Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Regresing dla zaawansowanych, którzy widzą ludzkie Dusze

Tekst pobrany jest ze strony http://modlitwainnanizwszystkie.pl/artykuly.php?id_artykulu=1974
Wiele osób a w tym widzących Dusze ciężko pracuje nad osiągnięciem zmian. Sama Dusza zazwyczaj niechętnie i z oporami podchodzi do poprawy losu u swojej ziemskiej osobowości. Bywa, że osoba miesiącami haruje, a dusza siedzi obok obojętnie, puka się palcem w czoło, lub nawet rzuca kłody pod nogi.
Od 2011 roku proponuję dla osób które mają kontakt z własną Duszą scedowanie znacznej części pracy na Duszę. Z uwagi na to, że Ona jest bezpośrednim sprawcą uwikłań każdej osoby.
W modlitwie wstępnej prosimy Boga o wsparcie, o zgodę i prowadzenie.
Najpierw trzeba udzielić Duszy i tym których Bóg jeszcze podeśle na spotkanie, kompletnego instruktarzu o technice Regresingu. Mogą pojawić się przecież Dusze kogoś z rodziny, lub bliscy znajomi. Zatem boskie prowadzenie jest jedyną gwarancją bezpieczeństwa.
Prosimy o zebranie przed monitorem całej grupy.
Na początku będą komentarze nieprzychylne idei pracy nad wzorcami, blokadami. Opory słowne itp. ,,Po co ci to? Zwariowałaś. itp”. Zwróć czytelniku uwagę, że z tych zaproszonych jednak nikt sam z siebie nie odejdzie, przed obejrzeniem filmów z instrukcją, przed twoją zgodą na odejście, a zatem masz widomy dowód boskiego wsparcia. Bogu również zależy na jak najlepszej współpracy:
a)Duszy z Nim
b)Duszy z tobą
c)całej istoty ze sobą i na realizowaniu planu Boga dla was.
Proponuję zatem, aby pokazać 2 moje filmy o Regresingu prowadzonym przez Boga. Rozbudowałem nieco samą technikę o słowo ,,Bóg”. Ale te filmy dajemy nie na początku, ale po kilku dniach oglądania innych filmów.
Uważam, że sam Regresing nie przynosi rozwiązania problemów, a jedynie daje wiedzę o przyczynach uwikłań. Które dopiero należy oddać Bogu w modlitwie, prosząc o uwolnienie-poznawszy powód blokady.
Z praktyki wiadomo, że Dusze nie chcą wprowadzać żadnych zmian na lepsze, nie chcą dążyć do naprawy tego co działa źle. Dobrze by było zatem pokazać przed sesją regresingu jakieś pozytywne wzorce, odniesienie do Boga, ale też negatywne skutki własnych działań. Pokazać poztywne afirmacje i skuteczne techniki uzdrawiania.
U osób które widzą Dusze sprawdziła się następująca forma ,,psychoterapii dla Dusz”.
1. Wspólne z własną Duszą, z tymi których Bóg by tu widział i na boską odpowiedzialność oglądanie filmów instruktażowych dot. pokłonów, i pracy z intencjami a jest ich razem około 10 szt. Patrzmy uważnie co robi Dusza, kto przychodzi i co robi, jak też poszczególni goście komentują filmy.
2. Dla kobiet z problemami w związkach, dla kobiet samotnych proponuję wspólne oglądanie filmów instruktażowych dot. ,,Wzorców Wiedzmy” Link, ,,Ciąża, poród w afirmacjach i w medytacji. Pozytywne myślenie”.Link
—Wdowieństwo i rozwody w afirmacjach”Link
a szczególnie ,, Karma prostytutki w afirmacjach”.Link Kobiety z problemami powinny również pokazać Duszy film o ,,Szoku bojowym żołnierza w afirmacjach—wzorce PTSD”.Link
3. Mężczyźni—to oczywiście chwała żołnierzy a więc należy obejrzeć film o ,,Szoku bojowym żołnierza w afirmacjach—wzorce PTSD”Link i dla równowagi wszstko dotyczące wzorców kobiecych i wszystkie filmy wspomniane powyżej.
4. Niezależnie od płci osobowości, bardzo ważne są informacje dla wszystkich o tym jak z Bogiem pracować w afirmacjach i modlitwach Link. Film pt ,,Czym jest Dusza? Warsztatowe omówienie indywidualnej pracy z Duszami- cz. 2” Link
—Film pt ,,Medytacja na światłość Boską” Link
—Film o otwieraniu czakry serca. Film o usuwaniu węzłów i krzyży karmicznych.Link
—Film o bałwochwalstwie.Link
—Film ,,Samotność- jak możemy napisać sobie modlitwę, o zbudowanie szczęśliwego małżeństwa?” Link
—Film pt ,, Miecze astralne wbite w naszej energetyce-medytacja uwalniająca.” Link
—Film pt ,, Schematy karmiczne w których poruszają się i tkwią ludzkie Dusze i my sami”Link
5. Tak przygotowana Dusza, z pobudzonymi wzorcami, które wyszły na wierzch nadaje się do obejrzenia filmów o Rergesingu i do pierwszych sesji. Które osobowość musi prowadzić od początku do samego końca, prosząc ciągle Boga o ochronę i przytomność dla wszystkich.
—Film pt ,, Regresing cz. 2 warsztatowe omówienie terapii opartej na spotkaniach z własną Duszą.” Link
—Film pt ,,Regresing -terapia oparta na spotkaniach z własną Duszą. Reinkarnacyjne wspomnienia” Link

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: