Wróć do listy artykułów

Tomasz Kaczmarzyk

Polski Klub Konsumenta

Witamy w serwisie firmy, której celem jest spopularyzowanie transakcji internetowych. Naszym dążeniem jest umożliwienie jak największej liczbie osób dokonywania codziennych zakupów przez internet w konkurencyjnych cenach.

Platforma oferuje znane produkty, obecne już na rynku, co do których nie ma wątpliwości, że spełnią oczekiwania konsumentów. Są to towary zweryfikowane w realiach rynkowych, a wiec nie wymagające już nakładów związanych z reklamą.

Ponadto przedsiębiorczym osobom umożliwiamy uzyskanie dochodu w branży e-commerce w prosty i bezinwestycyjny sposób. Aby skorzystać z naszej oferty jako konsument lub partner biznesowy znajdź osobę, która zarekomenduje Ciebie do naszego programu.

O Familo

familo to przykład firmy z wizją stworzenia komplementarnego, a zarazem prostego i skutecznego programu premiowego dla grup zakupowych. Dostrzegliśmy, iż pomimo działania na rynku wielu projektów handlowych opartych na MLM, każdy z nich zawiera cechy, które można znacząco ulepszyć lub wręcz zupełnie zmienić w celu poprawienia efektywności biznesu. Osoby, które zaangażowały się w stworzenie naszego programu premiowego jako wspólnicy familo pochodzą z rożnych branż, co pozwala Spółce korzystać na bieżąco z wielu dziedzin wiedzy biznesowej koniecznych dla efektywnego wdrażania i rozwoju projektu.

Posiadając doświadczenie w składowaniu i dystrybucji towarów Mariusz Kopyciński (wspólnik i Prezes Zarządu firmy) jest w stanie zorganizować dział dystrybucji na miarę XXI wieku. Jednocześnie posiadając swobodny dostęp do jego rozbudowanego zaplecza magazynowego jesteśmy w stanie już na starcie poradzić sobie z dziesiątkami tysięcy przesyłek w miesiącu.

Wszyscy wiemy jak trudno jest odnaleźć się przedsiębiorcom w gąszczu obowiązujących przepisów. Łatwo jest też zrobić poważny błąd biznesowy wynikający z nieznajomości prawa lub jego złego zastosowania. Dlatego też w każdej firmie z aspiracjami poważnego gracza na rynku, koniecznością jest posiadanie pewnej i solidnej obsługi prawnej. W naszej firmie zapewnia ją kancelaria prawna Roberta Waśniewskiego (wspólnika).

Jednym z pomysłodawców i pierwszych osób, które zaczęły propagować podstawowe rozwiązania zastosowane w familo jest Grzegorz Kopyciński (wspólnik). To on zainicjował projekt i zebrał wokół siebie osoby, które go dzisiaj realizują. Można obrazowo powiedzieć, że to on jest zaczynem całego projektu familo.

Żeby odróżnić i właściwie ocenić konkurencyjne biznesy, które dziś oferowane są w sieci, trzeba posiadać o nich gruntowną wiedzę. Konieczne jest także dysponowanie bazą kontaktów, które umożliwią szybki rozwój projektu familo poprzez nawiązanie relacji biznesowych z bardzo dużą ilością osób. W tym zakresie naszym moderatorem jest Mirosław Marciniak (wspólnik), który od samego początku wdrażania projektu znajduje się na „pierwszej linii frontu” komunikacji sieciowej.

Trudno jest wyobrazić sobie dzisiaj dobrze funkcjonującą firmę zwłaszcza w Internecie i do tego MLM bez porządnego zaplecza informatycznego. Niezależnie od tego, jak prosty jest plan marketingu, gdy go pokazujemy lub oglądamy strukturę wynagrodzeń, rozliczenie osób uczestniczących w programie familo jest bardzo złożonym procesem, wymagającym zastosowania wyrafinowanych rozwiązań informatycznych oraz obsługi wielu baz danych. W tym zakresie Spółka korzysta z wiedzy i doświadczenia Krzysztofa Kolasiaka (wspólnika i członka Zarządu) odpowiedzialnego za Dział IT.

Przy realizacji projektu familo konieczne jest zarządzanie jego innowacyjnością, dbanie aby był on twórczy i maksymalnie efektywny, w zakresie od opracowania szczegółów planu marketingu, po przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla osób „na froncie”, które rekomendują i pokazują prezentacje. W familo dba o to Piotr Kołakowski (wspólnik i Wiceprezes Zarządu). Warto dodać, że pomimo znaczących sukcesów, które osiągnął w tej branży, jest on osobą krytyczną w stosunku do bardzo wielu firm działających w oparciu o MLM, w szczególności z uwagi na zastosowane przez nie rozwiązania marketingowe. Tym cenniejszy jest fakt jego zaangażowania w projekt familo, który z założenia powinien stać się przełomowy w całej branży MLM.

Najważniejszą jednak częścią familo są osoby, które na spotkaniach i w Internecie, niestrudzenie przez 24 godziny na dobę, dzielą się naszym pomysłem z innymi i zaszczepiają w nich motywację do czynnego uczestniczenia w programie, który powstał przecież tak niedawno. To oni są w naszej firmie najważniejszym ogniwem i to przede wszystkim dzięki nim projekt familo może zostać wdrożony i rozwinięty z sukcesem. Dlatego też już niedługo zostanie wyłoniona „Rada Liderów”, która stanowić będzie dla Zarządu familo swoistą Radę Nadzorczą. W ten sposób chcemy dodatkowo pozyskać do projektu grupę najbardziej przedsiębiorczych osób.

Link rejestracyjny

ZALETY PROGRAMU FAMILO
Bezpłatna rejestracja w systemie.
Możliwość uzyskania 3% premii / rabatu z najbliższego kręgu – trzech osób lub firm.

Możliwość uzyskania – premii / rabatu z pierwszych trzech kręgów czyli w sumie od 39 aktywnych pozycji (osób – firm) bez jakichkolwiek wymaganych dodatkowych kwalifikacji, za wyjątkiem konieczności dokonania w danym miesiącu zakupów na kwotę równą lub wyższą niż 150zł brutto.

Możliwość uzyskania dochodu z dziewięciu kręgów, z grupy liczącej blisko 30.000 aktywnych pozycji, jeśli będzie się aktywnie rekomendować osoby do systemu oraz spełniać inne wymagane w planie marketingowym kryteria, co daje potencjał osiągnięcia dochodu ponad 40.000zł.

WYRÓŻNIAJĄCE CECHY SYSTEMU FAMILO
Brak kosztu rejestracji.

Brak stałej opłaty rocznej, aby kontynuować przynależność.
Koszt dostawy zniesiony od kwoty zamówienia co najmniej 150 zł.
Możliwość uzyskania rabatu, który może stanowić 90% zakupów. Okres, w jakim to nastąpi jest zależny od kilku czynników, ale przede wszystkim od własnej aktywności.

Oferta asortymentu marek produktów dobrze rozpoznawanych na rynku.
Ceny oferowanych towarów bardzo konkurencyjne, w wielu przypadkach nawet kilka procent poniżej cen oferowanych przez sklepy wielkopowierzchniowe.

Jest to system przewidziany do robienia zakupów na potrzeby własne, a nie do odsprzedaży (nie jest to system Sprzedaży Bezpośredniej).
Możliwość rekomendowania innych uczestników, aby uzyskać korzyści, ale nie jest to konieczne.

Szczegółowy plan marketingu przedstawi Ci osoba, która będzie Ciebie rekomendować do systemu familo.

Link rejestracyjny

Osoba kontaktowa:
Tomasz Kaczmarzyk
533616112
kaczmarzyk.tomasz@interia.pl

 
Tomasz Kaczmarzyk - zdjęcie
  Tomasz Kaczmarzyk: