Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Oferty boskie dla dusz, przed ich kolejnym wcieleniem się na Ziemii

Przed wcieleniem
W literaturze spotykamy wiele opisów osób, które widziały jak ich Dusze (oczywiście ci ludzie myślą, że to oni dokonali wyboru) wybierały obecne inkarnacje.
Dokładnie tak samo błędnie twierdzą liczni w swej masie regreserzy- jakoby to oni osobiście inkarnowali.
Często znajduje się w tym miejscu przewodnik duchowy Dusz. Także wiele osób zajmujących się mediumizmem wraz z duchami (Duszami), opowiadają, że po śmierci Dusze trafiają do miast, w których pobierają nauki i decydują o czasie własnej inkarnacji żyjąc często w społecznościach (np. film ‘Nasz dom’ na podstawie relacji duchów= Dusz, Chico Xaviera).
Prawda jest jednak inna. To są pokazywane światy astralne, a Dusze w 90% przypadków inkarnują się w przeciągu kilku godzin do dwóch lat po śmierci osobowości (oczywiście zdarzają się wyjątki). Jednak Dusza, która ma obciążenia lepiej się czuje inkarnując jak najszybciej (aby mogła część brzemienia przenieść na osobowość). Tak, więc przerwa trwająca 5-100 lat w inkarnacji jest w zasadzie niemożliwa. Choć z kolei Cayce opiniował, że byłaby najlepszym rozwiązaniem, dającym jednostce czas na przetrawienie skutków tego zrobiła.

Jeśli widuje się Dusze ubrane w szaty rzymskie bądź króla to oznacza, że Dusza znajduje się w transie, czasem żyjąc nie będąc świadoma, że ma obecnie inną inkarnacje bądź podaję datę niż obecna, nawet z przed kilkuset, lub sprzed tysiąca lat.
Przed wcieleniem Dusza widzi zwykle trzy wcielenia do wyboru. Czasem liczba może być mniejsza, nigdy większa. Czasem jest okazana jedyna oferta.
Przykładowo Dusza Sławka mogła zstąpić na Ziemie w Polsce jako on, lub w USA jako kobieta zajmująca się handlem i mająca biuro w wieżowcu WTC. Hm.. miała tam spłonąć.
Dusza NIEKIEDY decyduje się na najlepszą opcję. Oferty przedstawiają im przewodnicy Duchowi, guru bądź istoty jakie czciła w ostatnim wcieleniu jej inkarnacja. Jeśli była ateistą i w nic nie wierzyła to sama dokonuje wyboru. Jeśli Dusza znajduje się w transie narkotycznym, hipnotycznym też może dokonać wyboru wcielenia— wtedy wybiera inkarnacje zwierzęce bądź roślinne lub na chybił trafił.
Natomiast gdy czczony był Stwórca Dusze mają okazję zobaczyć, co czeka ich w trzech inkarnacjach a nawet mają okazję negocjować z Nim. Również można otrzymać od Boga Dawcy Życia dar Prawo Łaski i inne przywileje.
Każda oferta na inkarnacje pochodzi zawsze od Boga Dawcy Życia a pojawiające się Dusze przy wyświetlanym filmem jedynie są pośrednikami na jakich zgodę przyzwoliły Dusze (płacąc przy tym cenę— brak możliwości negocjacji, zmieniania szczegółów w czasie inkarnacji).
Kwestia umów
Jeszcze zanim Dusza się wcieli niesie ze sobą także umowy karmiczne zawarte przed tysiącami (albo większej liczby) lat. Różne ślubowania, wyrzeczenia a także obietnice, które zostały zawarte w wyborze wcielenia (przecież Dusza wyraziła zgodę na takie a nie inne doświadczenia). Mimo to, Dusza także może zawierać nowe układy, zrywać stare i zawierać nowe sojusze przed inkarnacją a także w jej trakcie zmieniając swój pierwotny los. Może się okazać, że inkarnacja Duszy z jaką miało się ułożyć relacje małżeńskie zrezygnowała z tego układu bądź nie doszło do jej spotkania. Albo Dusza z inkarnacją o chorowitym ciele doznaje nagle uzdrowienia (Dusza np. w czasie wcielenia postanawia znaleźć sposób by doznać uzdrowienia i staje przed wyborem- czy zostać uzdrowionym przez Stwórcę, czy może dawnego karmicznego oprawcę albo inne bóstwo?- każdy wybór Duszy niesie inne konsekwencje).
Także Dusze próbują często wyrównywać rachunki same między sobą zobowiązania z poprzednich wcieleń. Np. jedna Dusza znajomej w podeszłym już wieku postanowiła cofnąć się do rozwoju rocznego dziecka, ponieważ w poprzednim wcieleniu nie doznała wystarczającej opieki od syna. Innym przykładem jest niszczenie w relacji małżeńskiej małżonka, bo w poprzednim wcieleniu jednej Duszy inkarnacja zdradzała.
Dusza 1 ‘A więc słuchaj— wcielam się tu i tu… Spotkamy się i wyrównamy karmiczne długi. Teraz ja oddam tobie za wszystkie krzywdy.’
Druga Dusza może się zgodzić, ale po kilkunastu latach (lub minutach) może zmienić zdanie i wtedy może zacząć się koszmar jeśli obie strony (poprzez inkarnacje) nie zwrócą się do Stwórcy z głębi serca (gdzie następuje dotknięcie Duszy).
Uwolnienie od umów
Pracując z uwalnianiem obciążeń Dusze także mogą zbaczać z obranej ścieżki i wracać do starych schematów myślowych. Trzeba nieco natrudzić się by wytłumaczyć Duszy, że takie działania nie mają sensu (mogą Dusze żyć w transie sprzed tysiąca lat!). Inne długo trzeba przekonywać o istnieniu Stwórcy. Tak więc potrzebna jest praca z modlitwami, pokłonami uzdrawiającymi relacje a także intencjami oraz aby z własną Duszą zawrzeć umowę o wzajemnej współpracy.
W pokłonie dla Stwórcy należy pokasować wszelkie umowy ze wszystkimi istotami i poprosić o Sąd boży oraz o Prawo Łaski. Jednak gdy się nie wierzy w otrzymanie takiej łaski należy popracować nad odnowieniem kontaktu ze Stwórcą.
Podsumowanie
Każda Dusza ma wolną wolę. Otrzymuje przed wcieleniem wybór inkarnacji, ale swobodnie może zadecydować o czasie śmierci, szczegółach oraz innych elementach własnego życia (o ile jest przytomna, co rzadko się zdarza). Dusze swobodnie mogą zawierać nowe umowy, także z grupami astralnymi ale i z Bogiem Dawcą Życia. Nic nie jest przesądzone. Nawet gdy Dusza mówi, że już widzi światło i chce się zmienić to po chwili może zmienić zdanie.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: