Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Przebywam w strumieniu bożych łask. Modlitwa

Poszę otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą moją istotę. Zawsze stoję z moją duszą bezpieczny, w strumieniu Bożych Łask przeznaczonych dla nas.
Tam gdzie jestem z moją duszą, strumień Bożych Łask przeznaczonych dla nas, jest zawsze szeroki, ogromny, bezgraniczny.
Mocno i wytrwale z moją duszą przebywamy zawsze, w strumieniu Bożych Łask przeznaczonych dla nas. Tak jak daję, tak samo otrzymuję. Jestem istotą boskiej światłości, zatem strumień Bożych Łask dociera do mnie zawsze, i chętnie przebywamy w nim, wspólnie z moją duszą. Zaakceptowałem, że strumień Bożych Łask przeznaczonych dla mnie, jest zawsze i wszędzie dostępny również dla każdego.
Jesteśmy zawsze z duszą bezpieczni przebywając i oczyszczając się, w strumieniu Bożych Łask przeznaczonych dla nas. Przejawiam się zawsze w strumieniu Bożych Łask, niezależnie od moich rodziców, małżonków i dzieci. Pozwalam im wszystkim korzystać z całej obfitości wszechświata.
Żyję, działam tak, aby przebywać zawsze w strumieniu Bożych Łask przeznaczonych dla mnie i dla mojej duszy. Tak jak daję, tak samo otrzymuję.
Przebywam zawsze z moją duszą, w strumieniu Bożych Łask przeznaczonych dla nas, bo szatą moją jest światło pochodzące od stwórcy, boża miłość, ufność, miłosierdzie. Zawsze przebywam z moją duszą, w strumieniu Bożych Łask będąc też zawsze szczęśliwym, witalnym i zdrowym.
Przepraszam Boże za siebie i duszę, że tak długo przebywaliśmy tam, gdzie nie było łaski, miłosierdzia, przebaczenia i miłości dla siebie oraz innych.
Jesteśmy z duszą niewinni i czyści przebywając zawsze w strumieniu Bożych Łask przeznaczonych dla nas. Zasługujemy z duszą, aby strumień Bożych Łask dla nas był nieprzerwany i bez końca. Tak jak daję, tak samo otrzymuję.
Zawsze przebywam z moją duszą, w strumieniu Bożych Łask przeznaczonych dla nas, bo zdobi nas przebaczenie, życzliwość, radość istnienia, pogoda ducha.
Przepraszam Boże za siebie i duszę, że dopiero teraz weszliśmy ponownie w czysty strumień Bożych Łask przeznaczonych dla nas. Cieszy mnie i raduje trwałe przebywanie w strumieniu Bożych Łask przeznaczonych dla nas. Tak jak daję, tak samo otrzymuję. Przebaczyłem wszystkim, którzy wyciągali mnie i moją duszę na jałowe pustkowia, poza strumień Bożych Łask przeznaczonych dla nas. Powierzyłem te istoty oraz wszystkie ograniczenia mojemu Stwórcy. Przejawiam się zawsze w strumieniu Bożych Łask niezależnie od innych istot.

Fragmenty

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: