małgosia

Moje opinie

Widzisz opinie 1 - 10 (z 19).

Jonizator komputerowy GH-2168 -   Jonizator komputerowy GH-2168 -
5 gwiazdek Odświeżający
małgosia, 24 maja 2011
Urządzenie działa bardzo odświeżająco, poprawia samopoczucie. Wykończenie jest przyzwoite.
Uzdrawianie Duchowe (Boskie) - Leszek Żądło   Uzdrawianie Duchowe (Boskie) - Leszek Żądło
5 gwiazdek Cudownie oczyszcza
małgosia, 26 października 2008
Cudownie oczyszczająca medytacja, podnosi automatycznie poziom wibracji i dostraja do sfery boskości, co jest warunkiem otwarcia się na uzdrawianie i transformację na poziomie przyczynowym.

Kundalini. Esencja jogi - Guru Dharam Singh Khalsa, Darryl O'Keeffe   Kundalini. Esencja jogi - Guru Dharam Singh Khalsa, Darryl O'Keeffe
5 gwiazdek Praktyczna i przejrzysta
małgosia, 27 czerwca 2008
Bazowy podręcznik do Kundalini Jogi, zarówno dla początkujących jak i już ćwiczących.

To, co odróżnia Kundalini Jogę od popularnej Hatha Jogi to nacisk na oddech ognia, który wytwarza ciśnienie pobudzając uśpioną energię kundalini oraz tak zwane zamknięcia, umożliwiające sterowanie tą energią i podciąganie jej aż do czakry korony.
Dużą mocą cechują się również mantry i mudry, nadając całości specyficzną formę, podkreślając również duchowy wymiar jogi, ktory często zaciera sie w formie praktykowanej na zachodzie.

2 testy - jeden na czakramy, drugi numerologiczny - pomagają okreslić, które czakry są najbardziej zablokowane lub które ciało energetyczne jest zaburzone.

Druga część to zestawy ćwieczeń na czakry i ciała, które oczyszczają je, wzmacniają i harmonizują.

Poza tym bardzo ładnie wydana książka na papierze kredowym z kolorowymi zdjęciami każdej pozycji.
Kuchnia według pięciu przemian - Anna Bielińska   Kuchnia według pięciu przemian - Anna Bielińska
4 gwiazdki Dobra książka dla początkujących
małgosia, 29 stycznia 2008
Gotowanie według 5 przemian ma dla mnie coś z magii. Dodawanie składników w odpowiedniej kolejności zmienia smak dania i jego właściwości energetyczne lecząc nas i wzmacniając.

Oprócz przystępnego wprowadzenia w kuchnię 5 przemian największym atutem tej książki jest dla mnie różnorodność przepisów oraz jadłospis na cały dzień dostosowany do pór roku.
Dobra kasza nasza - Wanda Jackowska   Dobra kasza nasza - Wanda Jackowska
4 gwiazdki Na przełamanie stereotypu niesmacznej kaszy;)
małgosia, 8 stycznia 2008
Kasza to produkt niedoceniany przez nas, traktowany często jako gorsze jedzenie. Tymczasem jest to jeden z najmniej przetworzonych i najzdrowszych produktów żywieniowych.

Często mamy wyobrażenie, że kasza jest po prostu niedobra. Ta książka ma tę właściwość, że pomaga przyrządzić kaszę w sposób smaczny, a nawet wyrafinowany i polubić ją.
Mapy twoich myśli - Tony Buzan   Mapy twoich myśli - Tony Buzan
5 gwiazdek Nauka twórczych notatek
małgosia, 4 stycznia 2008
Konkurencja dla tradycyjnego sposobu robienia notatek, uczenia się i planowania. Dokładnie i jasno opisane sposoby przejścia z linearnego sposobu myślenia na przestrzenny, a więc bardziej twórczy

Jak dla mnie rewelacja - tworzenie kolorowych, przestrzennych map myśli rozwija kreatywność, pozwala spojrzeń na zagadnienie całościowo, angażuje podświadomość, umożliwia dostrzeżenie powiązań trudno dostępnych dla zwykłych form zapisu.
Jak szybko i łatwo nauczyć się języka - Vera F. Birkenbihl   Jak szybko i łatwo nauczyć się języka - Vera F. Birkenbihl
5 gwiazdek Nowatorskie podejście do nauki.
małgosia, 18 grudnia 2007
Książka prezentuje nowatorskie podejście do nauki języka wykorzystując siłę wyobraźni i naturalne właściwości mózgu.
Przedstawiono tu różne ciekawe sposoby sprawdzone przez autorkę w praktyce na wielu studentach.

Stosowałam opisane tu metody w połączeniu z metodą Łozanowa i muszę przyznać, że efekty były rewelacyjne, moja nauka nabrała wyraźnego przyśpieszenia i wszyscy mnie się pytali, czy chodzę na jakiś dodatkowy kurs językowy :).
Egzorcyzmy i ochrona przed atakiem psychicznym - Anna Atras, Leszek Żądło   Egzorcyzmy i ochrona przed atakiem psychicznym - Anna Atras, Leszek Żądło
5 gwiazdek Profesjonalne podejście do tematu, bez oszołomstwa;)
małgosia, 12 grudnia 2007
Póki nie ma mamy w pełni oczyszczonej karmy związków jesteśmy w jakimś stopniu podatni na negatywne oddziaływania innych ludzi i energii. Warto znać sposoby na poradzenie sobie z tym. O tym właśnie jest ta książka.
W sposób przystępny i wyczerpujący opisuje temat, co to jest atak energetyczny, psychiczny, opętanie.

Mówi jak je rozpoznać oraz jak się przed nimi zabezpieczać. Autorzy idą dalej i podają metody wykonywania egzorcyzmów - to tylko dla ludzi, którzy czują się w tym pewnie i bezpiecznie.

Znajdują się tu testy na opętanie, liczne przykłady modlitw ochronnych i egzorcystycznych, afirmacji.
Jest to profesjonalny poradnik zarówno dla amatorów jak i zawodowych egzorcystów.
Ciało astralne - Arthur E. Powell   Ciało astralne - Arthur E. Powell
5 gwiazdek Wszystko (prawie;) o sferze astralnej
małgosia, 12 grudnia 2007
Fascynująca książka, o naszym sobowtórze astralnym. Kompendium wiedzy o tym poziomie naszego istnienia - bardzo szczegółowe, dokładne i konkretne.

Świat astralny to odbicie naszego umysłu, tu znajduje się odpowiedź, dlaczego nasze myśli wpływają na rzeczywistość, jak działają myślokształty, jak kreujemy nasze życie.

Książka wyjaśnia wiele zjawisk zachodzących w wymiarze świata astralnego - spirytystycznych, związanych z przemieszczaniem się ciała astralnego, eksterioryzacją, marzeniami sennymi, światami astralnymi. Odpowiada również na tak ważne pytania egzystencjalne, jak - co się dziej z nami po śmierci.
Vipassana. Praktyka uważności - Mariusz Włoczysiak   Vipassana. Praktyka uważności - Mariusz Włoczysiak
4 gwiazdki Książka ta mówi o uważności, wyciszeniu i spokoju.
małgosia, 5 grudnia 2007
Nie ma prawdziwego rozwoju duchowego bez medytacji. Prędzej czy później potrzeba medytacji sama przychodzi, jeśli poważnie traktuje się swoją praktykę.

Książka ta mówi o uważności, wyciszeniu i spokoju niezbędnych na drodze do samorealizacji i daje praktyczne wskazówki jak to osiągnąć.

W tej medytacja nie da się uciec od siebie, od niechcianych myśli, lęków, trzeba być gotowym na konfrontację z nimi, by praktykować Vipassanę. Niemniej proces oczyszczania umysłu poprzez medytacje jest skuteczny - Vipassana była praktykowana i nauczana przez Buddę, który osiągnął ostateczną samorealizację.

Tu nie ma żadnych schematów i wytycznych, jesteś tylko ty i twoja wewnętrzna rzeczywistość, w której nazywasz to, co jest, tym co jest i pozwalasz temu odejść ze swojego umysłu i życia.
Przejdź do strony:
poprzedniej 1 2
 
małgosia - zdjęcie
  małgosia: