Wróć do listy artykułów

Sylwia Wolf

Ułatwiajmy sobie życie!

Czy ludzie utrudniają ci życie? Czy jesteś mistrzem utrudniania sobie życia?
Czy jesteś mistrzem utrudniania innym życia przez marudzenie, narzekanie, czepianie się, konflikty, kontrolowanie, narzucanie swoich prawd? Komplikowania, dramatyzowania, wyolbrzymiania tego co negatywne?
Czy ten, który ułatwia sobie życie, to leń, cwaniak, dostaje coś kosztem innych?
Czy ułatwianie sobie życia oznacza wykorzystywanie innych i pasożytowanie?
Czy pozwalasz sobie, żeby Bóg ułatwiał tobie i innym życie?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedź była na “tak”, warto popracować z afirmacjami:

Bóg ułatwia mi życie. Bóg ułatwia mi związki, rozwój duchowy i zarabianie pieniędzy. Bóg ułatwia mi życie w materii w swojej łasce i dobroci.
Spotykam coraz więcej ludzi, którzy ułatwiają mi życie. Spotykam coraz więcej ludzi, którzy chcą ułatwiać mi życie z chęcią i z przyjemnością. Pozwalam innym odczuwać tę przyjemność z dawania i akceptuję, że też na tym korzystają.
Zachowuję harmonię i równowagę, i również ułatwiam życie innym w tej harmonii i równowadze. Codziennie ułatwiam sobie życie. Codziennie ułatwiam innym życie. Potrafię ułatwiać sobie życie, z korzyścią dla siebie, w zgodzie z Najwyższym Dobrem. Wiem jak ułatwiać życie sobie i innym. Ułatwiam sobie życie w zgodzie z Najwyższym Dobrem.
Zasługuję na łatwe, lekkie i przyjemne życie w szczęściu, radości, energii i świadomości Boga.

Jeśli czujesz bunt, opór, niechęć wobec afirmacji na ułatwianie sobie życia popracuj najpierw z modlitwą oczyszczającą intencje:
“Niech wszystkie moje intencje dotyczące ułatwiania sobie życia oczyszczą się i jako czyste wrócą do mnie w zgodzie z Najwyższym Dobrem i dzięki Bogu. Dziękuję.”

Ułatwianie sobie życia jest częścią tematu łatwości i lekkości.
Łatwość i lekkość są to cechy urzeczywistnienia związane z czakramem gardła – kolor niebieski.

 
Sylwia Wolf - zdjęcie
  Sylwia Wolf: