Robert Krakowiak

O mnie

Witam!!
Jestem autorem książek:

„Afirmacje Sukcesywne”.

oraz

„DZIECI REGRESJI - Uzdrawianie dzieciństwa”.

Od ponad 17-tu lat pracuję z ludźmi pomagając im w realizacji ich celów.


Więcej na: www.duchowa.pl


Zapraszam również na cykliczne spotkania indywidualne w miastach:

Częstochowa, Warszawa, Chatham (Anglia, 60 km. od Londynu)


By osiągać sukcesy w codziennym życiu należy dobrze poznać siebie, czyli swoje możliwości, ukryte talenty i predyspozycje, oraz ewentualne podświadome opory i negatywne wzorce zachowań. Należy poznać również prawo karmy (prawo przyczyny i skutku) i zależność między ludzkim umysłem a materią.
Dobrze opracowany, na podstawie powyższej wiedzy, program działania to podstawa. Do tego potrzebna jest jednak sumienna, systematyczna i wytrwała praca.

Jeśli chcesz panować nad swoim losem i samemu kształtować własne życie, zapraszam do współpracy ze mną. Korzystając z własnej wiedzy i umiejętności zapoznam Cię z tajnikami mocy ludzkiej świadomości i technikami panowania nad nimi. Pomogę również w odkryciu i uzewnętrznieniu Twoich osobistych, naturalnych talentów i predyspozycji oraz w uwalnianiu oporów (destrukcyjnych wzorców psychicznych) przed ich przejawianiem, a także w realizacji zamierzonego przez siebie celu. Współpraca ze mną pozwoli Ci więc określić Twój cel w życiu, oraz pokaże drogę do jego realizacji. Reszta potrzebna do pełnego sukcesu to wkład Twojej pracy i dyscypliny.

Do współpracy ze mną zapraszam wszystkie osoby, które wiedzą czego chcą, są gotowe na konfrontacje z samym sobą oraz do zaangażowania się w swój proces samouzdrawiania i samodoskonalenia.

Każde spotkanie to około 5-cio godzinne intensywne indywidualne warsztaty. Tyle czasu potrzebuję by dobrze zdiagnozować, wspólnie określić bądź sprecyzować cele, przygotować osobisty cykl do samodzielnej praktyki, oraz przeprowadzić sesję w stanie medytacyjnym, polegającą na pracy z podświadomością. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc drogą elektroniczną.

Więcej o mnie i o mojej pracy: www.RobertKrakowiak.duchowa.pl

Poznaj samego siebie
i naucz się świadomie kształtować swoją rzeczywistość.Jeśli chcesz przybliżyć sobie moją widzę zapraszam do zapoznania się
z moimi artykułami.


Pozdrawiam
Robert Krakowiak

Ostatnio dodane artykuły

Zobacz wszystkie moje artykuły (19)

Ostatnio dodane opinie

Nie mam jeszcze żadnych opinii...
 
Robert Krakowiak - zdjęcie
  Robert Krakowiak: