Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Współautorzy: B.M.

Prawo jazdy, bezpieczeństwo na drodze. Kierowca. Modlitwa

Proszę otwórz teraz Boże moje serce i duszę.
Doskonale przyswoiłam sobie wszystkie przepisy i zasady ruchu drogowego, ponieważ mnie i moją duszę wspiera Bóg.
Boże, dziękuję, że zawsze jestem bezpieczna na drodze i nie stwarzam zagrożenia dla siebie oraz dla innych użytkowników ruchu drogowego. Jestem wolna od nieprzytomności, ograniczeń i blokad hamujących mój rozwój i moje obecne życie.
Zawsze szybko i bezbłędnie oceniam sytuacje na drodze i szybko
i zdecydowanie działam oraz podejmuję słuszne decyzje, ponieważ mnie i moją duszę prowadzi Światłość. Patrzę zawsze na drogę i na ruch drogowy poprzez moje serce, duszę. Zawsze jestem niewinna, jestem bezpieczna i ostrożna kierując pojazdem na drodze. Przebaczyłam siebie to, że ludzie, kury i kaczki, psy znajdowały się w niebezpieczeństwie, kiedy jak kierowałam samochodem, kiedy poruszałam się po drodze.
Zawsze z lekkością i łatwością stosuję i rozumiem przepisy i zasady ruchu drogowego i nie stwarzam zagrożenia dla siebie i dla innych. Zawsze wiem jak mam postąpić kierując pojazdem silnikowym, ponieważ mnie i moją duszę wspiera Bóg.
Zawsze szybko, łatwo i bezbłędnie oceniam sytuację na drodze i zawsze podejmuję tylko dobre i bezbłędne decyzje, ponieważ mnie i moją duszę wspiera Bóg.
Zawsze wiem i rozumiem jak należy bezpiecznie kierować samochodem, zawsze bezpiecznie kieruję samochodem, ponieważ mnie i moją duszę prowadzi zawsze Bóg dawca życia.
Zawsze lekko i bezbłędnie koordynuję wszystkie ruchy, kiedy kieruję pojazdem silnikowym. Zawsze lekko, łatwo i z wyczuciem odpowiedni i właściwie naciskam pedał sprzęgła, hamulca i gazu, ponieważ mnie i moją duszę wspiera Bóg. Prowadzona przez Boga zawsze jestem pewna swoich decyzji i tego co robię.
Zawsze lekko, odpowiednio i z wyczuciem opuszczam pedał sprzęgła, hamulca i gazu. Boże dawco życia, dziękuję, że uwolniłeś mnie od nieprzytomności, ograniczeń i wszelkiego rodzaju blokad, które hamowały i utrudniały mój rozwój i moje obecne życie. Akceptuję bezpieczeństwo i niewinność wszystkich innych użytkowników ruchu drogowego oraz zwierząt. Żaden słup, żadne drzewo nie musi stać mi na drodze, kiedy ja kieruję pojazdem.
Jako kierująca pojazdem zawsze jestem czujna, ostrożna i zawsze też widzę co dzieje się na drodze przede mną, za mną i po bokach, poprzez system lusterek ponieważ mnie i moją duszę wspiera Bóg dawca życia. Zawsze wszyscy są niewinni, bezpieczni i ostrożni kiedy ja kieruję i jadę pojazdem na drodze, ponieważ wszystkich nas zawsze ochrania wspiera i prowadzi Bóg dawca życia.
Zawsze wiem i rozumiem kto ma pierwszeństwo przejazdu na drodze, ponieważ zawsze wspiera mnie Bóg. Zawsze jeżdżę ostrożnie i z rozwagą, ponieważ mnie i moją duszę wspiera i prowadzi Światłość.
Zawsze działam pewnie i zdecydowanie i unikam wszelkich zagrożeń, zawsze wiem co robię i jestem pewna tego co robię, ponieważ zawsze prowadzi i wspiera mnie Bóg.
Znam, rozumiem i stosuję techniki kierowania samochodem, wiem i rozumiem jak należy prowadzić pojazd prosto, jak należy skręcać, zawracać oraz parkować, ponieważ mnie i moją duszę wspiera i prowadzi zawsze Bóg dawca życia.
Zawsze bezbłędnie oceniam sytuację na drogach, skrzyżowaniach, rondach i zawsze szybko i zdecydowanie działam zgodnie z przepisami ruchu drogowego, ponieważ zawsze prowadzi i wspiera mnie Bóg.
Posiadam wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej- i dziękuję światłości, że nie muszę z niej korzystać. Zawsze szybko i zdecydowanie potrafię działać w sytuacji zagrożenia, zawsze wiem jak należy udzielić pierwszej pomocy, ponieważ mnie i moją duszę wspiera Światłość.
Nie muszę spotykać sytuacji na drodze wypadków, zranień, ani w nich uczestniczyć, ponieważ zawsze chroni mnie Bóg. Nie muszę być nieprzytomna na drodze niczym kura, albo gęś.
Zawsze prowadzę samochód ostrożnie i zawsze przytomnie-bezbłędnie reaguję na każda sytuację na drodze, skrzyżowaniach, przejazdach kolejowych i tramwajowych.
Zawsze i w każdej sytuacji wiem jak należy prowadzić bezpiecznie samochód, jak poruszać się po drogach.
Z łatwością przyswoiłam sobie wiedzę na temat budowy samochodu i zasad jego działania.
Zawsze potrafię ocenić czy samochód jest przygotowany do jazdy i dlatego zawsze jestem bezpieczna i jestem wolna od stwarzania zagrożenia dla innych użytkowników dróg. Akceptuję bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników pojazdów, dróg i mostów.
Zawsze pewnie i z wyczuciem oraz z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa poruszam się po drogach, skrzyżowaniach, rondach, placach i parkingach ponieważ zawsze chroni mnie Bóg.
Dziękuję Bogu, że chroni wszystkich użytkowników drogi, kiedy ja kieruję samochodem.
Zaakceptowałam wszystkich użytkowników ruchu drogowego: ludzi, zwierzęta, rowerzystów, samochody przeto są oni przy mnie bezpieczni.
Jestem zawsze niewinną użytkowniczką ruchu drogowego.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: