Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Pokłon wobec Boga, jako narzędzie skutecznej modlitwy.

http://www.youtube.com/user/majdaslawomir?feature=results_main Filmy szt 4 z warsztatów pt,, Pokłon z modlitwą wobec Boga cz 1. Przedstawienie techniki. ”

Nie znalazłem prostszej i skuteczniejszej techniki w modlitwie do Boga, jak wypowiedzenie kilku właściwych zdań w głębokim pokłonie. Pokłon w modlitwie razem z czczeniem można wykonać wyłącznie wobec samego Boga.
Pokłonu bez czczenia można też użyć wobec rodziców, krewnych, wrogów dla okazania szacunku i dla całkowitego uzdrowienia relacji.

Dwie anielskie dusze odzyskały skrzydła.
Pojawiła się dusza dziecka przy kobiecie proszącej o dziecko.
Nastąpiło uwolnienie kogoś od otaczającego go rodzinnego kręgu istot o mrocznych intencjach.
To są jedynie cząstkowe rezultaty letnich spotkań w których go zastosowaliśmy.

Klękamy dokładnie jak muzułmanie, czoło pochylone ku ziemi, dłonie rozłożone ku górze.
Proponuję takie słowa skierowane wobec rodziców, rodziny, dłużników a nawet wrogów:
-szanuję Ciebie
-przepraszam za…
-wybaczyłem Tobie…
-wybaczyłem Tobie to co było prawdziwie złe i to ja uważałem za zło kierowane ku mnie.
-dziękuję Tobie za wszystko, za….
-jestem wdzięczny za….
-daję Tobie miłość mego serca, czystą miłość mojej duszy.
-kocham ciebie tatusiu (mamusiu)....
-kochany tatusiu…
Warto dla nabycia wprawy, pierwszy pokłon uczynić wobec Boga. ,,Czczę Ciebie….....” i niech dalsze słowa płyną same….

Poprzedźmy zawsze nasz pokłon modlitwą o inspiracje, o boską ochronę. O boską ochronę prosimy ZAWSZE przed zaproszeniem:
a)Dusz innych niż rodzice. Tu też nie zawsze bywa bezpiecznie i milutko.
b)Dusz osób wrogich wobec nas.
c)Wszelkich istot astralnych jak: archanioły, istoty fioletu itp. Takie uzdrowienie szybciej uwalnia od uwikłań w reiki, czy nawet w karmiczny satanizm.
d)Gdy zapraszana dusza jest duszą strzygi, astralnego jaszczura.
Jak się dowodnie pokazało, w króciutkiej własnej modlitwie z pokłonem, można uzyskać wiele. Wystarczy 3 minuty rozważnego proszenia, i dzieje się natychmiast.

Na Warsztatach zapraszane były różne dusze, wielu ras, członków rodziny, znajomych i nie tylko. Zawsze przychodziły na osobiste ZAPROSZENIE.
Nie jest możliwe, aby ktoś był zajęty tak bardzo, że nie może przyjść na przyjecie pokłonu.
Nikt nie może odmówić, uchylić się, tłumaczyć znacznymi odległościami, zaległą robotą, czy też niedosłuchem.
To musi się dokonać, jeśli jest wola u proszącego i kiedy tylko zwyczajnie poprosi.

W normalnych kontaktach dusze ludzi żyjących ukazują się w wielu wybranych przez siebie formach energetycznych np.:
a) Wizyta samej duszy w postaci męskiej lub kobiecej.
b) Dusza w swojej naturze np. skrzydlatego anioła, smoka.
c) Dusza widziana w czystej swojej złotej matrycy.
d) Kontakt z intelektem duszy, który jest w postaci męskiej.
e) Dusza w postaci półzwierzęcej w rodzaju Centaura, Ganesi itp.
Do pokłonu niezależnie od swego pochodzenia, miejsca ziemskiej inkarnacji, nawet przy braku ziemskiej osobowości (u istot astralnych) zawsze pojawiają się w złotej matrycy. Zarys postaci jest złoty. Oznacza to, że uzdrowienie dokonuje się na najwyższym poziomie i musi zaistnieć także w materii.
Nawet dusze strzyg ze swoimi rogami przyszły w kolorze złota. Klient pragnął tu uzdrowienia relacji z aktualną partnerką (strzygą), którą w życiu codziennym ustawił na wysokim piedestale.
Zapraszane dusze zawsze sadzam na krześle lub taborecie. Dla ich ,,wygody” i ze zwykłego szacunku. Kiedy wcześniej przyszła do klienta dusza jego tatusia (anioła), miała proporcjonalną wielkość do swojej ziemskiej osobowości. Lecz dusza strzygi, na dodatek królewskiego rodu, stanęła przy taborecie wyższa od niego o 20 cm (miała ok. 70 wzrostu). Klient wzniósł ją na piedestał, nie dostrzegając uwikłania, ani tego co tak naprawdę strzyga jemu oferowała.
W pokłonie chodziło o wzajemne uzdrowienie relacji, więc należało przeprosić, przebaczyć, podziękować jej.
Modlitwa jako jedyna na całych warsztatach nie dokonała się, a przebiegała tak.
Ja Sławek podawałem tekst.
( SM)Przebaczam tobie Agnieszko wszystko zło…
(Klient po chwili wahania)
Nie mogę tego powiedzieć.
( SM)-Przepraszam ciebie Agnieszko za to co złego zrobiłem wobec ciebie.
(Klient po chwili wahania)-Przepraszam ciebie Agnieszko za to co złego zrobiłem wobec ciebie.
( SM)-Dziękuję Tobie Agnieszko za całe dobro, jakie doświadczyłem z twojej strony.
(Klient po chwili wahania)-Nie mogę tego powiedzieć.

,,800 intencji do oczyszczenia” Link
Pokłon znacznie skraca czas samego oddawania Bogu tych intencji. Po prostu oddajemy te szkodliwe, jako zbędne, a z wszystkimi innymi, zwracamy się o oczyszczenie. Każdorazowo tylko 1 intencję łącznie z nawykami i potrzebami dotyczącymi konkretnej kwestii. Trwa to krótko i wciągu 10 minut można oddać ich kolejno przynajmniej kilka szt.

Uwagi:
Jeśli na ścianie wisi jakaś ikona, portret, fotografia to lepiej wybrać inny kierunek pokłonu, aby nie miało miejsca działanie mniej skuteczne i bałwochwalcze. Aby nie było też tak, że ,,jeden siada z drugim po przeciwnych stronach komnaty i czczą siebie nawzajem jak bóstwa.”
Odradzam czczenie kogokolwiek na Ziemi lub w światach niewidzialnych. Postawa wskazana wcześniej w Islamie wydaje mi się właściwa do czczenia jedynie Stwórcy. Na kolanach można czcić Boga, ale inne istoty, innych ludzi to już czcimy na własne ryzyko. Czczenie drugiej osoby (duszy) jest wytrychem do bałwochwalstwa. Intencje dusze mają różne i jeden uzna (rodzic), że nareszcie go uszanowano za wysiłek a drugi, że ma ciebie w garści- bo go czcisz jak Boga.
Znajomy kiedyś usłyszał dosłownie ,, przecież się kłaniałeś i czciłeś mnie a tym samym uznałeś moją wyższość oraz podporządkowałeś się jak pies.”

Dobrze jest zrozumieć różnice pomiędzy pokłonem wschodnim, gdzie czcić się jak Boga, każdego kto się napatoczy a pokłonem muzułmańskim, który oddaje się Bogu i w którym czci się wyłącznie Boga.

Prośba o dziecko
Światłości wspólnie z moją duszą przepraszamy za to, że zgrzeszyłyśmy przeciw tobie jako kobiety. Światłości wspólnie z moją duszą przepraszamy za to, ze straciłyśmy naszym działaniem prawo do bycia kobietą, prawo do rodzenia dzieci. Akceptuję Boże to, kiedyś odebrałeś mojej duszy i jej osobowościom oraz mnie samej prawo do rodzenia dzieci. Światłości błagam teraz dla mnie i dla mojej duszy o prawo do szczęśliwego mojego macierzyństwa. Przepraszam teraz za to, ze moja dusza i jej osobowości nie potrafiły docenić własnych dzieci, kochać je, szanować, dopieszczać i opiekować się nimi. Przepraszam za to, ze moja dusza skrzywdziła wielokrotnie razem z osobowościami moje własne dzieci te z przeszłości. Przepraszam teraz wszystkie skrzywdzone przeze mnie moje dzieci – te urodzone i te nienarodzone , które moja dusza i jej osobowości w jakikolwiek sposób skrzywdziły, niszczyły, brukając siebie, własne macierzyństwo, kobiecość.
Zaledwie kilka prostych zdań wystarczyło, aby natychmiast pojawiła się dusza dziecka przy proszącej. Widziało ją kilka osób, a potencjalna matka po kilku dniach we śnie zobaczyła, że dusza dziecka jest przy niej. Jest to narazie matka potencjalna, jednak przed modlitwą, nawet to nie było możliwe.
Uwaga: po tym i opisanym niżej pokłonie mogą być w kobiecych narządach rodnych odczuwane energie.

Inny pokrewny temat, to odprawianie duszy nienarodzonego dziecka, które pozostaje przy potencjalnym rodzicu.
Odprawienia wymagają dusze wszystkich nienarodzonych dzieci. Aborcyjne, poczęte ale poronione. A także dzieci których dusze były już umówione, lecz wybrani rodzice poszli innymi drogami.
W głębokim pokłonie.
Boże, proszę otwórz moje serce. Proszę o całkowitą boską ochronę dla mnie i dla mojej duszy. Boże pokornie proszę dla mnie i dla mojej duszy o uzdrowienie mojej relacji z duszą nie narodzonego dziecka. Proszę o wzajemną kasację wszystkich naszych uwikłań i złej karmy miedzy nami i naszymi duszami. Oddaję Tobie światłości moje niespełnienie się w roli matki (ojca)tego dziecka.
Boże dawco życia, oddaję Tobie wszystkie moje intencje, nawyki potrzeby jakie sprawiły, że dusza ta wybrała sobie do narodzin inną matkę niż ja.
Przebaczyłam sobie wszystkie powody dla których dusza ta wybrała do narodzin i wychowania inną matkę niż ja.
Powierzam światłości, duszę nienarodzonego dziecka – zwracam jej wolność i swobodę wyborów.
Boże pokornie proszę uświadom mi dlaczego dusza ta wybrała sobie do narodzin inną matkę niż ja. Boże pokornie proszę uświadom mi dlaczego utraciłam możliwość wychowania tego dziecka.
Cz 2 odrębna -odprawianie duszy nienarodzonego dziecka.
Zobacz lub wizualizuj że dziecko siedzi na krześle i pokłoń się –ale bez czczenia.
Pozwalam tobie duszo mojego nienarodzonego dziecka, odejść z mojego życia na zawsze. – zwracam tobie wolność i swobodę wyborów. Przebaczam tobie wszystko. Dziękuję za całe dobro jakie przyszło do mnie od ciebie kiedykolwiek.
Szanuję twoją decyzję związaną z odejściem do innej matki.
Przepraszam za to, że nie zostałam twoją matką, że nie wychowywałam ciebie.

Pokłon modlitwa – uwolnienie od karmy króla, władcy
Otwórz proszę Boże moje serce, moją duszę na najlepsze i właściwe uwolnienie mnie od karmy króla, władcy, cesarza, kacyka. Proszę o takie uwolnienie dla mnie i mojej duszy. Światłości oddaję Tobie teraz wszystkie moje korony, płaszcze gronostajowe, berła oraz wszystkie inne aspekty władzy królewskiej, cesarskiej oraz władzy kacyka i tyrana. Oddałem Tobie Boże dawco życia wszystkie moje i mojej duszy królestwa, cesarstwa, władztwa zarówno te ziemskie jak i energetyczne oraz te pochodzące z obcych cywilizacji energetycznych i materialnych. Powierzam Tobie opiekę nad wszystkimi moimi królestwami, nad wszystkimi królestwami mojej duszy. Boże dawco życia przejmij opiekę i ochronę nad wszystkimi poddanymi, którymi rządziła moja dusza i jej osobowości. Przepraszam teraz wszystkich moich poddanych, którymi rządziła moja dusza i jej osobowości za moje dawne rządy tyrana, skąpca, despoty. Osoba przyjechała na warsztaty z duszą ubraną w koronę królewską. Ten pokłon przyniósł sukces połowiczny. Dusza proszącego niezadowolona z prośby owszem, zdjęła koronę, odłożyła na bok, ale za chwilę założyła ponownie. Dopiero następnego dnia, jakoś poszło.
Mnie Sławkowi łatwo jest sugerować innym pozbywanie się koron i obciążeń z nimi związanych, ponieważ sam się ich pozbyłem zwyczajnie definiując, że nie są mi potrzebne.

Pokłon modlitwa – uwolnienie od choroby…..
Otwórz proszę Boże moje serce. Boże dawco życia, przychodzę do Ciebie wspólnie z moją duszą z prośbą o kasację wszystkich uwikłań i uwarunkowań związanych z moją chorobą o nazwie….... Proszę Boże usuń ze mnie oraz z mojego ciała fizycznego oraz z mojej duszy wszystkie energie choroby…....., znamiona tej choroby, wszystkie wibracje tej choroby. Proszę Boże dawco życia usuń ze mojej duszy z moich energii wszystkie intencje, nawyki, potrzeby, misje oraz transy związane z budowaniem, trzymaniem przy sobie choroby …......... w jej zmaterializowanej w moim ciele postaci. Boże dawco życia proszę wskaż mi drogę do tego uwolnienia. Proszę Boże dawco życia zainicjuj takie wydarzenia, takie sytuacje, aby to uwolnienie mnie i mojej duszy od choroby….... nastąpiło. Boże dawco życia przepraszam za to, że moja dusza i jej osobowości nabroiliśmy tak bardzo, że dla poskromienia negatywnych zachowań, wybraliśmy sobie chorobę .......... Proszę o usunięcie wszystkich plam, znamion choroby …..... Proszę o usunięcie z mojego serca, z moich wszystkich czakramów, wszystkich ciał aurycznych, z łańcuchów DNA wszystkie uwikłania, wszystkie blokady, kotwice, sieci, które trzymają przy mnie i przy mojej duszy chorobę .......... w jej energiach bądź w zmaterializowanej postaci.

Przy zainicjowaniu znajomości, która zmierza do małżeństwa lub seksu dobrze jest poprosić
a) o uzdrowienie relacji z osobą oraz tamtą duszą na wszystkich poziomach- jeszcze przed.
b) zwizualizować duszę osoby na krzesełku i pokłonić się jej z przebaczeniem wszystkich win karmicznych itp.

Przy zainicjowaniu nowej pracy, dobrze jest tak poprosić
a) o uzdrowienie relacji z kierownictwem na wszystkich poziomach- jeszcze przed.
b) zwizualizować duszę osoby na krzesełku i pokłonić się jej z przebaczeniem wszystkich win karmicznych itp.

Pokłon w sprawie zastępczych skrzydeł, innych niż anielskie, jakie pokazuje anielska dusza. Widziałem już takie zastępcze skrzydła błoniaste oraz orle.
Boże dawco mojego życia, wspólnie z duszą prosimy o kasację naszych intencji, nawyków, potrzeb, misji dla których zamiast anielskich skrzydeł miałam skrzydła orle(błoniaste).
Światłości, oddaję Tobie wstyd mój oraz mojej duszy, związany z faktem noszenia przez moją duszę zamiast skrzydeł anielskich-zastępczych skrzydeł orlich(błoniastych).
Przepraszam wszystkich którzy ucierpieli, kiedy ja sama, mojej dusza i jej osobowości używaliśmy zastępczych skrzydeł orlich(błoniastych) do niszczenia innych i do destrukcji. Dziękuję za wybaczenie.
Miłości, wspólnie z moją duszą, z pokorą w sercu, proszę abyś uczyniła nas godnymi noszenia prawdziwych skrzydeł anielskiej duszy.
Proszę aby przemiana mojej duszy i osobowości była bezpieczna, łatwa i szybka.
Dla pełnej obudowy dobrze jest popracować dłużej z tekstami nt skrzydeł.

Pokłon wobec ojca lub matki, a nawet małżonka.
a) Kochany tatusiu. Jestem wdzięczna Tobie z moją duszą, za wsparcie i za opiekę jaką nam zapewniłeś.
Kochany tatusiu. Przepraszam ciebie oraz twoją duszę za kłopoty jaki tobie ciągle sprawiałyśmy.
Kochany tatusiu. Przepraszam ciebie oraz twoją duszę za nasz opór, brak chęci do współpracy.
Kochany tatusiu. Przepraszam ciebie oraz twoją duszę za
Kochany tatusiu. Przebaczam ci niezdolność, ograniczenie umysłowe itp…
Kochany tatusiu. Przebaczam ci że dałeś się zmanipulować mamusi…...
Zmiana nastawień we wzajemnej relacji powinna być widoczna natychmiast. Dobrze jest tu wygarnąć własne żale, nawet jeśli rodzice już odeszli.

Pokłon . Uwolnienie z kręgów magicznych, satanistycznych, lucyferańskich 1.
Na modlitwę przyszły wszystkie dusze osób wezwanych. Stawały w swoich czystych postaciach. Osoba i dusza proszącej otoczona nimi nie była sama w stanie wyjść poza kręg, zobaczyć światło. Bezwzględnie najpierw należy prosić o boską ochronę dla siebie i duszy. Link

Ochrona na rok 2012
Boże dawco życia, proszę o całkowitą opiekę i ochronę dla mnie, dla mojej duszy, dla mojego serca, dla wszystkich moich energii, na całe moje życie, na całą inkarnację mojej duszy. Boże dawco życia, Tobie zaufałam, Tobie ufam bezgranicznie. Boże, w związku ze zbliżającą się przemianą Ziemi w roku 2012 lub 2011 lub w latach następnych, proszę o całkowitą zupełną ochronę dla mnie, dla mojej duszy i osobowości. Proszę o poczucie bezpieczeństwa dla mnie i dla mojej duszy, proszę o Twoje boskie inspiracje w związku z wydarzeniami roku 2012 dla mnie i dla mojej duszy. Błagam Boże o to, abyś uprzedził mnie i moją duszę w sposób czytelny i zrozumiały dla mnie o jakimkolwiek niebezpieczeństwie związanym z rokiem 2012 i z przemianami na Ziemi. Błagam Boże, aby ta wiedza była dla mnie zrozumiała, abym mogła również ochronić siebie, moje życie i po to, aby moja dusza rozwinęła się jeszcze bardziej. Proszę Boże o to, aby ta wiedza udostępniona mi była również dla chwały Twojej i po to, abym mogła wyjść z destrukcyjnego kręgu, w którym teraz tkwię.

Pokłon wdowom
Pokłon został wykonany w związku z energiami wdowy jakie prezentowała młoda niezamężna jeszcze kobieta. Z przeszłości karmicznej jej dusza przyszła z potrzebami bycia wdową. Następnego dnia po modlitwie osoba zobaczyła swoją duszę w połowie czarną wdową, w połowie zaś w stroju panny młodej.
Osoba ma karmę władcy, za zatem wielu mężczyzn poległo kiedyś na jej wojnach, wiele kobiet zostało wdowami. Link
 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: