Wróć do listy artykułów

Munin Szaman

Czakroterapia i uzdrawianie

Czakroterapia może być łączona z innymi metodami. Każda metoda terapeutyczna posiada swoje ograniczenia. Idealnie jest połączyć różne dla osiągnięcia maksymalnego celu.
Zwolennicy „tylko czakr” będą niestety rozczarowani, ponieważ nie wszystko uda im się uzdrowić, początkowo prawdopodobnie niczego. Nie oznacza to jednak, że praktyka czakroterapii będzie bezskuteczna.
Pomoże ona np. łatwiej przyswajać się różnym lekom czy ziołom albo zacznie wspierać ćwiczenia rehabilitacyjne.
Warto podejść do uzdrawiania i czakroterapii holistycznie.
Chciałbym w tym momencie przeciwstawić się przesądowi o tym, że wszystko można uzdrowić. Często oczekujemy zbyt wiele, zwłaszcza jeśli interesują nas tematy ezoteryczne. Oczekujemy dosłownie cudów i narzekamy, jeżeli jakaś technika ich nie czyni.
Opanowanie uzdrawiania czakry wymaga intensywnej i regularnej pracy. Dlatego czakroterapia nie może stanowić alternatywy dla innych metod, zwłaszcza lekarskich.
Przeczytawszy tę książkę czy inną i wykonawszy kilka razy ćwiczenia nie powinieneś liczyć na zbyt wiele. Bądź realistą. Być może zabrzmi to jak ograniczające przekonanie, ale uzdrawianie jest trudne. By stać się w tym ekspertem potrzeba mnóstwa doświadczeń.
Goethe stwierdził: to, co jest łatwe na początku było trudne. Jeśli odważysz się wziąć na siebie trud rozwoju w czakroterapii, będzie się ona stawała coraz łatwiejsza do zastosowania.
Zdolności uzdrowicielskie rozwija się tak samo, jak wszystkie inne – przez doświadczenie.
„Lata badań wykazały, że osiągnięcie mistrzostwa na jakimś polu jest możliwe, ale niełatwe. Wejście do grona czołowych specjalistów na danym polu wymaga przeciętnie pięć do siedmiu lat usilnych starań, w tym wielu godzin poświęconych na naukę i praktykę. I nie ma dróg na skróty” (B. Tracy „Zarządzanie czasem”).
Dzięki rozwiniętym przez lata treningu umiejętnościom uzdrawianie straci dla ciebie mistyczny posmak, stanie się kwestią używania naturalnych zdolności i ponoszenia odpowiedzialności za nieprzypadkowe skutki.
Właściwa nauka ma na celu wskazać ci drogę do trwałych rezultatów, zależnych od ciebie i pracy, którą zainwestujesz w swój rozwój, który wymaga czasu i jest procesem.
Czwarta zasada Huny, MANAWA głosi: jest czas gromadzenia wiedzy i czas przejawiania mocy.
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, www.muninszaman.blogspot.com. Roczny Kurs Huny w Internecie, inne: www.akademiahuny.blogspot.com

 
Munin Szaman - zdjęcie
  Munin Szaman: