Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Współautorzy: Dorota Kielan

Anielskie skrzydła. Almanach

Od stycznia 2008 r Almanach rozbudowywany jest na stronie http://modlitwa.wir.cal.pl/viewpage.php?page_id=4

Tekst adresowany jest głównie do osób, które dowiedziały się, że inkarnują na Ziemi jako istoty anielskie.

Kilka stron różniących się od informacji dostępnych w książkach i Internecie. To co w autorskiej grupie uznajemy za domniemanie, zostało jako takie przedstawione. Rzeczy i zjawiska które opiniujemy jako prawdziwe, takimi być nie muszą i chętnie przyjmiemy rzeczowe uwagi do przedstawionego materiału, aby najbardziej jak to jest możliwe prawda o anielskich skrzydłach została ponownie wyrażona.
Mam pełną świadomość tego, że temat nie został całkowicie wyczerpany i kiedyś pojawią się dużo lepsze i szersze opracowania.
Po kliknięciu na ,,anielskie” strony WWW wyświetla się informacja przeważnie skopiowana z literatury babilońsko-żydowskiej, która nie daje nam nic nowego. Są też informacje pochodzące z channelingu, lub ewidentne podszepty ze strony duchów, jakie w całej ich masie uważam za wyjątkowo szkodliwe i niebezpieczne.
Kiedy bez przygotowania, bez znaków na niebie i ziemi, otworzyły mi się skrzydła sięgnąłem do I-CINGu by podpytać i zobaczyć zjawisko z innej strony. Odpowiedź przyszła następująca ,,Rozprawianie o skrzydłach u Anioła jest podobne do gadania o wąsach i męskiej brodzie. Każdy je ma, o czym tu mówić?”. Na tamtą wiedzę o fragmentach skrzydeł jakie wówczas odbudowano, temat został zamknięty. Minęło 2 lata i zebrało się nieco powiązanych ze sobą zagadnień.
Jeśli inkarnowany Aniele afirmujesz sobie latami rozwój duchowy a utknąłeś i nic się nie zmienia na lepsze, to pomyśl czy wszystko już przepracowałeś. Sprawdź nawet gdy inkarnujesz obecnie jako mężczyzna, czy rozliczyłeś się z pieniędzy zarobionych na kobiecej prostytucji i sprawdź nawet gdy inkarnujesz obecnie jako kobieta, co kieruje Ciebie do walki i gdzie masz ukryte energie walczącego żołnierza. Kiedy narzekasz na brak pozytywnych zmian, to przyjrzyj się jak wyglądają Twoje skrzydła. Ustal sobie to, czy są właściwie chronione, dobrze pielęgnowane, czy błyszczą świetlistym blaskiem i czy Ty Anioł boskiej Miłości w ogóle je masz.

Almanach omawia w kolejności następujące tematy:
Skrzydła anielskie – test
Otwarcie skrzydeł
Cherubiny
Oczyszczenie skrzydeł
Choroby skrzydeł
Szaty anielskie
Żywi Bogowie
Anioły uzbrojone
Droga wyjścia ze statusu Inkarnowanego Anioła
Pielęgnacja Skrzydeł
Galaktyki Aniołów
Budowa skrzydeł
Inicjacje
Płaszcze (osłony) na skrzydła
Modlitwy do Aniołów
Liczba skrzydlatych Inkarnowanych Aniołów
Pióra skrzydeł
Rozciągliwość skrzydeł
Indie
Aureola dodany temat
Husaria
Sprzedaż i wyrzeczenie się skrzydeł
Jak stado powiązanych ze sobą baranów dodany temat
Nadświadomość Anielska
Badanie skrzydeł
Anielskie gniazdo
Kołczany
Rok 2012
Sieciarze
Święte Oficjum
Jam Jest
Wycofanie skrzydeł ze starych doświadczeń
Kolory skrzydeł
Skrzydła złote i pozłacane dodany temat
Dusza dodany temat
Dotyk skrzydeł dodany temat 12 IX 07
Zakończenie poprawiony
Uniesienie -Ćwiczenie

ĆWICZENIE

Moimi własnymi skrzydłami dotykam kolejno moich czakramów. Harmonizuję, oczyszczam je. W ten sam sposób uzdrawiam, pionowy kanał wychodzący pionowo w górę, od siódmej czakry. Pozwalam aby boskie energie, aby czysta boska miłość przepływała pomiędzy piórami moich skrzydeł i czakramami…

To proste ćwiczenie jest w stanie wykonać narazie zaledwie kilka dziesiątek czytelników z następujących powodów:
-wyrzekli się kiedyś własnych Anielskich Skrzydeł i dzisiaj ich nie mają.
-utracili je
-utracono pamięć posiadania skrzydeł
-utracono wiarę, że jest to jeszcze możliwe przy takiej ciężkiej karmie
-zakazano im posiadania skrzydeł

SKRZYDŁA ANIELSKIE – test

Anielskie skrzydła są dla mnie ograniczeniem bo ….......
Zaangażowałem się osobiście aby inni nie mieli skrzydeł bo ….......
Moje własne Anielskie skrzydła są ..........
Moje własne Anielskie skrzydła oddałem za ….......
Moje własne Anielskie skrzydła są grzeszne bo ….......
Wkurza mnie gadanie o skrzydłach bo ….......
Nie mogę pokazać moich Anielskich skrzydeł bo ….......
Bóg, moje Anielskie skrzydła to by mi ….......
Moje własne Anielskie skrzydła ukryte są w ….......
Odzyskanie i posiadanie moich własnych anielskich skrzydeł jest dla mnie….
Rzucałem sieci (liny)na skrzydła innych Aniołów aby ….......
Moje własne Anielskie skrzydła utraciłem poprzez ….......
Moje własne Anielskie skrzydła oddałem temu ….......
Moje własne Anielskie skrzydła są do ….......
Pozwoliłem aby ten …....... zniszczył, zablokował mi moje własne Anielskie skrzydła bo ….......
Zamiast Anielskich skrzydeł otrzymałem …................. od ….......
Zakazano mi użytkować moje własne Anielskie skrzydła bo ….......

Do odreagowań polecam moje oba CD poświęcone anielskim skrzydłom.

Mogę opublikować, jeśli ktoś zechce przesłać mi swoje odpowiedzi tego testu, podpisane z własnego imienia i nazwiska.
Taki jawny i bogaty wariantowo zestaw może być pomocny dla całej grupy w zrozumieniu z czym mamy do czynienia.
Kilka rozwiązanych testów, zebranych razem i podpisanych ale własnym nazwiskiem robi mocne wrażenie na Duszy czytelnika.

Może ktoś prześle do publikacji, podpisany przez siebie, opis procesu otwierania własnych skrzydeł, opis blokad jakie napotkał, lub informacje o typach strażników ograniczających uaktywnienie skrzydeł itp?

OTWARCIE SKRZYDEŁ

Pierwszego rozpostarcia własnych Anielskich skrzydeł choć przydarza się bez zwiastowania i fanfar nie można nie zauważyć.
Nie można też tego porównać z czymś innym. Zjawisko jest prawie fizyczne, materialne. Mocne skrzydła po prostu pojawiają się i zaczynasz je widzieć, odczuwać. Nie jest to wizualizacja ani wyobrażenie. Odczucia są odmienne u różnych osób. Jedni czują całe uaktywniajace się nagle skrzydła, inni ich część wyrastającą z korpusu.

Na zdjęciu widocznym obok stoję z rozłożonymi skrzydłami, aby pokazać, że jest to możliwe do zrobienia w sposób świadomy dla każdego.

CHERUBINY

Nazwa grupy aniołów wg podziału izraelskiego. Mają posiadać po 4 skrzydła.
Pośród inkarnowanych na ziemi nie spotkaliśmy jeszcze Anioła mającego 4 skrzydła. Prawdopodobnie Satia Sai Baba jest projekcją Cherubina w świat materialny.

OCZYSZCZENIE SKRZYDEŁ

Uważam, że nie jest możliwe otwarcie Skrzydeł inkarnowanego na ziemi Anioła, ot tak sobie bo ktoś ma kaprys.
Uważam, że oczyszczenie wynika ze świadomej decyzji duszy, popartej również swiadomym działaniem umysłu, skłonnych w zespole do jak najlepszego, bezpiecznego wyrażania wspólnie boskich energii.
Samo oczyszczenie a zanotowaliśmy już takie przypadki, trwać może 30 minut. Przygotowanie się do niego, to proces rozłożony na wiele pracowitych wcieleń i wiele lat obecnej inkarnacji. Rozpoczęty proces oczyszczania skrzydeł doprowadził już kilka osób do pełnego ich rozpostarcia a także do otwarcia czakramu serca, który rozświetlił się w złotym kolorze. To wszystko dzieje się szybko…
Uzdrowienie skrzydeł nie jest równoznaczne z oświeceniem duszy. Nie otrzymuje się specjalnych Mocy do nadzwyczajnego działania w wojnach ludzi i Asurów, czy skuteczności w magii.
Uzdrowienie skrzydeł wynikające ze świadomej woli, skutkuje oczyszczeniem umysłu, energii i wzorców działania w dół od światów anielskich, przez astralne, do świata materialnego. Uzdrowienie skrzydeł nie musi oznaczać równoczesnego uwolnienia od chorób, ograniczeń finansowych, czy pomieszania w związkach rodzinnych.

Anioł jako “forma ” doskonała nawet jeśli upadły, nie gubi nigdy tego co miał, co otrzymał kiedyś na początku. Dusza inkarnowania w ciało człowieka zapomina poprzez kolejne ziemskie doświadczenia o sobie i Bogu. Dusza oczami swojego ziemskiego awatara widzi jedynie sprawy przyziemne, rodzinę, pieniądze, seks itp. Jedynie modlitwa, jedynie Bóg Twórczej Miłości mogą ponownie odbudować pamięć tego, kim my Aniołowie jesteśmy.

CHOROBY SKRZYDEŁ

W rozumieniu biologicznym, choroby skrzydeł nie istnieją i nie są możliwe. Natomiast jest wiele ograniczeń i blokad widocznych jako ciężko chore skrzydła:
Sterczące z pleców kikuty
Połamane skrzydła
Skrzydła jakby zamrożone,mogą być także „zalepione” – tak jakby przykleić na miejsce schowania skrzydeł szmatę lub plakat nasączony klejem, co nie pozwala ich rozłożyć
Skrzydła związane nitkami (omotane sieciami)
Skrzydła które wyglądają na przestrzelone.
Skrzydła z ubytkami piór
Blizny po skrzydłach
Sterczące z pleców poczernione kikuty
Skrzydła czarne w różnych kombinacjach. Np przetrwało jeszcze jedno całe czarne, drugiego już brakuje, lub w dowolnym fragmencie jest zniszczone.

SZATY ANIELSKIE

Na malowanych obrazach przedstawia się Skrzydlate Anioły w zbrojach, koszulach nocnych, a nawet w szatach liturgicznych tej lub innej religii. Czy w światach anielskich chodzą one ubrane czy też nagusieńkie nie zostało gruntownie potwierdzone.

ŻYWI BOGOWIE

Ludzie –Inkarnowane Skrzydlate Anioły, Inkarnowane Elfy do których modlą się inne Inkarnowane Anioły, Inkarnowane Elfy i reszta społeczeństwa np.: Maryja, JPII, Kriszna, Posejdon, Sziwa, Wisznu, święty Franciszek itp.
Żywy bóg jest dla swojego wielbiciela ważniejszy niż Bóg siła stwórcza Miłości. Inaczej mówiąc, Inkarnowany Skrzydlaty Anioł (Elf) jest dla wielbiciela czyli innego Inkarnowanego Skrzydlatego Anioła (Elfa), ważniejszy niż Bóg siła stwórcza Miłości.
Jeśli Ty Aniele boży jesteś teraz czcicielem jakiegoś Żywego Boga, Bogini, Guru a ściany domostwa wykleiłeś podobiznami świętej, lub natchnionej Matki (Ojca) to postaraj dowiedzieć się czegoś o skrzydłach twojego bóstwa. Spojrzyj także w głąb swojej Duszy i tam poszukaj odpowiedzi na pytanie czy idol Twój da Ci Twoje własne skrzydła. Dowiedz się czy On Żywy Bóg komuś już przywrócił czucie w Skrzydłach, tak samo jak nam uczynił jedyny Bóg, swoją siłą stwórczą Miłości.

ANIOŁY UZBROJONE

Pewna litografia Durera ukazuje skrzydlatego Anioła w pancerzu, z mieczem w dłoniach. Jest też taki film w Internecie który przedstawia starszego pana udzielającego błogosławieństwa tzw darszanu. Wygląda to tak, że kiedy on kładzie rękę na ramieniu błogosławionej pojawiają się 2 ciężkozbrojne Anioły, odziane w pancerze, z mieczami w dłoniach. Pierwszy Anioł kładzie swój miecz na ramieniu kobiety równocześnie z ręką mężczyzny. Podobnie czyni drugi Anioł, gdy druga ręka ,,błogosławi”. W ten sposób pani została inicjowana w praktykę i cele, o które chyba nie zabiegała a które zapewne w męskich wcieleniach przyniosą jej wiele rycerskiej chwały bitewnej a może nawet konny pomnik na cokole. Z oświeceniem duszy nie ma to nic wspólnego, zaś wikła w wojenne praktyki na tysiące lat.

DROGA WYJŚCIA ZE STATUSU INKARNOWANEGO ANIOŁA

Własna praca, własna modlitwa. Nikt nas od tego nie uwolni.
Uważam za błędną teorię, że aby odejść z ziemskiego planu należy się oświecić lub rozpuścić w tęczowym blasku. To jest możliwe dla nielicznych i narzucanie sobie lub społeczeństwu takiego celu jest wyzwaniem jakie może niszczyć duszę i sprowadzić wiele udręczeń fizycznemu ciału.
E. Cayce tylko 3 starszym paniom z pośród tysięcy jakie do niego przyszły powiedział, że nie będą już się wcielać w materii. To nie były mistrzynie duchowe, prorokinie, giganci finansowi, mocarze ciała. Trzy zwykłe staruszki które własną pracą, własną modlitwą uwolnione od różnych –izmów, od przywiązań, pogodzone ze światem mogły odejść, aby plan Boga sił stwórczych realizować w innych, już niematerialnych światach. E. Cayce nigdy nikomu nie powiedział, że jest Inkarnowanym Aniołem. Nie miał dla nich żadnych porad. Jak jednak Inkarnowany Aniele Boży skoro już wiesz, że nim jesteś, chcesz stanąć w chwale przed tronem bożym bez Twoich własnych skrzydeł? Czy czekasz może na zaproszenie do własnego anielskiego domu, lub wizytę skrzydlatych gości z kwestią ,,O… Stefan (dowolne imię) dawno Ciebie u nas nie było?”
Jeśli ktoś myśli, że Anioł ma ponownie pojawić się przed swym stwórcą obdarty z anielskiej godności, bo klepie jakieś mantry, w milczeniu wyściskał się z guru, lub spija śmietankę ze skutków inicjacji, to jego (jej) sprawa.
Możecie Aniołowie modlić się do Guru, do żywych bogów, nawet do inkarnowanych aniołów, aby w rytmie ich bębenków zbierać doświadczenia. Możecie też doświadczyć, co to znaczy użytkować swoje własne skrzydła i powoli samodzielnie uświadamiać sobie to, co Bóg przez nie wyraża.
Możecie bracia Aniołowie obudzić się teraz z uśpienia, rozwinąć bezpiecznie do lotu swoje piękne i czyste skrzydła. Uczyńcie to teraz w tym wcieleniu, w tym miejscu, w tym kraju gdzie jesteście dzisiaj, bo taka okazja może nie prędko nastąpić ponownie.
Proces oczyszczenia może przejść każdy, komu ego pozwoli skorzystać z drogi jaką z kilkoma osobami swobodnie przeszedłem. Nie ma żadnego obowiązku posiadania skrzydeł tu na ziemi. Nikt kto wklejał lub czytał posty o Aniołach, nie musi odczuwać i użytkować danych nam od Boga własnych anielskich skrzydeł, atrybutów jakie mamy od zawsze. Abyś wszak nie potrzebował Aniele Boży, później przemykać się chyłkiem do anielskiego świata, możesz zrobić to już teraz z podniesionymi wysoko własnymi, wykształconymi skrzydłami.
Możesz ponownie, niewinnie poczuć swoje własne skrzydła już teraz na Ziemi, możesz je zawsze bezpiecznie użytkować, lub żyjąc dalej bez własnych skrzydeł, po iluś kolejnych awatarach odejść jak owe staruszki, by jeszcze przed powrotem do domu, plan Boga sił stwórczych realizować w innych niematerialnych krainach.

PIELĘGNACJA SKRZYDEŁ

Nie będę udawał, że mam wielką wprawę w pielęgnacji moich skrzydeł. Wydaje się, że wystawianie ich przez 30-min dziennie na słońce, ma właściwości ozdrowieńcze ( jeśli są ukształtowane i całe). Gimnastyka, machanie nimi, służy im podobnie jak trenowanie ciała fizycznego. Niekiedy pojawią się piękne wizje w trakcie takich działań.
Skrzydła Anioła najlepiej ochrania i pielęgnuje Bóg siła stwórcza Miłości oraz stosowanie właściwych modlitw. Gdy już poczujesz swoje skrzydła, odczujesz potrzebę ich pielęgnacji tak jak czakr. Obmywaj je czystą świetlistą energią, kochaj je, gdyż są częścią ciebie, częścią której odczuwanie powróciło nieraz po tysiącach wcieleń, byś stał się znowu całością, kompletem energii ze wszystkimi Twoimi ciałami.
Można odwiedzić czasami miejsca pozytywnych energetycznie „mocy” , czakramy ziemskie a nawet czynne kopalnie kamienia. Te ostatnie potrafią skutecznie napromieniować wspaniałymi wibracjami. W takich miejscach można skrzydła poddać na działanie boskich wzmacniających sił, rozkładając je szeroko. Skrzydłami możesz ćwiczyć i poruszać siłą własnego umysłu. Możesz je bezpiecznie unosić ku górze, rozkładać na boki, jak pokazuje doświadczenie nawet na setki metrów…

GALAKTYKI ANIOŁÓW

Nasz prawdziwy świat bożych Aniołów jest niematerialny i tę informację potwierdza wiele świadomych tego osób. Pojawiły się spekulacyjne domniemania, że istnieją we kosmosie całe materialne światy w których żyją Aniołowie posiadający ciała fizyczne i fizyczne skrzydła.
Pionierem jaki opisał galaktyki aniołów był Siergiej Sniegow który w powieści sf ,,Dalekie szlaki” omówił całe systemy planetarne z zamieszkującymi je Aniołami. Anioły te silne i głupie chmarami obsiadają gałęzie drzew, czyniąc głośną wrzawę wokół siebie, wrzeszcząc o niczym. Śpią na żerdziach jak kury.
Ponieważ niektóre inkarnowane na naszej planecie ziemi Anioły posiadają własne energetyczne skrzydła sięgające poniżej ich stóp, to gdyby w domniemanej Anielskiej galaktyce miałyby tę samą długość i były materialne to walały by się na ziemi brudząc i kalając nawet na krzaczkach.

BUDOWA SKRZYDEŁ

Wielkość skrzydeł anielskich ogranicza sie do pewnego schematu i zawsze jest indywidualną sprawą. Możemy wyróżnić:
-skrzydła małe (jak u rzeźbionych amorków)
-skrzydła sięgające pasa
-aż do bardzo dużych, które sięgają poza stopy.

Jeśli masz już świadomość swoich skrzydeł, powinieneś wiedzieć jakiej są długości, co się z nimi dzieje w danym momencie. Odczuwasz je jako część siebie, swojej istoty, tak jak nogę czy rękę i po prostu wiesz, czy są czyste, czy być może są zabrudzone. Pojawia się świadomość ewentualnych blokad. Odczuwanie skrzydeł, jest porównywalne z odczuwaniem czakr. Skrzydła reagują na stan naszych emocji, więc przy uniesieniach mogą się samoistnie rozrastać, by po chwili powrócić do stanu wyjściowego. Skrzydła zbudowane są z energii o innych wibracjach niż wszystkie nasze ciała subtelne. Nie można ich pomylić np. z ciałem eterycznym lub astralnym, lub czymkolwiek innym. Możemy zobaczyć też szkielet wychodzący przy łopatkach, na którym cała budowa skrzydeł się opiera. Pióra są jednym z elementów, chyba najbardziej wdzięcznym do oglądania, gdy są czyste.

INICJACJE

Pobyt Skrzydlatego Anioła na planecie Ziemi do pewnego stopnia przypomina chodzenie po nieskończenie długiej, ostrej brzytwie. Omsknie się Anioł za bardzo w lewo, na brzytwie obetnie równo kilka piórek. Upadnie bokiem, to zrani sobie kość skrzydlatego ramienia. Jak za bardzo podskoczy to…
Dla potrzeb tego art. zbadano kilku mistrzów praktyk inicjacyjnych. Przy pierwszej swojej otrzymanej inicjacji nie przyjmują czystej boskiej ochrony, bo i po co skoro wymieniają ją na inicjacje ? Czasami cała ich istota łącznie z kanałem prowadzącym w górę od 7-ej czakry podzielone są pionowo na połowę. Po lewej załóżmy stronie, stoi niekiedy energia Chrystusa ( nie zawsze jest tak dobrze u mistrzów), po prawej fioletowa, bezkształtna energia, inteligentna, która przybiera postać tego, czego Mistrz oczekuje. Kanał zamiast iść pionowo do góry ma liczne odprowadzenia do fałszywych bóstw i niewiadomo gdzie. Tam właśnie trafiają modlitwy mistrzów. I stamtąd też otrzymują instrukcje i odpowiedzi. Fiolet jest zbieżny tutaj z kolorem istot jakie ja utożsamiam z Belialem. Szukajcie w sobie obecności fioletu, tropcie go bo jest dobrze ukryty. Mogą to być fioletowe płomienie, fioletowe promienie, fioletowe kanały energetyczne, cokolwiek. A kiedy znajdziecie w sobie coś takiego poproście Boga siłę stwórczą Miłości, aby pokazał wam do czego i KOMU to służy. Fiolet dominujący w aurze może znamionować duszę, która wybrała sobie doświadczanie transów cierpienia jakie numerologicznie wyrażane są liczbą mistrzowską 55. Z uwagi na moją gruntowną kiedyś znajomość drogi Bodhisattwy, widzę tu również piętno Tybetu i tam podjętych decyzji.
Od przeszłości uwalania nas jedynie poddanie się sile stwórczej Miłości, oddanie Bogu wszystkiego. Zastanów się Aniele Boży, czy lepiej jest przyjąć mistrzowskie inicjacje, od których fizycznie kręci się głowie a energie szarzeją (jakoby przejściowo), czy lepiej skutecznie pomodlić się o czystość własnych skrzydeł, własnej duszy. Przyjęcie dowolnej inicjacji otwiera dla inicjowanego kanał, którym docierają jakieś energie. Niektórym udało się takimi kanałami dojść w ciekawe a dziwne miejsca. Zastanów się, czy lepsza jest dla Ciebie świadomość pewności, że wyrażasz swobodnie światło boskiej Miłości poprzez własne ludzkie serce i poprzez własne anielskie Skrzydła, czy wolisz może wsparcie otrzymywane okazjonalnie od Mistrzów i Guru a docierające poprzez oplątujące ich kanały niewiadomo skąd?
Pionowy kanał idący w górę od 7-ej czakry ma być czysty bez odnóg, bez obręczy, poziomych przegród i odnóg do „świętych” postaci kierowanych. Kanał czysty i przestronny jest główną bramą, jaką swobodnie przechodzi do nas to, co Bóg nam daje w odpowiedzi na kierowane do Niego tym kanałem modlitwy. Praktyki inicjacyjne wytwarzają w kanale boczne drogi, które zwiedziona nimi dusza będzie zwiedzać i realizować zadany program w świecie materialnym.
Czy takie inicjacje i skutkująca nimi karma, nie przypominają Wam próby wylotu z Matki Ziemi, nie poprzez główną i jedyną bramę, ale bocznym (znanym tylko pośród ’’wybrańców”) kanałem wentylacyjnym w którym zamontowano szybko obracające się śmigło do obcinania skrzydełek?

Zapytajcie kiedyś Aniołowie swoich ziemskich mistrzów o ich opinie o skrzydłach, a potem nie zapomnijcie się dowiedzieć od widzących jakie skrzydła ma Wasz mistrz.

PŁASZCZE NA SKRZYDŁA

Po kilku wcieleniach sprawowania absolutnej władzy nad innymi ludźmi, dusza przywyka do noszenia czegoś w rodzaju astralnych płaszczy, koron, buław jako atrybutów króla. Barwy płaszczy są w wielorakie wg zapamiętanej, panującej kiedyś mody.
Magowie użytkują inne płaszczyki. Jaki zaś chłop założy sobie różowy, znamionujący kunszt w magii miłosnej. Popularne są zatem czarne o kolorze właściwej w tym względzie magii. Podobnie stroi się świta ich orszaków astralnych w takie jakby szaty rodowo plemienne. Noszenie dwóch pierwszych strojów, wyklucza użytkowanie własnych skrzydeł- nie ma tam dla nich po prostu miejsca.
Dla ochrony skrzydeł wymyślono inne, gustowne astralne pelerynki. Zakładane są automatycznie kiedy Inkarnowany Anioł odczuwa zagrożenie. Po jego ustaniu płaszcz jest zdejmowany a skrzydła pięknie rozkładają się. Płaszcze wyrażają brak zaufania w boską ochronę, gdzie lepszym wydaje się ukrycie skrzydeł, niż narażanie ich na zbrukanie.

ĆWICZENIE

Widziałem kiedyś jak niespodziewanie Inkarnowany Anioł działając na odległość, objął skrzydłami swoją zagniewaną żonę. Ta stężała i odeszła bez słowa. Krzątała się po domu jak w transie. Nie umiała sobie poradzić z przyjętymi energiami. Po ok. 10 min krążenia nagle podeszła do męża, przygarnęła go rękami i powiedziała ,,kocham Ciebie”.

MODLITWY DO ANIOŁÓW

Ma pewien sens modlitwa o wsparcie aniołów. Wybór źródła jakie odpowie jest dość przypadkowy, zależnie od tego, co Dusz akurat będzie uznawała za Anielskość. Wsparcie możemy wówczas uzyskać od:
Inkarnowanych jeszcze na ziemi Aniołów
Inkarnowanych Aniołów jakie już powróciły do domu
Inkarnowanych Aniołów które czekają na następne wcielenie a teraz są duchami.
Aniołów jakie nigdy nie inkarnowały.
Duchów jakie dla doraźnej potrzeby widza przejęły postać Skrzydlatego Anioła.
Najlepsza jest modlitwa kierowana bezpośrednio do Boga sił stwórczych Miłości wyrażającego się poprzez każdego z nas.

LICZBA SKRZYDLATYCH INKARNOWANYCH ANIOŁÓW

zwłaszcza tych z czystymi i ukształtowanymi skrzydłami jest niewielka, dosłownie jednostki z pośród każdego miliona Aniołów inkarnowanych. Nie są to w większości żadne znane postacie, boginie seksu, prezydenci, …
W dużych ośrodkach miejskich gdzie przewija się sporo przyjezdnych, statystycznie widać ich więcej niż na tzw prowincji. Czystość, liczba (jedno lub dwa) i wielkość skrzydeł w każdym przypadku jest inna.

PIÓRA

Prawdopodobnie w ciałach energetycznych aniołów brak jest serca, organu jaki w ciele fizycznym pompuje ludzką materialną krew. Boga na ziemi spotkasz w swoim własnym sercu -powiada wielu. Odpowiednikiem ludzkiego fizycznego serca są całe Skrzydła i pióra.
Najważniejszym elementem anielskiego pióra są jego końcówki. Nieco podobne do buławy lub ukwiału. (W krzakach ukwiału mieszkała bajkowa rybka Nemo). Końcówka jest koloru białego a zakończenie ma różowe i świeci różowym światłem. Wygląda w zbliżeniu jak półokrągła latarka. Poprzez kości skrzydeł i wszystkie ich części składowe rozchodzą się kanały energetyczne, doprowadzające do końcówek czystą energię różowej boskiej miłości.

ROZCIĄGLIWOŚć SKRZYDEŁ

Tak samo jak ich funkcjonalność jest bezgraniczna. Świat materialny nie stanowi bariery dla działania boskiej miłości, wyrażanej poprzez Skrzydła Inkarnowanego Anioła. Przykład:
Przy smutnym wydarzeniu jakim jest wizyta w domu pogrzebowym, gdzie nastrój odprowadzających ludzi jest przesycony smutkiem i cierpieniem serca, widziano kiedyś jak normalne w wielkości Skrzydła Inkarnowanego Anioła, spontanicznie rozrosły się, otulając każdego uczestnika.

INDIE

Dom i więzienie dla grupy Inkarnowanych Aniołów jakich zwą tam ,,Żywymi Bogami”.
Jeszcze pod koniec XX wieku widoczne było jak wielu z nich leży samotnie, nad tą krainą z rozpostartymi skrzydłami, sięgającymi od jednej granicy państwowej do przeciwległej.
Do końcówek ściemniałych już piór, mieli podłączone osobnymi kanałami różne istoty, świątynie, wielbicieli, miasta, krainy. Żywi Bogowie poprzez swoje skrzydła( poprzez miłość jaka nimi płynie zawsze) załatwiali im w zamian za modlitwy rozmaite sprawy u tego samego Boga sił stwórczych Miłości, do którego każdy ma przecież swobodny dostęp. Działając tak wiele wcieleń w świecie materialnym, światach anielskich i astralu te Skrzydlate Inkarnowane Anioły utraciły przejściowo niewinność, prawość i bosko czystą biel swoich skrzydeł.

AUREOLA

’’Ciało mentalne’‘E.Powell tak napisał na temat aureoli. ’’Myśli nacechowane wzniosłymi aspiracjami objawiają się niezmiennie za pomocą pięknego fioletowego koła na szczycie ciała mentalnego. W miarę zbliżania się do wejścia na ścieżkę, zwiększa się rozmiar i promienność tego koła, a u wtajemniczonego występuje w tym miejscu jaśniejąca wspaniale aureola o najpiękniejszych barwach.’‘

Z jakiegoś względu posiadanie skrzydeł w pełni wykształconych i czystych jest jedyną podstawą pojawienie się u inkarnowanego anioła aureoli. To jest tylko takie śmieszne kółeczko nad głową.
Tak naprawdę nie wiadomo co to jest.
Nie wiemy czy występuje u innych ras np. elfów itp.
Nie wiemy dla czego pośród doskonale widzących nie wszyscy ją postrzegają.
Aureola podobnie jak wykształcone skrzydła jest skutkiem poddania się Bogu.

Zakładamy, że aureola jest określeniem, swoistym miernikiem stanu czystości Duszy. Duszy a nie człowieka czyli istoty żyjacej w świecie materialnym.

Aureolę stwierdzono u osoby mającej mocno otwarty czakram serca, która to osoba modliła się jeszcze kilka miesięcy temu do bogini Kali, a więc do niej i częściowo do Boga kierowała swoje modlitwy.

Tegoroczny jasnowidzący absolwent przedszkola, o aureoli mówi tak: ,,Jest zawsze tylko w kolorze złota. Bez niej nie byłoby życia, rozumiesz?”. Trzeba trochę cierpliwie odczekać, aż rozbuduje swoją wypowiedź.

HUSARIA

Inkarnowane Skrzydlate Anioły a sprawa polska.
Nietypowe, wojenne uwikłanie Aniołów występujących ze sztucznymi atrybutami, w wyniku przyjętych wcześniej wojennych inicjacji oraz ślubów.

SPRZEDAŻ I WYRZECZENIE SKRZYDEŁ

Niektórzy uzdrowiciele w zamian za uzyskanie dostępu do ,,mocy” wyrzekają się swoich własnych Anielskich Skrzydeł. Działo się to dawniej i dzieje obecnie w XXI wieku w 2007 r. Skrzydła po prostu znikają lub dzieje się z nimi nagle jakiś proces opisany w haśle ,,Choroby”. W zamian za chwilowy dostęp do inicjacji, do nieznanych sobie mocy o których źródle nic konkretnego nie wiadomo, wyrzeka się dana istota możliwości pełnego wyrażania sobą boskich energii i Miłości Boga.

JAK STADO POWIĄZANYCH ZE SOBĄ BARANÓW,
z wcielenia na kolejne wcielenie, pędzą aniołowie przez świat.
Mnie samemu skrzydła związała moja własna burdelmama w jakieś chińskiej inkarnacji. Zobaczyłem kiedyś jak się to dokonało. Po 15-latach modlitw o uwolnienie się od tej istoty, owo spętanie zostało zdjęte ze skrzydeł. Dowiedziałem się, że ona stała się ważniejsza dla mnie niż Bóg, w wyniku innych jeszcze praktyk, kiedy powiązała mi ręce i nogi (Indie). Pokazał się bowiem sznur, którego koniec jej dusza trzymała w swoich dłoniach. Przecięcie więzadeł, stało się możliwe, po jeszcze dłuższym okresie i wnikliwszej obserwacji, tego co dzieje się mną. W między czasie zobaczyłem, że ona modli się do mnie, umniejszając siebie na moją rzecz. Tak więc i ja byłem panem jej losu. Przy okazji w moich dłoniach odnalazły się końcówki do losów (sznury) innych istot.

NADŚWIADOMOŚĆ ANIELSKA

Udało się ustalić w kilku przypadkach, że Inkarnowany Anioł jest projekcją w świecie materialnym znanego z imienia konkretnego boskiego Anioła. Domniemamy zatem, że ten który generuje nawet kilka identycznych energetycznie istot w materię może być prawdziwą Anielską Nadświadomością
Nawet jeśli koncepcja jest błędna, to skuteczną jest modlitwa do Boga, o natychmiastowe zmotywowanie tego nadrzędnego Anioła (Anielskiej Nadświadomości), do zajęcia się (podległym )Aniołem Inkarnowanym.

BADANIE SKRZYDEŁ

Autorzy nie prowadzą badania wielkości i jakości skrzydeł. Dostępna jest jedynie metoda ich uzdrawiania. W grupie śląskich regreserów są tacy którzy uczestniczyli w odrębnych zajęciach poświęconych aktualnemu stanowi swoich skrzydeł. Zajęcia prowadzi osoba z Ukrainy.

ANIELSKIE GNIAZDO

Na ziemi inkarnuje wielu ludzi mających identyczne energie, identyczne anielskie moce. Te grupy nie łączą ze sobą wielu Inkarnowanych Aniołów. Może być ich dwóch lub kilkudziesięciu.
Przesyłając modlitwę poprzez Boga można uzyskać skuteczną szybką pomoc, prosząc własną Anielską Nadświadomość o wsparcie dla jakiegoś Anioła pochodzącego z naszego gniazda i nie ma znaczenia czy jest on blisko czy przebywa w odległych krainach.

KOŁCZANY

Oczyszczenie skrzydeł na planie anielskim nie koniecznie oznacza równoczesnego uzdrowienia w astralu. Tutaj skrzydła chowane są w pelerynkach oraz kołczanach i pochwach na miecze. Niekiedy w ćwiczeniach podświadomość nazywa je torbami na skrzydła. Symboliczne przedstawienie a zarazem ukrycie tego, że istota ma karmę zabójcy, jaki boską moc używał do destrukcji i niszczenia innych. Przedstawia to, do czego wykorzystano w sposób świadomy, boskie energie jakie Anioł miał kiedyś do dyspozycji. Uwolnienie od ewentualnej karmy żołnierza jest koniecznym doświadczeniem dla każdego, kto w uczestniczył w podobnych działaniach.

ROK 2012

Burze dziejowe, trzęsienia ziemi… Żaden człowiek, żaden Inkarnowany Anioł nie musi pchać się w ich kierunku, ani oczekiwać na odsianie sprawiedliwych od ,,nie prawych” bo z kikutami własnych osmolonych Skrzydeł, do samego końca nie będzie wiedział, do której grupy został policzony.

UPADŁY ANIOŁ

Fakt zejścia Anioła w materię jest bezsporny. Nazywanie siebie upadłą istotą zaniża samoocenę.

SIECIARZE

Istoty nawet niematerialne, jakie dla swoich celów łapały Skrzydła Anielskie w sieci. Obyczaj w świecie fizycznym gruntownie przerabiany na Rzymskich arenach. Częstym widocznym uwikłaniem jest także splątanie za pomocą linek, oraz zwykłej cienkiej nici.

ŚWIĘTE OFFICJUM

W czasach inkwizycji mnogość Inkarnowanych Aniołów ucierpiała, po tym jak pokazali światu swoje skrzydła.

ĆWICZENIE

Inkarnowane Anioły pamiętają to doświadczenie. W poszukiwaniu jego śladów wymyślono przez wieki tantrę seksualną, viagrę, hiszpańską muchę itp.
ćwiczenie można bezpiecznie wykonać jedynie z osobą posiadającą materialne ciało. Współpraca w tym ćwiczeniu z niematerialnym Skrzydlatym Aniołem to raczej dziedzina opętań przez duchy.

Osobę z którą Inkarnowany Anioł trwa w zespoleniu seksualnym, otacza na ten czas swoimi własnymi skrzydłami.

JAM JEST

Perfekcyjnie dopracowana i rozwijająca się przez ponad 100 lat duchowa pułapka mająca na celu omamienie i schwytanie dusz poszukujących drogi powrotu.
Przez półtora dnia afirmowałem sobie teksty pochodzące ze Złotej Księgi Sainit Germain. Później nadeszła refleksja: dlaczego ja mam zgodnie z tekstem ,,z ufnością składać moje własne skrzydła i powierzać siebie Jam Jest”. Niby przed kim mam to robić i jakim prawem, mnie boskiemu Aniołowi ktoś narzuca składanie skrzydeł. Tak oto, pojawił się we mnie bunt, wyrażony za pomocą modlitwy ,,Moc Anioła”.

WYCOFANIE SKRZYDEŁ ZE STARYCH DOŚWIADCZEŃ

Mówi się, że ktoś ma serce do medycyny( filatelistyki, sportu, muzyki, religii). Oznacza to iż poświęca dużo energii, czasu i uwagi na sprawę jaką uważa za istotną i odnosi też sukcesy związane z wybraną dziedziną. Na poziomie anielskim energia płynie poprzez skrzydła i poprzez skrzydła może nastąpić uwikłanie.
Załóżmy, że ktoś lubi oglądać filmy kryminalne, wojenne, że grywa sobie w strzelanki. O niektórych osobach można by powiedzieć, że mają wybitne zdolności w tej dziedzinie i odnoszą rzeczywiste sukcesy np.: jako snajperzy, jako dowódcy, taktycy pola walki i zniszczeń. Poprzez poświęcanie siebie dla swoich zainteresowań, przyciągają odpowiednie doświadczenia, mające wykazać kunszt żołnierski, a później jako rzeczywisty rezultat podjętych działań, stosowną karmę i zrozumienie, na czym polega bycie ofiarą wojennych działań. Uwikłania wynikające z poświęcenia siebie i boskich energii do nieszlachetnych celów zapisywane jest w ludzkim sercu a w poziomie anieslkim na piórach skrzydeł. W miarę jak przybywa ciemnych sprawek blokuje się ludzkie serce i ciemnieją co raz badziej same skrzydła. W sytuacji kiedy dusza ma świadomość popełnionego błędu, może brnąć w nim do końca lękając się kary. Czymkolwiek koniec ów może się wydawać. Dzieje się tak, że niektórzy Aniołowie nie chcą już przyznawać się do przynależności do anielskiej grupy. Ukrywają swoją anielską tożsamość oddają nawet skrzydła, aby nikt się nie domyślił, że to Anioł popełnił jakieś złe czyny.
Dobrze jest kiedy Inkarnowany Anioł, zanim dopadnie go jego karma i ciemne energie z przeszłości, znajdzie sobie teraz odpowiedni czas, na rozpoznanie gdzie – w jakiej krainie, w jakiej sprawie czy idei ma umazane swoje własne skrzydła. Jeśli dana będzie taka możliwość, to skrzydła można poprzez wizualizację po prostu wyciągnąć np. z krainy, związku (lub idei) i poprzerywać wszystkie energetyczne nici, podłączone do końcówek piór.
Podniesienie się (wycofanie )Anioła jest doświadczeniem osobistym i bardzo intymnym. Skrzydła jeśli są już całe, wyglądają wtedy jak strój nie wyżęty, świeżo wyjęty z pralki. Z piór ocieka strumieniami (mnogością nici) ciemna energia.

KOLORY SKRZYDEŁ

Przyglądając się skrzydłom, widzimy wszystkie barwy i odcienie. Skrzydła Anielskie reagują na nastrój, więc mogą przejawiać się w rozmaitych kolorach i tak samo jak aura, posiadają barwę podstawową. Mogą być zatem białe, niebieskie, fioletowe, złote, szare i czarne.
Czerwone skrzydła przy barwie wyjściowej białej, zaobserwowano w zagniewaniu anioła.
Czarne i mocno szare skrzydła nie należą do rzadkości. Posiadają je anioły, które w sobie tylko znanych celach, przeszły inicjacje od strzyg, jak również inne inicjacje i te które pielęgnują wzorce DDA itp. Belial pracujący w energiach fioletu, swoich wielbicieli barwi także na czarno. Skrzydła czarne mogą być pojedyncze a także ukazywać się jako szczątkowy kościec, przed całkowitym zanikiem.

SKRZYDŁA ZŁOTE I POZŁACANE

,,Skrzydła złote mogą mieć tylko te prawdziwie szlachetne Anioły”.

Skrzydła pozłacane wyglądają jak złote. Są jednak magiczną sztuczką, kreacją Duszy z poprzednich wcieleń. Taka sobie umiejętność mamienia widzów własną iluzoryczną doskonałością. Weryfikacja jest prosta, kiedy spojrzymy na pozłacanego Anioła szerzej. Należy zobaczyć jak wygląda jego serce. Badanie radiestezyjne nie jest tu źródłem rzetelnej wiedzy. Jeśli czakram serca jest koloru żółtego złota i dużej średnicy to można domniemać, że skrzydła są prawdziwie złote. Ponadto zobaczcie jakie atrybuty nosi ze sobą pozłacany Anioł. Mogą to być królewskie korony, astralne płaszcze, miecze, oszczepy i inne rodzaje uzbrojenia.
Weryfikacją jest także rozmowa z Aniołem. Ten złoty zawsze wie co mówi. Nawet kiedy jest młody i niedoświadczony przyjemnie się z nim rozmawia. Posiada wielką biegłość w wiedzy duchowej i spontanicznie potrafi to wyrazić. Anioł pozłacany jest całym zestawem blokad karmicznych wyniesionych z przeszłości. Okazuje je również w swoim sposobie mówienia i czynach.

DUSZA

Przyspieszysz swój rozwój zwracając się do własnej Duszy, do swojej anielskiej Duszy. Jesteś Inkarnowanym Aniołem i masz także anielską Duszę. Masz Duszę anielską, która co kilkadziesiąt lat dostaje impuls i popęd, aby ponownie przejawić się w materialnym ciele aby ponownie inkarnować na ziemi. Bóg jak zawsze przygotował na Twoje obecne wcielenie ciało fizyczne, rodzinę, warunki materialne i sytuację gospodarczo-społeczną w której przychodzi żyć szczęśliwie i dostatnio, lub wegetować. Masz Duszę anielską, która mogła zapomnieć o boskim źródle swoich mocy o nieograniczonych dobrodziejstwach, jakie już dostała i jakie są do jej dyspozycji. Masz Duszę anielską, która mogła już zapomnieć o obowiązku powrotu do Anielskiego Domu. Bo to, że masz tam powrócić to chyba umysłem świadomym akceptujesz?
Jeśli ten tekst zainteresuje Ciebie a chciałby odbudować swoje skrzydła, to więcej i szybciej osiągniesz współpracując ze swoją Duszą. Rozmowy z Duszami innych Inkarnowanych Aniołów na razie nie dają obrazu powszechnego optymizmu. Nic nie zapowiada jakiejś chmary Skrzydlatych Aniołów szykujących się aby powrócić do Domu. Dusze anielskie nie chcą wracać. Ten chce jeszcze więcej pieniędzy niż już dostał, tamtemu marzą się wojny jakie ćwiczył na komputerze.
Nie chcą powracać nawet Dusze osób zawodowo zajmujących się w Polsce rozwojem duchowym. Wszelkie teksty o własnym oświecaniu w konfrontacji z planami Duszy, okazują się prawie zawsze chęcią powiększenia majątku i liczby intymnych związków.
Satia Sai Baba indyjski żywy bóg głośno zapowiada jeszcze jedną inkarnację. To co mają powiedzieć jego wielbiciele, masowo piszący o swoim oświecaniu na Cudownym Portalu? Jakie programy na dalsze wcielenia mają ci ludzie?
Do mnie samego przyszło już zapytanie czy zechciałbym w następnym wcieleniu za 60 lat wejść w związek małżeński tym razem jako żona i matka dzieci pana składającego ofertę. Przy innej okazji już za 500 lat mogłem stać się lekarzem pracującym z ciężko chorymi. Co byś wybrał na moim miejscu nie jest istotne, bo sam otrzymujesz własne propozycje i będziesz je realizował, skoro jest taka wola.

Jeśli Twoja Dusza nie pragnie powrotu, to już dzisiaj możesz spokojnie zająć się rozwijaniem umiejętności hafciarskich czy talentów kupieckich. Za sto lat, a nawet za tysiąc będzie jak znalazł.
Możesz jednak prosić Boga siłę stwórczą Miłości aby wsparł Twoje świadome wysiłki jakie czynisz dla swoich Skrzydeł, dla swojego powrotu.
Ponieważ umysł Twój świadomy wygenerowała Dusza Twoja, to możesz ją poruszyć i wzbudzić w niej wolę zmiany nastawień. Możesz zwrócić się do niej np. tak ,,Duszo moja wielka i czysta proszę rozwiń swoje piękne skrzydła już teraz”.

DOTYK SKRZYDEŁ

Wymień sobie teraz pięć do siedmiu osób, które mają wg Ciebie wybitne zdolności duchowe, są np. Twoim Guru, Mistrzem Duchowym, Żywym Bogiem.
1…..........
2…..........
3…..........
4…..........
5…..........
6…..........
7….........

Idziesz sobie ulicą. Z naprzeciwka nadchodzi jakaś osoba mająca problem, w którym możesz wesprzeć, ot choćby dotykiem skrzydeł. Zanim wyciągniesz do kogoś swoje skrzydła zastanów się.

Obejmowanie skrzydłami drugiej osoby pięknie harmonizuje związki z najbliższymi. Jakoś tak się dzieje, że działania skrzydłami dają rezultaty doraźne i dostrzegalne dopiero w dłuższej perspektywie. Robi wrażenie ogromna forma jasnej, niekształtnej energii pojawiająca się wokół człowieka. Nikt nie pozostaje nieporuszonym zwłaszcza, że dawna pamięć zjawiska tkwi w samej Duszy. Wzajemne świadome obejmowanie się z rodziną, dziećmi, współmałżonkami; czyli osobami które nas znają i akceptują nasze energie wydaje się być niewinne i bezpieczne.
Wróćmy teraz do nazwisk swoich Guru od 1 do 7 które wymieniłeś na początku. Zobrazuj sobie te osoby i ustal które z nich są samotne. Policz tych którzy, nie mają partnerów w stałych i legalnych związkach małżeńskich.
Niekiedy pojawia się ciągotka aby zaimponować mistrzowi, pokazać siebie z najlepszej strony. ,,Zobacz co urzeczywistniłem teraz. Otaczam Ciebie najdroższy Mistrzu moją miłością i moimi Anielskimi Skrzydłami.”
Jeśli myślisz, że Guru zapłacze ze szczęścia, lub wyśle Tobie e-maila z gratulacjami, to jesteś w błędzie. Nie znam nazwisk które wymieniłeś, ale najprawdopodobniej legalnego stałego współmałżonka posiada z tej listy najwyżej 2 osoby. Kwestia jest też taka, czy Guru posiada skrzydła. Jeśli tak, to może się ucieszyć, że ktoś jeszcze je ma. Jeśli nie ma skrzydeł ani trwałego związku, to może Ciebie zawłaszczyć na tysiące lat i wiele wcieleń. Tak naprawdę nie wiesz na co narażasz się wchodząc w cudze energie. Nie wiesz co Mistrz potrafi. Moje skrzydła zawłaszczono ok. 4 tys lat temu na Krecie. Przez ten czas chodziłem za Guru aby mi je zwrócił. Cztery tysiące lat.
Obserwujemy w miarę uważnie, co dzieje się w działalności rozmaitych Guru w kontekście tych ludzi którym powróciły skrzydła. W roku 2007 doszło już do co najmniej 2 zawłaszczeń na osobach posiadających rozwinięte skrzydła. Po prostu Guru posiadający więcej ,,Mocy”, Guru który nie zamierza odejść z planu ziemskiego buduje sobie ,,lepszą” przyszłość. Robi to na koszt Skrzydlatych Aniołów, bo one mają potencjał duchowy i jak już widać rozbudowują swoje moce.
Guru zatrudnia i tych którzy są ,,normalnymi” ludźmi. Guru potrzebuje przecież szofera, ogrodnika, muzyka do orkiestry. Guru potrzebuje także doświadczeń seksualnych, a swoją obecną samotność i abstynencję w tej dziedzinie niewątpliwie kiedyś nadrobi. Dlaczego nie ze skrzydlatym Aniołem?

ZAKOŃCZENIE

Czy poważnie można potraktować człowieka opisującego darcie pierza z anielskich skrzydeł?
Tę ocenę podejmiesz czytelniku samodzielnie i sam też urzeczywistnisz jej wszystkie skutki.
Autor nie twierdzi, że posiadł wszelaką wiedzę na temat Anielskich Skrzydeł.
Zapewne znajdą się czytelnicy przekonani, że mocno pobłądziłem. Cóż jednak Inkarnowany Aniele poczniesz, uświadomiwszy sobie za jakieś sto lat, żeś kiedyś wiedział i nic w tej sprawie nie zrobiłeś.
Możliwe jest to, że pisząc takie teksty jak ten, oraz zamieszczone obok ,,Jam Jest” i ,,Dzieci Beliala” pobłądziłem duchowo.
Możliwe, że postrzegasz odbudowę moich skrzydeł i udostępnienie wiedzy o nich, jako skandaliczne niedopatrzenie ze strony Wszechmogącego Boga.
Możliwe jest to, że odbierasz moje pisanie jako bezsensowne, niespójne i nielogiczne. Jeśli tak to widzisz, to poszukaj odpowiedzi na pytanie: kto na to pozwolił i skąd wzięły się moje całe skrzydła, skoro jeszcze w marcu miałem tylko ich fragmenty ? W jaki sposób działając konsekwentnie uzyskałem taki rezultat?

Żaden fragment modlitwy ,,Moc Anioła” nie odnosi się do skrzydeł, bo pisząc nie pomyślałem, że ja Inkarnowany boży Anioł mogę je mieć.
Gołym okiem nie widać, ale Anielskie Skrzydła posiadam. Skrzydła, ich czystość są owocem mojej systematycznej pracy. Owocem takim jest pełne ich otwarcie, owocem mojej duchowej pracy jest również takie poddanie się Bogu sile stwórczej, że zechciał oczyścić te skrzydła. Odczuwam dziś przepływ energii w skrzydłach. Potrafię je szeroko rozłożyć, mogę nimi bezpiecznie poruszać...
Otwarcie skrzydeł rozpoczęło proces ich uzdrawiania a doprowadzenie do obecnego stanu zajęło mi 2 lata. To wszystko co było możliwe dla mnie, jest także możliwe dla wszystkich innych istot.To jest pewnik i bezsporny dla mnie fakt. Taka jest moja rzeczywistość i taką może być również dla Ciebie. Dzisiaj nie jest to już ważne jak wielkie masz poczucie winy, jak ciężką karmę, jak ugruntowaną pewność, że skrzydeł mieć nie możesz, że piękna Twojej niewinnej i czystej Duszy Twoimi skrzydłami wyrazić nie możesz. To nie jest Prawdą dla mnie, że skrzydeł mieć nie mogę, że ukrywać muszę boskie światło we mnie. Takie poglądy nie muszą też wiążącą Prawdą być dla Ciebie.
Każdy Inkarnowany skrzydlaty Anioł może mieć już teraz, kiedy żyje na planecie Ziemi oczyszczone i uzdrowione Miłością Boga sił stwórczych swoje własne Skrzydła, jakie otrzymał na początku istnienia.
Inkarnowany Anioł żyje równocześnie w światach anielskich, światach astralnych i tutaj na Ziemi, tej odległej prowincji królestwa bożego, gdzie wielu doszło do poglądu, że Boga nie ma, że On nie interesuje się nami, że można czynić cuda na prywatny użytek i przelewać skutki korzystania z boskich energii na własne konto.

Swoich własnych Anielskich skrzydeł odbudowywać, uzdrawiać, oczyszczać nie musisz. Nie musisz robić nic w tej sprawie. Zapytaj tylko swoją Duszę, zapytaj Boga i pozwól sobie zrozumieć odpowiedź-ile czasu, ile wcieleń może upłynąć, aż znowu w jakimś teście przeczytasz, że Twoje Anielskie Skrzydła ktoś Ci związał, uszkodził, że sam też mogłeś je przehulać w ziemskiej atmosferze. Że mogłeś je kiedyś sprzedać, kupcząc ciałem i swoją własną anielską duszą.
Zapytaj swojej Duszy na co jeszcze czeka, co jest dla niej ważniejsze od odbudowania Twojej własnej Anielskości, Twoich wibracji bożego Anioła.

Kiedy miną emocje, jakie mogły towarzyszyć lekturze usiądź sobie w ciszy, Inkarnowany Aniele.
Może za dzień, może za miesiąc, zastanów się raz jeszcze póki możesz. Zastanów się, czy mimo otrzymanych zapewnień, że Skrzydła są tylko ozdobą, że Twoje Anielskie Skrzydła nie są Ci do niczego potrzebne, nie chcesz ich TERAZ odzyskać.
Bóg dając je nam Wszystkim na początku, miał na pewno w tym cel. Nie znam jeszcze tego celu. Ty też Aniele nie musisz tego celu rozpoznać dzisiaj. Powróć zatem do testu z początku Almanachu. Pomedytuj nad odpowiedziami uzyskanymi od Twojej przecież Duszy tego poza świadomego umysłu. Może już jutro, może za rok zrozumiesz i przypomnisz sobie, kto Ci dał skrzydła i kto je Tobie odebrał.
Życzymy Tobie, Inkarnowany Aniele, abyś w medytacji i poprzez serdeczną modlitwę, poznał całą prawdę o sobie samym i już nigdy nie pozwolił się ograbić ze swej anielskości, z należnych Tobie praw ukochanego dziecka Boga sił stwórczych Miłości.

UNIESIENIE ĆWICZENIE

Stoję pewnie i swobodnie na dwóch wielkich dłoniach. Wiem, że jest to jest bezpieczne.
Dłonie podnoszą mnie do góry. Unoszenie trwa długo i wysoko. Wiem, że jest to jest bezpieczne i bezwinne. Kiedy trafiam na ,,wysokości” moje skrzydła są ochuchane, odmuchane.
Z dłoni jestem podrzucony lekko w górę, abym sobie polatał.
Lecę swobodnie, macham z łatwością moimi własnymi skrzydłami, odczuwam pewność siebie. Wiem, że umiem to robić bezpiecznie i wiem też to, że mam doskonałą wprawę w lataniu- ja Skrzydlaty boży Anioł.

Dalekich Lotów Wszystkim.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: