Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Opór duszy przed oświeceniem. Modlitwa uwalniająca.

Otwórz proszę Boże moje serce oraz moją duszę.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się i cały mój własny opór przed oświeceniem. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości blokowanie się oraz cały opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed oświeceniem. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości cały opór mojego serca, ciała i umysłu przed oświeceniem. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój energetyczny i materialny opór przed oświeceniem. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości intencje, nawyki, potrzeby powodujące blokowanie się oraz opór mój własny, opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed oświeceniem. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się oraz cały opór przed oświeceniem wynikający z rozmaitych kręgów magicznych, lucyferańskich, satanistycznych biało-astralnych i innych obcych mi zniewalających kręgów, liter, cyfr, symboli, wibracji działających wokół mnie i wokół mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed oświeceniem wynikający z rozmaitych presji innych ludzi, innych istot nawet tych niematerialnych. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed oświeceniem wynikający z negatywnych oczekiwań moich własnych oraz mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed oświeceniem wynikający z blokad nakładanych na mnie przez moją rodzinę i przez moich najbliższych. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed oświeceniem wynikający z nieprzytomności i nietrzeźwości. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed oświeceniem wynikający z narkotyczno-alkoholowej nieprzytomności i urojeń. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały opór przed oświeceniem wmówiony mi, wmówiony mojej duszy i jej ziemskim awatarom. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości cały mój opór przed oświeceniem wynikający ze zobowiązań i umów zawartych z innymi istotami. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed oświeceniem wynikający z błędnych przekonań moich oraz mojej duszy. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed oświeceniem powstały we mnie na skutek działań istot astralnych, energetycznych i materialnych. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed oświeceniem wynikający z negatywnych nastawień moich własnych oraz mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie moje misje, transy, ślubowania powodujące blokowanie się oraz mój opór własny, opór mojej duszy przed oświeceniem. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Przekazałem miłość moją oraz miłość mojej duszy do wszystkich energii i miejsc we mnie skażonych kiedyś blokowanie się oraz przez opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed oświeceniem. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże stwórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed oświeceniem wynikający z Twojej bożej woli z Twojego polecenia. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały mój opór przed oświeceniem wynikający z negatywnych doświadczeń moich własnych oraz z negatywnych doświadczeń mojej duszyczki. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór.
Proszę Boże stwórczej siły Miłości, przejmij na siebie odpowiedzialność za blokowanie się oraz opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed oświeceniem. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddałem Tobie Boże stwórczej siły Miłości wszystkich jacy powodowali blokowanie się oraz opór mojej duszy i jej ziemskich awatarów przed oświeceniem. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór. Oddycham swobodnie i czysto, żyję bezpiecznie wolnym będąc od blokowania się oraz od oporu przed oświeceniem we mnie oraz w całej mojej duszy.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: