Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Japonia, tsunami, reaktory. Modlitwa

Otwórz proszę Boże moje serce.
W imieniu całej ludzkości proszę Boże o kasację wszystkich negatywnych skutków zniszczenia reaktorów atomowych w Japonii. W imieniu całej ludzkości proszę Boże o odwrócenie wszystkich negatywnych skutków zniszczenia atomowych reaktorów w Japonii.
W imieniu całej ludzkości proszę Boże o ochronę dla wszystkich istot przebywających teraz w Japonii oraz w innych zagrożonych miejscach.
Nie musimy nigdy z duszą moją cierpieć na skutek radioaktywnych napromieniowań, trzęsień Ziemi, tsunami. Jestem wolny intencji, nawyków i potrzeb przyciągania do siebie, do mojej rodziny radioaktywnych napromieniowań, trzęsień Ziemi, tsunami.
Mnie samego, moją rodzinę i nasze energie zawsze ochrania boska miłość wobec wszystkich radioaktywnych napromieniowań, trzęsień Ziemi, tsunami.
Jestem wolny intencji, nawyków i potrzeb przyciągania do mojego domu, do mojego kraju radioaktywnych napromieniowań, trzęsień Ziemi, tsunami. Mnie samego, moją rodzinę i nasze energie zawsze ochrania boska miłość przed wszystkimi negatywnymi napromieniowaniami trzęsieniami Ziemi, tsunami.
Oddałem boskiej Światłości wszystkie moje intencje nawyki i potrzeby bycia napromieniowywanym szkodliwymi energiami. Bogu dawcy naszego życia-w imieniu całej ludzkości, powierzyłem wszystkie siły destrukcji, istoty mroku, dzieci Beliala, których odwieczne już działania przyniosły w efekcie zrzucenie atomowych bomb na Japonię i wybuch 3 elektrowni atomowych.
Moje ciało jest zdrowe, witalne i wolne od szkodliwych napromieniań, oraz od ich skutków. Wszystkie moje gruczoły dokrewne, wszystkie ciała auryczne, wszystkie czakramy są zdrowe i wolne od szkodliwych napromieniań, oraz od ich skutków. Wywyższyłem Boga ponad wszystkie radioaktywne napromieniowania, trzęsienia Ziemi, ponda wszystkie tsunami.
Wszystkie promienie mojego światła, wszystkie moje kanały energetyczne, meridiany, wszystkie punkty akupunkturowe są zdrowe i wolne od szkodliwych napromieniań, oraz od ich skutków.
Bogu dawcy naszego życia-w imieniu całej ludzkości, powierzyłem wszystkie archanioły, wszystkie istoty fioletu, astralne jaszczury, oraz wszystkie istoty astralne, których odwieczne już działania przyniosły w efekcie zrzucenie atomowych bomb na Japonię i wybuch 3 elektrowni atomowych.
Jestem wolny do lęku o świat, o Ziemię, cywilizację o nasze istnienie. Przecież zawsze chroni mnie stwórcza moc boskiej Miłości do mnie i do innych istot.
Akceptuję mój ziemski dom, moje bezpieczne życie tutaj i teraz.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: