Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Magia działająca na Boga

Aby zrozumieć tę magię, która działa na Boga, należy najpierw przyswoić ideę samej magii jako takiej. Wpiszmy sobie w wyszukiwarkę Internetową poszukiwane hasło ,,Jak działa magia”. Mnie w języku polskim pokazało się około 580 000 wyników Link. Idee przedstawione w nich będą podobne, tak samo jak podobne do siebie były ustalenia wielu pracowitych kobiet i mężczyzn przez całe życie badających prawidła magii, jej skutki uboczne, ale i to co jest przez wszystkich oczekiwane, czyli skutek magii zastosowanej. Magiczne jest przecież używanie miotły do latania, charakterystyczne dla wiedźm. Magiczne jest zdobywanie męża poprzez rozmaite zaklęcia. Walki magiczne opisano w wielu historiach, nawet Biblijnych.
Jest wiele rodzajów znanej magii i wiele jej podziałów min. zależnie od kolorów:
Magia miłości – różowa.
Magia czarna.
Magia zdrowia itp.
Magię uruchomia się odpowiednio m.in. za pomocą rytuałów, przywoływania, odczytywania, kreślenia rozmaitych symboli, słów, liter, cyfr, znaków.
Magię uruchamia się przez przywołanie rozmaitych pomocników.
Magię uruchamia się min. myślą oraz własnymi słowami, jeśli ktoś posiadł już wiedzę jakie to są słowa.
Z modlitwami skierowanymi do Boga pracuję od 1993 roku. Dane mi było rozpoznać, że nie wszystko to co działa na ludzi i na ludzkie Dusze, tak samo działa na Boga. W terapii rergesingu dla wydobycia wiedzy o przyczynach uwikłań, zamiennie stosować można sugestię dla Duszy, która brzmi ,,pochwal się”.
Pochwal się tym, co ci z tego wyszło?
Pochwal się tym, jakie były skutki twoich pomysłów? Itd.
Niestety to wezwanie ,,pochwal się” zupełnie nie działa na Boga. Nie sposób tak z Boga wydobyć czegokolwiek.
Jednak jest coś co działa skutecznie. To urok, lub magia zaledwie kilku słów:
-Przepraszam Boże…
-Dziękuję Boże…
-Proszę Boże….

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: