dr-orchidea

Moje opinie

Widzisz opinie 1 - 8 (z 8).

Jednominutowy milioner. Światła droga do bogactwa - Marc Victor Hansen, Robert G. Allen   Jednominutowy milioner. Światła droga do bogactwa - Marc Victor Hansen, Robert G. Allen
5 gwiazdek Światła droga do bogactwa:)
dr–orchidea, 25 kwietnia 2008
Znakomita książka! Napisana w nietypowy sposób, ponieważ podzielona jest na dwie części; na każdej lewej stronie znajdziemy przewodnik po drodze do osiągnięcia bogactwa, a na każdej prawej stronie - opowiadanie omawiające te same kwestie co po lewej tylko w bardziej przystępny sposób.
Najciekawsza książka omawiająca DUCHOWĄ drogę do bogactwa jaką czytałam! Szczerze polecam wszystkim:)
Bogaty ojciec, biedny ojciec - Robert Kiyosaki   Bogaty ojciec, biedny ojciec - Robert Kiyosaki
5 gwiazdek Podstawa inteligencji finansowej.
dr–orchidea, 25 kwietnia 2008
Książka w formie ciekawego opowiadania z życia autora, bardzo inspirująca i dająca do myślenia. Wszystkie książki Kyosakiego, a szczególnie ta, zmieniają nasze postrzeganie pieniędzy oraz drogi do osiągnięcia bogactwa. Polecam:)
Dłonie pełne światła - Barbara Ann Brennan   Dłonie pełne światła - Barbara Ann Brennan
5 gwiazdek Znakomite kompendium wiedzy.
dr–orchidea, 25 kwietnia 2008
Książka "Dłonie pełne światła" jest znakomitym podręcznikiem wyjaśniającym wszystkie aspekty uzdrawiania i związanych z tym czakramów oraz aury. Bardzo interesujące jest przedstawienie podstawowych typów charakterologicznych. Ta wiedza sprzyja otwarciu się na własne uzdrowienie oraz uczy uzdrawiania innych osób. Polecam:)
Możesz uzdrowić swoje życie - Louise L. Hay   Możesz uzdrowić swoje życie - Louise L. Hay
5 gwiazdek Pozycja obowiązkowa.
dr–orchidea, 25 kwietnia 2008
Cudowna książka. Kultowe dzieło w dziedzinie duchowych przyczyn chorób, poprzeplatane ciepłymi modlitwami medytacyjnymi. Towarzyszą mi one każdego dnia, a szczególnie to jedno zdanie: " Wszystko jest dobre w moim świecie".
Dotyk kwantowy - Richard Gordon   Dotyk kwantowy - Richard Gordon
5 gwiazdek Świetna książka!!!
dr–orchidea, 26 grudnia 2006
Książkę tę znalazłam pod choinką w te święta. Zachwyciła mnie jej prostota i przejrzystość opisanych technik uzdrawiania. Każdy ma w sobie energię życia, którą w prosty sposób może pomóc innym, aby oni uzdrowili sami siebie! Uzdrowienie nastąpi poprzez dostosowanie się do podniesionej wibracji osoby przekazującej energię. A wszystko to za pomocą zwykłego dotyku dłoni...Polecam!
Uzdrawianie Duchowe (Boskie) - Leszek Żądło   Uzdrawianie Duchowe (Boskie) - Leszek Żądło
5 gwiazdek Piękne..
dr–orchidea, 6 grudnia 2006
Przepiękne...! Wznosi serce prosto do Boga. Myślę, że to nagranie nie wymaga komentarza.. po prostu piękna medytacja uzdrawiająca każdą dziedzinę życia.
12 godzin relaksacji słowno-muzycznych - zestaw MP3 - Różni wykonawcy   12 godzin relaksacji słowno-muzycznych - zestaw MP3 - Różni wykonawcy
5 gwiazdek Jeśli nie chcesz tracic kasy na drogie płyty a chcesz się rozwijac....
dr–orchidea, 6 grudnia 2006
...to ta płyta z nagraniami mp3 da Ci maximum pozytywnych treści przy finansowym minium (przelicz sobie cenę każdej medytacji jako osobnej płyty). To nagrania dla każdego kto chce pójśc do przodu w swoim życiu. Taki zestaw starczy Ci na długo:) Każda medytacja to minium 1 miesiąc słuchania. A jak wysłuchasz ich wszystkich, twoje życie nie będzie juz takie jak przedtem. Sympatyczna medytacja z uzdrawianiem wewnętrznego dziecka pozwoli Ci zrozumiec swoje dzieciństwo.
Mnie kojący głos Romana Rybackiego co rano przekonuje , że ja też mam "prawo do bogactwa". Ty też masz to prawo, lecz czy z niego korzystasz? :)
Psychologia odchudzania - Nikołaj Szerstiennikow   Psychologia odchudzania - Nikołaj Szerstiennikow
5 gwiazdek Jeśli żadna dieta nie pomaga....
dr–orchidea, 25 listopada 2006
Autor podaje zestaw ćwiczeń mentalnych do samodzielnego stosowania. Są one proste a zarazem skuteczne. Działanie każdego ćwiczenia jest szczegółowo omówione. Metoda niekonwencjonalna, ale skuteczna!!! polecam
 
dr-orchidea - zdjęcie
  dr–orchidea: