Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Homoseksualizm.

E. Cayce opowiedział o kilku przypadkach uwikłania. Pytającym podał karmiczne przyczyny, wywodzące się z dalekiej przeszłości. Dusza jednej z osób inkarnowała we Francji Ludwika XIV. Był tam wydawcą satyrycznego pisemka, który wiele jadu i czasu poświęcał na obśmianie upudrowanych, wyfiokowanych panów jakich pełno było wówczas na ulicach. Przyszło mu w USA XX wieku spotkać się samemu ze skutkami ośmieszania innych. Jako że -co posiejesz to sam będziesz zbierał.
Cayce jednoznacznie wskazywał na przyczyny duchowe, ale i na bliżej nieokreślone zmiany w obecnym ciele fizycznym.

Przyjrzyjmy się pokrótce skutkom Homoseksualizmu.
-Ekstrawaganckie ubrania właściwe dla płci odmiennej.
-Na pewno będzie to też mnogość wzorców Dorosłego Dziecka Alkoholika i skutków ćpania.
-Uzależnienie od dawnego partnera.
-Dusza z taką przeszłością, niezależnie od przejawianej obecnie płci awatara, nosi czarne spodnie z wielką dziurą na pośladkach. Niekiedy pojawia się ewenement, bo jest to kobieta w jakieś barwnej sukience z podobnym otworem poniżej pleców. Mogą być np. różowe spodnie z dziurą i fioletową obwódką wokół niej. Elementem zastanawiającym jest czarny kolor spodni, jednoznacznie kierujący uwagę ku praktykowanemu niegdyś satanizmowi oraz czarnej magii.
-Osobowość może mieć problemy z wydalaniem kału, na skutek wcześniejszych penetracji odbytu. Mogą to być nawet hemoroidy, co jest o tyle ciekawe, że przyczyna problemów z wydalaniem to zazwyczaj złe trawienie, zła obróbka wewnętrzna pokarmów. Brak owoców i plantaksu, warzyw, chleba razowego. Ogólnie jest to oznaka problemów z puszczaniem przeszłości, tego co już było.
-Problemy w stworzeniu szczęśliwego małżeństwa, oraz w jego utrzymaniu.
-Skłonność do przebywania z osobami własnej płci, lub lęk przed nimi.
-Niekiedy bywa i tak, że dusza kilka razy pod rząd miała np. kobiecą osobowość i nie jest świadoma lub nie akceptuje zmiany na płeć męską, ale pozostał w niej pociąg do mężczyzn. Cayce opisał tu pewną współczesną jemu amerykańską dziewczynę, jaką dużo wcześniej opuścił mąż, udający się na wyprawę krzyżową. Przyjęła męskie wzorce zachowań, stała się przewodniczką w gminie, ale zatraciła tak swoją kobiecość i umiejętność cieszenia się nią.

Pozbyć się owych czarnych spodni nie jest wcale tak łatwo. Trzeba wcześniej przerobić pełen zakres tematów prostytucji, DDA, kobietę modliszkę, inicjację itp. Pokrewnym tematem jest również karma żołnierza.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: