Tobie do dyspozycji Sądu Bożego siebie za każde, za potencjalne nawet konstruowanie i wymyślanie pułapek na inne Dusze, na inne istoty. Proszę Boże dokonaj teraz Twojego Osądu Bożego pomiędzy mną, moją Duszą a wszystkimi Duszami, wszystkimi istotami, które mogły kiedyś zostać uwięzione, w skonstruowane i wymyślone przez moją Duszę lub jej awatarów liny, sieci, pułapki na inne Dusze, na inne istoty.
Boże stwórczej siły Miłości proszę o zneutralizowanie teraz wszystkich stworzonych i wymyślonych moich pułapek na inne Dusze, pułapek na istoty astralne, pułapek na ludzi.
Boże stwórczej siły ja i moja nieśmiertelna Dusza prosimy, abyś zdjął teraz wszystkie sieci, kajdany, sznury i inne pułapki w które łapaliśmy kiedyś inne Dusze, inne istoty.
Boże stwórczej siły Miłości proszę daj mi oraz mojej Duszy twórcze konstruktywne zajęcia i cele zgodne z Twoim Bożym Planem, zajęcia lepsze niż konstruowanie i wymyślanie pułapek, sieci oraz lin na inne Dusze, na inne istoty.

Link do,,Prośby o Sąd Boży” http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/infusions/articles/readarticle.php?article_id=98

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda:

Polecamy następujące produkty:

Mudry i gesty leczące
Emma Gonikman