Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Tantra i czarna tantra. Wstępne odkodowanie

Możemy rozdzielić nauki tantryczne od skutków samej czarnej tantry. W tym tekście jednak dołączam tantrę, choć jej wiedza i seksualne inspiracje nie wydają się być obciążające.

Otwórz proszę Boże moje serce. Jestem wolna od przeszłości mojej duszy związanej z tantrą i czarną tantrą.
Jestem wolna od skutków wiązania się z osobami praktykującymi tantrę i czarną tantrę.
Jestem wolna od trzymania się czarnej tantry. Jestem wolna od trzymania się mistrzów tantry i czarnej tantry.
Jestem wolna od intencji, nawyków i potrzeb praktykowania w seksie i życiu codziennym tantry i czarnej tantry. Jestem wolna od misji. ślubowań dotyczących praktykowania w seksie i życiu codziennym tantry i czarnej tantry. Moja seksualność nie jest zależna od czarnej tantry ani od tanrtryków.
Jestem wolna od energii tantry i czarnej tantry wkodowanej mi przez ludzi oraz ich dusze, przez istoty astralne.
Bóg dawca życia ma dla mnie doświadczenia lepsze niż praktykowanie tantry i czarnej tantry.
Jestem wolna od traktowania mistrzów tantry i czarnej tantry jako Boga dawcy życia. Przebaczyłam wszystkim tantrykom jacy zaszkodzi mnie i mojej duszy.
Jestem wolna od traktowania mistrzów tantry i czarnej tantry jako ważniejszych niż Bóg dawca życia.Oddałam już Tobie wszechmogący Boże wszystkie formy, wibracje i struktury czarnej tantry i tantry ,istoty tantry, nawet te energetyczne w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza i jej awatarowie.
Jestem wolna od energii tantry i czarnej tantry wkodowanej mi w serce, w DNA, w moje czakry i ciała auryczne.
Jestem wolna od życia obcym dla mnie życiem mistrzów tantry i czarnej tantry. Oddałam już Tobie wszechmogący Boże wszystkie formy wibracje i struktury czarnej tantry i tantry, a także istoty tantry, które robiły wrażenie na mojej własnej duszy oraz na jej ziemskich awatarach. Jestem wolna od energii tantry i czarnej tantry. wkodowanej mi z inspiracji astralnych jaszczurów, archaniołów, dzieci beliala.
Oddałem Bogu całe moje zniewolenie tantrą oraz czarną tantrą.
Oddałam już Tobie wszechmogący Boże wszystkie formy i wibracje czarnej tantry i tantry w których tkwiłem i działałem ja sam oraz moja własna dusza. Zwróciłam wolność wszystkim tantrykom jacy zaszkodzi mnie i mojej duszy, jacy nas kiedyś zablokowali, niewolili. Akceptuję to, że żaden tantryk, nie ma dostępu do mnie i moich energii.
Oddałam już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie formy, wibracje i struktury czarnej tantry i tantry ,istoty tantry, jakie nas fascynowały a w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie.
Fragmenty

Elementem czarnej tantry jest też zoofilia i o niej opowiadam w tym filmie.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda:

Polecamy następujące produkty:

Widzieć bez okularów
Marilyn B. Rosanes-Berrett
Rytuały więzi małżeńskiej
Kerry Riley, Diane Riley
Anatomia duszy
Caroline Myss