Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Radiestezja- skąd płyną te informacje?

Dobrze jest przewartościować sobie taki temat: Dusza a psychometria i pomiary radiestezyjne

O radiestezji z całą pewnością wiemy to, że jest doskonałym porozumieniem świadomego umysłu człowieka z jego własna podświadomością. Przy pomocy wahadła można ustalić prawie wszystko, co da się zmierzyć, od dawek leków do analizy poprzednich wcieleń.
Niewielu zadało sobie pytanie skąd płynie wiedza podawana przez wahadło, jeszcze mniej osób zapytało o to Boga.
Zastanów się teraz czytelniczko (czytelniku) jak to jest ze źródłem radiestezyjnej wiedzy.
Jeżeli Ty zajmujesz się whadlarstwem to informacje czerpiesz podobno od własnej podświadomości. No dobrze. A co się dzieje kiedy podświadomość, to nic innego jak tylko Twoja Dusza tylko tak osobliwie nazywana. Przejrzyj kilka moich artykułów o Duszy. Dusze nie mają wiedzy ani specjalnych ,,darów” radiestezyjnych. Można spotkać i taką Duszę która mając ogromne osiągnięcia w materii, zadaje widzącemu człowiekowi pytanie ,,Powiedz mi w co ja mam się ubrać”. W jaki sposób zagubione Dusze mają udzielać dokładnych, doskonale mądrych odpowiedzi?
Na kursie radiestezji dowiedziałem się, że kiedy zbiera się konsylium dobrych radiestetów, to każdy z nich ma inny wynik i to jest w porządku. Tak twierdził radiesteta nauczyciel, posiadający spore osiągnięcia i wgląd. Dla mnie idea ta trąci paranoją bo na pytanie o przekątną pokoju mierzoną w cm. wyniki powinny być identyczne ~ z niewielkim błędem. Tymczasem różnice wynoszą kilka metrów. Można sobie metrówką to doskonale samemu wybadać.
Zobacz czytelniku co tu na CUD-zie ludzie wypisują. Każdy jest autorytetem i nauczycielem radiestezji i każdy ma inne wyniki pomiarów. I to jest w porządku. Nikt nie mówi ani nie pisze o sobie, że ma paranoję ani, że dostroił się do niewiadomego źródła. To ci inni radiesteci zawsze mają pomieszanie w głowach i energiach o czym świadczą pomiary radiestezyjne wykonane przez mistrza w zaciszu jego przewiewnych gabinetów. I nikt nie przejmuje się tym, że co chwila podaje publicznie inne wyniki dotyczące długości tej samej przecież linijki mierzącej 40 cm.

To było punktem wyjścia aby sformułować pytanie skierowane do Boga stwórczej Miłości. ,,Kto lub co jest źródłem odpowiedzi otrzymywanych za pomocą wahadła- czy odpowiedzi pochodzą od Ciebie?” Zwrotna odpowiedź brzmiała tak: ,,źródłem jest zawsze astral. Czasami pozytywnie nastawiony do ludzi i tego co robi”.
Każdy musi samodzielnie to sobie przewartościować i ustalić co jest ważniejsze. Czy czystość własnych energii czy przyjmowana wiedza oraz energie płynące z ukrytego astralnego źródła.

Jeśli nie jesteś radiestetą a tylko korzystasz z ich usług, to popatrz takiemu prosto w oczy. Spójrz na niego poprzez serce, zapytaj swojego serca co czuje wobec tej osoby i jego wiedzy. Zapytaj serca o najlepsze rozwiązanie problemu jaki przedstawiłeś radiestecie.

Zapytaj też czytelniku kogoś widzącego o to jak wygląda kanał czakrowy radiestety na 5 czakrach nadziemnych (powyżej głowy). Ludzie ci fotografują się przecież i publikują własne zdjęcia. Dowiedz się czy u radiestety jest on otwarty i czysty. Dowiedz się czy kanał ten nie ma bocznych odnóg – mogą występować odgałęzienia już z poziomu głowy i daleko wyżej. Jeżeli są odnogi to masz do czynienia z uwikłaniem w astral i podłączanie się do kogo popadnie. Zapytaj też czy nie jest zwyczajnie opętany czy nie ma przy nim Dusz zmarłych ludzi.
Zapytaj też kogoś o to jak wygląda czakra serca radiestety. Ustal sobie czy jest otwarta w jakim zakresie, czy świeci na kolor złoty, słabo zielony czy wcale.
Czakra 3 oka może być nastawiona na telepatyczne przekazy. To tez warto wiedzieć.
Możesz też się dowiedzieć czy radiesteta buja sobie swobodnie po astralu i gdyba podając co chwila inne wyniki pomiarów, czy przekazuje wyniki ,,prosto z serca”.

Ważna jest osoba która sięgnęła po wahadło i rozwój jej Duszy. Niekiedy ktoś potrafi dostroić się do wysokiego astralu i zbiera tam niedostępne dla ogółu informacje. Ktoś inny mając Duszę zablokowaną dostraja się tylko do przepływających myślokształtów lub duchów. Ta wiedza nie pochodzi od Boga. Bóg ma nasze serca do dyspozycji i nie potrzebuje piramid egipskiego boga Ra, ani żadnego wahadła aby się z nami kontaktować.
Bez oglądania się na obiegowe opinie, na to co o radiestezji i wahadlarstwie myślą inni radiesteci, co o tym myśli Sławek Majda samodzielnie możesz czytelniku poznać opinię Boga o tej praktyce zdobywania wiedzy. Wystarczy, że w technice balonowej lub innej skutecznej metodzie, wszystkie nasze intencje dotyczące wahadłowania, poddamy weryfikacji ze strony sił stwórczych Miłości. Najdalej po upływie miesiąca powinna pojawić się wewnętrzna wiedza na ten temat. Ja zadanie to wykonałem w 2001r

Na stronie http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=63 opisuję jedną z technik oczyszczania intencji.
–Intencje dotyczące Radiestezji i wahadłowania

udzielania /przyjmowania/ radiestezyjnych porad
wiary w to, że tylko najczystsze, bezpieczne dla mnie bosko doskonałe podpowiedzi i boskie inspiracje płyną, kiedy ja używam i poszukuję wiedzy za pomocą wahadła, różdżki.
bycia otwartym na przyjmowanie informacji docierających do mnie za pomocą wahadeł i różdżki
wiary w to, że tylko najczystsze, bezpieczne dla mnie boskie informacje płyną do mnie, kiedy ja używam i stosuję wahadła, różdżki
interesowania się wahadłami
bycia zachłannym na wiedzę radiestezyjną, na wiedzę płynącą docierającą do mnie za pomocą wahadeł
wiary w to, że do skutecznego funkcjonowania potrzebne są wahadła i praca z wahadłem.

Wyobraźmy sobie taki sen:
Po swojej śmierci staje radiesteta przez Bogiem. Ten pyta się go:
Co w życiu na Ziemi zdołałeś osiągnąć?
Poświęciłem się radiestezji.
Pięknie a co ci to dało?
Potrafię wahać wahadłem trzymają je w ustach. Mogę z nim chodzić po polach i lasach.
Pięknie Ci to wychodzi. A powiedz mi jak odbudowałeś swoje anielskie skrzydła.
Nie miałem na to czasu, ale zamiennie udało mi się zmierzyć wahadłem mój poziom rozwoju duchowego. Jest niesłychanie wysoki. 90% na 100 możliwych.
A jak wygląda Twój kanał czakrowy to wiesz?
Nie, ale jakie ja referaty pisałem o radiestezji, może byś też poczytał ?
A jaki jest stan twoich ciał aurycznych to wiesz?
Nie bo osiągając takie wyniki w rozwoju świetnie tym się bawiłem.
- Twój nowy tatuś lubi bawić się kolejką w pokoju. Nosi nawet czapkę kolejarza z symbolem anielskich skrzydeł. Jak podrośniesz to przyjrzyj się im dokładnie.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: