Wróć do listy artykułów

Sylwia Wolf

Modlitwa zasługiwania

Źródło: http://www.emofree.com/Articles2/tapping-with-prayer.htm
(By Jasmine Bharathan)

(tłumaczenie: Sylwia Wilczyńska – licencjonowany trener EFT, 03.2008r.)


Modlitwę tę stosuje się wraz z procedurą opukiwania z EFT

Zasługuję. Zasługuję na całe dobro. Nie jakieś, nie trochę, ale całe dobro. Teraz odchodzą wszystkie ograniczające, negatywne myśli.

Uświadamiam sobie i uwalniam ograniczenia moich rodziców.

Kocham ich i przekraczam ich. Nie jestem ich negatywnymi opiniami, nie jestem ich negatywnymi myślami, wierzeniami. Nie jestem zobowiązana (ograniczona) ich lękami ani uprzedzeniami w obecnym otoczeniu (towarzystwie) w swoim życiu. Więcej nie identyfikuję się z jakimikolwiek ograniczeniami.

W swoim umyśle mam totalną wolność. Teraz przenoszę się w nową świadomość, gdzie mam wolę widzenia siebie inaczej niż dotychczas. Jestem gotowa na kreację nowych myśli o sobie i o moim życiu. Moje nowe myślenie stają się moim nowym doświadczeniem.

Teraz wiem i afirmuję, ze jestem Jednością z Prosperującą Mocą Wszechświata.

Prosperuję teraz na różne sposoby. Olbrzymia ilość możliwości jest przede mną. Zasługuję na życie, zasługuję na dobre życie. Zasługuję na miłość, zasługuję na obfitość miłości. Zasługuję na dobre zdrowie. Zasługuję na komfortowe życie i dobre prosperowanie. Zasługuje na szczęście i radość. Zasługuję na wolność bycia kimkolwiek chcę być. Zasługuje na więcej niż to. Zasługuje na całe dobro.

Wszechświat jest więcej niż chętny i gotowy na manifestację tego nowego w co wierzę.

I akceptuję tą obfitość życia z radością, przyjemnością i wdzięcznością, za wszystko na co

zasługuję. Akceptuję to, wiem, ze to jest prawdą.

I tak właśnie jest.

EFT z modlitwą.

Ustawienie1:

Mimo, ze mogę czuć, ze nie zasługuję, kocham i akceptuję siebie całkowicie i głęboko.

Runda 1opukiwania:

Nie zasługuję.....zasługuję.....nie zasługuję.....zasługuję na całe dobro….nie zasługuję....zasługuję na całe dobro….nie zasługuję.....akceptuję siebie…...wszystkie negatywne ograniczające myśli….wybieram uwolnienie…..uwalniam te ograniczające myśli…

wybieram poczucie bezpieczeństwa

Runda2 opukiwania:

Zasługuję.....czuję się bezpiecznie…...zasługuję na całe dobro….z radością akceptuję siebie…..zasługuję na całe dobro…..życie po prostu płynie…..ufam życiu…..zasługuję.......akceptuję najlepsze teraz…..zasługuję na całe dobro…..jestem zachwycona jak łatwo jest zaakceptować najlepsze…..z miłością doceniam siebie

Przerwa:

napij się wody, weź głęboki oddech i zrelaksuj się, bądź ze sobą przez 2-3minuty, następnie kontynuuj.

Ustawienie2:

Nawet jeśli myślałam, mogłam wierzyć i akceptowałam w moim dzieciństwie, że nie zasługuję, kocham i akceptuję siebie całkowicie i głęboko.

Runda1 opukiwania

Ograniczenia moich rodziców…...wybieram delikatne uświadomienie i uwalniam…...moich rodziców…..kocham ich i wybieram iść dalej niż Oni (przekroczyć ich).....ich negatywne opinie i wierzenia…..nie jestem nimi…...z miłością doceniam siebie…...obawy (lęki) i uprzedzenia towarzyskie…..delikatnie uwalniam i akceptuję siebie…..identyfikuję siebie z jakimikolwiek ograniczeniami….z miłością akceptuję siebie…..wybieram uwolnienie siebie od nich…..wybieram poczucie bezpieczeństwa i doceniania siebie

Runda2 opukiwania:

W moim umyśle jestem całkowicie wolna….głęboko kocham siebie…..teraz przenoszę się w nową przestrzeń swojej świadomości….czuję się bezpiecznie…..jestem gotowa widzieć siebie inaczej…..zmiany są bezpieczne….jestem gotowa tworzyć nowe myśli o sobie i o swoim życiu….ufam życiu…..moje nowe myślenie staje się moim doświadczeniem…..Radośnie akceptuje siebie…..życie jest delikatne….akceptuję siebie w radości.

Przerwa:

napij się wody, weź głęboki oddech i zrelaksuj się, bądź ze sobą przez 2-3minuty, następnie kontynuuj.

Ustawienie3:

Nawet jeśli jestem teraz gotowa otrzymać i zaakceptować najlepsze z Wszechświata dla siebie, kocham i akceptuję siebie całkowicie i głęboko.

Runda 1 opukiwania:

Teraz wiem i afirmuję, że jestem Jednością z Prosperująca Mocą Wszechświata…..teraz prosperuję na wiele sposobów….totalność możliwości rozpościera się przede mną.....zasługuję na życie…..na dobre życie…..zasługuję na miłość.....obfitość miłości…..zasługuję na dobre zdrowie…...zasługuję na życie w komforcie i na prosperowanie (na dobrobyt)......Zasługuję za radość i szczęśliwość.....zasługuję na wolność bycia kim tylko zechcę.....zasługuję na więcej niż to….zasługuję na całe dobro…..akceptuję najlepsze teraz.

Runda2 opukiwania:

Wszechświat jest więcej niż gotowy na zamanifestowanie moich nowych wierzeń.....jestem bezpieczna….z miłością akceptuję siebie…..akceptuję to obfite życie z radością, przyjemnością i wdzięcznością....jestem bezpieczna…..zasługuję.....akceptuję siebie…..akceptuję to….ufam życiu…..wiem, że to prawda…..jestem rozradowana moja wolnością.....i tak właśnie jest.

Napij się wody, weź głęboki oddech i zrelaksuj się, bądź ze sobą przez 2-3minuty, następnie kontynuuj. Możesz też chcieć wstać w miejsca gdzie jesteś, ruszyć się dookoła i coś zrobić zaznaczającego dla Ciebie akceptację tej zmiany. Np.: iść do lustra i popatrzeć na siebie i uśmiechnąć się, położyć swoje ręce na klatce piersiowej i podziękować Wszechświatowi za swoje życie albo cokolwiek co czujesz, ze chcesz zrobić.

Konsultacje i sesje EFT

Książki o EFT
Radykalne usuwanie każdej dolegliwości – Podręcznik EFT
Zapukaj po zdrowie EFT

 
Sylwia Wolf - zdjęcie
  Sylwia Wolf:

Polecamy następujące produkty:

Rytuały więzi małżeńskiej
Kerry Riley, Diane Riley
Samoocena - RSR
Leszek Żądło