Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Homoseksualizm. Kluby <duchowe> dla gejów, lesbijek.

Ponieważ zdobyłem już sporo wiedzy o środowisku osób rozwijanych się duchowo, to udało mi się również wyłapać wiele mechanizmów i pułapek w które wpadają dusze, oraz ich same ziemskie osobowości. Jedną z nich jest homoseksualizm. Bywa tak , że ktoś zakompleksiony i poblokowany ogłasza siebie istotą boską, bogiem, boskim synem, boską matką np. w hinduizmie. Bogów jakoś ostatnio już nie ma, ale wysypało tych co w swoim umyśle napełnili się boskością. Siebie czyli duszę lub osobowość. Napełnienie boskością dla nich nigdy nie będzie możliwe. Boskim światłem tak, bo pochodzi od Niego, ale nie samą boskością.
Pokazała się ciekawa zależność; im więcej urojonej boskości w sobie, tym większy chaos w związkach i umyśle.
Taka ,,boska” istota nie ma żony (męża), uprawia doraźny seks. Zadowala się masturbacjami. Jest gotową dla homoseksualizmu. Okazuje się, że dusze już dawno temu, nie tylko na Ziemi, ale u siebie w astralu potworzyły kluby dla Gejów, osobne dla Lesbijek, Transwestytów itp. Kluby, gdzie się spotykają we własnym towarzystwie, aby robić co wszak lubią najbardziej. W licznych astralnych klubach dla gejów owe napełnione ,,boskością” istoty znajdują zrozumienie i to co sami nazywają ,,szczęściem”. Przeanalizuj sobie czytelniku, ilu było i jest samotnych, wielkich w duchowości osób stanu wolnego. A własne dzieci? Dla nich byłaby to katastrofa- o jakiej zatem miłości serca tu mówimy? W prasie wyczytałem, że u niejednego polskiego Biskupa, cały dwór aż do odźwiernego, to są sami geje-klubowicze. Okazuje się, że w duchowości kapłanów można i tak. Dlatego też panuje powszechna wyższość teorii o wyższości bezżennego kleru np w buddyzmie, nad przymiotami posiadania małżonki. Jeśli geje przewodzą, to nigdy nie poprą ślubów we własnym środowisku.

Sporo namieszał kiedyś Hades, człowiek jaki żył w dawnej Helladzie. Jego dusza jest uważana w astralu jako Mag Magów. Posługuje się techniką zastraszania. Ofiarom sprzedawał również patent pod hasłem ,,usługi Dżinów”. Na poziomie energetycznym zabiera energie z nerek ofiar, ale też koduje im homoseksualizm jako podstawową orientację seksualną.
Jeśli komuś pojawią się te obciążeniach to również należy również uzdrowić relacje z duszą i postacią Hadesa.

Co jeszcze wiadomo o patologiach seksualnych?
To, że są podgrupą prostytucji a zatem łączą się z karmą i przeszłością żołnierza- czy wybitnego dowódcy. Im większy jest wojenny wódz i zdobywca, tym większa z niego potem będzie k….
Ale jeśli prześledzimy opisy historyczne, lub uzyskamy wglądy w pamięć karmiczną własnej duszy to wiedza o wodzach, wielkich dowódcach zapiera dech piersiach. Sai Baba-powiedział kiedyś ‘Dowódca kończy jako prostytutka z biczem. ‘
Czyngis-chan na dzień dzisiejszy ma podobno potomka w co dwusetnym człowieku na Ziemi. Musiał obsługiwać chyba autobus kobiet dziennie i robił to aż do starości. Ale nie gardził też panami.
Aleksander Macedoński podbił niejedne męskie serce i pośladki.

Geje organizowali sobie często na planecie Ziemi klubowe spotkania na większą wojskową skalę. Mało kto ma ugruntowaną świadomość, że kobiet w armiach zwykle brakowało. Zatem jakoś tak sami panowie, musieli sobie dogadać własnym towarzystwem armijnym i klubowym.
Powszechną u bitnych janczarów była homo seksualność.
Ateńczycy mieli doborowy oddział niezwykle walecznych homoseksualistów. Jakież tam musieli mieć kodowania i kompleksy.
Znany powszechnie, choć może jeszcze nie z tej branży, był gejowski Klub arturiańskiego Okrągłego Stołu. Tak…. ten stół widział nie jedno…Rycerze swoimi mieczykami potrafili tam zmierzyć się nawet z klaczą, a cóż dopiero z innymi walecznymi.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: